Komiksy...

Kącik dla książko- i historyjkożerców. Pochwal jakąś książkę/komiks lub dowiedz się, co warto mieć.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Do dziś w Przekroju jest Filutek XD
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Przeczytałem "Azyl Arkham"... Świetna rzecz... :wink: Schiz schiza shizem pogania :> Czyli to co Iz lubi najbardziej :twisted:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kairi-chan pisze: Kaczora Donalda
Ja nie czytałam, ale niektórzy w mojej klasie to w szkole się obejść od tego nie umieli i kupowali ciągle jakiś dodatki
Kairi-chan pisze:Tymka i Mistrza
Też to czytałam ;) Zresztą czytałam całe Komiksowo bez wyjątków, a najlepsze były te wszystkie komiksy Disneya :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

A czytał ktoś "Jeremiego" Scota i Borgmana??? :D świetne jest ..o takim nastolatku z Ameryki XD

"gdybym miał tak wąskie horyzonty jak ty, to bym dostał klaustrofobii " - lubie ten tekst :grin: , dialogi zcasami są niezłe, jak sie komuś nudzi to polecam :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Dyzio

Post autor: Dyzio »

- Spider-Man ( z lat 1992-1998). Nowe wydanie które rozpoczeło się w 2003 pod tytułem Ultimate Spider-Man jest głupie i akcja toczy sie jak flaki z olejem i jacyś nowi przeciwnicy bez sensu.
-Ninja Turtles
-Lobo
-SPAWN
-Kaczor Donald
-Batman ( pamiętna walka Bane'a i Batmana ) Wpsaniały komiks. Walki przepięknie zrobione, fabuła tajemnicza. Po prostu miód. ( Teraz nie wiem czy Batman jest w sprzedaży ale chyba nie ).

Komiksy które wymieniłem uważam za najlepsze jakie mogą być.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dyzio pisze:Batman ( pamiętna walka Bane'a i Batmana ) Wpsaniały komiks. Walki przepięknie zrobione, fabuła tajemnicza. Po prostu miód. ( Teraz nie wiem czy Batman jest w sprzedaży ale chyba nie ).
http://www.egmont.pl/ksk/index.html
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Może i ja się wypowiem, bo w końcu nie samą mangą człowiek żyje :D Choć ostatnio nie czytam innych komiksów niż mangi (brak czasu i tak niektóre tytuły leżą u mnie tydzień zanim przeczytam), ale jak widzę na naszym rynku jest straszna posucha ^^ Tylko nudne komiksy o super herosach i mutantach. Jednak (były i są) dobre tytuły też się trafiają, a oto one:
- Asterix i Obelix <- komiks wręcz genialny :) Uwielbiam Uderzo i Gościnnego.
- Thorgal <- choć nie kupiłem żadnego komiksu przez długi czas byłem jego wiernym fanem.
- Kajko i Kokosz <- muszę komuś polecać?
- Kapitan Żbik <- tytuł sam mówi za siebie
- Spawn <- naprawdę dobry komiks
Oczywiście jak byłem młodszy kupowałem wszystkie Spidery, X-meny (chyba tytuł najlepszy o mutantach no i seksowna Jubilee ;) ), Batmany, itd. Ale dość szybko wszystko mi się nudziło :)
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

~Wilq!~
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Ziółek

Post autor: Ziółek »

Kaczor Donald... to były czasy, nie mogłem bez tego żyć... tego i giganta co miesiąc, ale musiałem zerwać z tym nałogie i do dziś żałuję :lol: . Obecnie zaczytuje sie w KAŻDYM komiksie o Dilbercie, jest po prostu doskonały. I jeszcze Garfield, jego teksty sa obłędne. Ostatnio doszedł komiks sieciowy LOSUX - www.losux.prv.pl
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ja ze swojej strony plecam cykl "Murena". Historyczny (Rzym) i wciągający, a przypsi na końcu każdego tomu naprawdę ułatwiają rozeznanie się w czsie i realiach.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ashramus pisze:~Wilq!~
http://www.wilq.pl/
;) Jeden z niewielu komiksów, jakie czytałam
Matomania

Post autor: Matomania »

Komiksy mi od zawsze towarzyszyły - brat zbierał Spidermana, Batmana , X-man (na Puniego i Supermana kasy mu chyba brakło :) ). Oszywiście Donalda kiedyś kupowałem (najlepsza historyjka - taka, w której magika zmieniała przyciągnie ziemskie Donaldowi i Sknerusowi). Świetny był też garfield i wszystkie kajko-koko-kokoszo-kajtki :), Torgale (dużo ich było w szkolnej bibliotece) i Asterixy (mam prawie wszystkie części - ze 4 mi brakują). Ostatnio kupowałem komiksy Dobrego Komiksu - niezła sterta się tego zrobiła :). Czasami jeszcze jakieś kupowało się okazjonalnie (np. Tomb Rider, Spawn).
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Matomania pisze:Oszywiście Donalda kiedyś kupowałem
Najlepszy jest Don Rosa, jego komiksy są jakieś dwie rangi wyżej w porównaniu do pozostałych :>
Matomania pisze:Ostatnio kupowałem komiksy Dobrego Komiksu
Mała objętość i za drogie.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Matomania

Post autor: Matomania »

Izrail pisze:Mała objętość i za drogie.
to ty chyba Marvela nie widziałeś - 2x mniej stron 2x wyższa cena
Awatar użytkownika
kanzer
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kanzer »

moje ulubione komixy:
Soul Saga - świetne rysunki
Street Fighter - wiadomo ;)
Batman - o ile się nie mylę, przeczytałem wszystkie części jakie tylko wyszły ;)
Spawn
Alien (vs predator)
Lobo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki, komiksy”