Która??

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Który ze starych finalków lubisz najbardziej?

1
18
9%
2
7
4%
3
6
3%
4
13
7%
5
64
33%
6
86
44%
 
Liczba głosów: 194

Browar

Która??

Post autor: Browar »

która ze starych części final fantasy podoba wam się najbardziej...mi osobiście podoba się najbardziej piątka..uważam żę postacie jak i system walki i różne sytuacje są deberściarskie....
Ostatnio zmieniony czw 27 lis, 2003 10:59 przez Browar, łącznie zmieniany 1 raz.
dopi

Post autor: dopi »

Ze starych to niestety tylko w VI grałem więc mam ogranizone pole wyboru dla mnie VI jest wypaśnie miodna a zalegości z resztą pstaram sie nadrobić :)
Browar

Post autor: Browar »

o wierz mi warto nadrobić zaległości..możliwe że 6 okaże się dla ciebie najlepsza z tych starych finalków..ale w taką 3,4 czy 5 zajebiście się gra z kumplami przy browarku...tak ajzda...śmiesznie fajnie..na zmiane granie....bo w dalsze części to sobiście wole sam pograć bo się wczuwam w fabułe...a jeszce lepiej grać z jakimś przyjacielem lub dziewczyną...tak te czasy przy osemce...dobra troche się rozcuzliłem..sorka...ale polecam ci pograć w stare..
NeoBoala

Post autor: NeoBoala »

No, ja chyba tez bardziej lubilem 5 niz 6. 6 czesc pod koniec byla bardzo nudawa, a 5-czesc caly czas az do konca gry przyjemna, spokojna, ten sam poziom utrzymywala.
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

chyba 6... :)
a moze by mala ankiete dodac? :675:
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

A mi podeszła najbarzdziej 4ka 8) !!! fajna fabuła i fajnie sie grało :P
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Jedynka :twisted:
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

:D no tak, ten pierwszy final był ok :D
Browar

Post autor: Browar »

ok ankieta dodana...a co do jedynki to strasznie trudna mi się wydaje...ale jest wporządku bo miło pograć w coś od czego się to wszystko zaczeło...najbardziej obca mi jest 3...a słyszałem o niej wiele dobrych rzeczy..pod względem fabuły szcególnie..w 3 grałem tylko chwilke więc niewiem...
Sharku

Post autor: Sharku »

Też uważam że piątka rządzi w pomyśle. Ale VI w grywalności
narwaniec

Post autor: narwaniec »

V jest Fajna owszem... Mimo wszystko bardziej przepadam za VI ... :shock:
Browar

Post autor: Browar »

też lubie szóstego..ale nieweim czemu bardziej mi podpasowała piątka..denerwował mnie pomysł z esperami w 6..mimo że dużo osób twierdzi że to świetny pomysł dla mnie to było syfne i nie poręczne..fabuła w 6 jest bardziej dorosła i orginalna ale w 5 taki luźniejszy ten klimat a zarazem zaskakujący...a kto zagłosował na jedynke...bardzo fajna i ciężka część..;)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Normalnie ja zagłosowałem legalnie na jedynke :twisted:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

wogle z tymi maturami nas straszą ;]
taaa.... :roll: :wink:

ja glosowalam na 6,w reszte nie gralam jedynie troche w 4 i 5 (w 5 dosc doszlam) ale teraz leza zakurzone gdzies w szafce...jakos nie mam motywacji aby grac w takie stare gry
btw.nie piszcie dwa razy tych samych rzeczy :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

hehe Dopi ciebie strasza a mi daja taki wycisk ze nie moge juz tego wytrzymac.Ciagle musze sie uczyc :sad: :sad: :sad:
Cholerne matury :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”