Ranking trudności

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Najtrudniejszy Final...

FF 1-4
55
32%
FF 5
7
4%
FF 6
2
1%
FF 7
30
18%
FF 8
23
14%
FF 9
7
4%
FF 10
20
12%
FF 10-2
10
6%
FF T
16
9%
 
Liczba głosów: 170

Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Dla mnie nie było finala na tyle trudnego żebym miał jakieś większe problemy.
Kuja Trance

Post autor: Kuja Trance »

Mi najwięcej problemów sprawiło przejście ósemki.
Oczywiście nie takich abym się zaciął gdzieś na dłużej.
Miałem wykwalifikowanego pomocnika obok siebie :)
I nie chodzi tu o opis przejścia.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

ja takze nie zacielam sie nigdzie w osemce a wybralam ja bo przez cztery lata jej nie dokonczylam ( to dlatego po czesci ze w nia nie gralam a po drugie nie mialam lionhearta i na dodatek mialam taki durny opis w ktorym nie bylo wszystkich bossow) oki juz nie marudze tyle :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

:551: Opisy i FF?
Ten świat schodzi na psy
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ja korzystam tylko wtedy gdy mam poważne trudności (a to się zdarza rzadko, ech pamiętam jak sobie nabiłem na samym początku 8 level 30, bo nie mogłem znaleźć Fire Cavern :D Dopiero solucja mi pomogła :D)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

hehe Erelen miałem ten sam problem. Też mi się stuknęło 20- kilka :grin:
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Prześmieszni jesteście, ale fajnie :wink: Heh, pamiętam, jak w FF9 na 1 cd Garnet umiałem przyzywać Shive, Ifrita, Odina i Atomosa (!)... Było to spowodowane tym, że mialem tylko 1cd, a chciałem zobaczyć eidolony, więc zabijałem sobie w ice cavern flany. Od tamtej pory ich nienawidzę. Każdy może da po 10exp, a trza mieć z ja wiem.... 30 levelek... Do Bahamuta nie doszedłem ;)
glamorous vamp
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Dobry jesteś, mi by sie znudziło na ok. 20lv. :D
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Człowieku, nawet nie wiesz jak sam się obie dziwie ;)

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2005 ]
*sobie
glamorous vamp
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Też bym się sobie dziwił. Jeden mój qumpel jak pierwszy raz grał w IX (jego pierwszy jrpg) to nie umiał zmieniać wyposażenia! To trzeba być mistrzem. A doszedł aż do Lindblum (1CD)!
Mochael

Post autor: Mochael »

Dla mnie zaden final nie byl trudny tulko na ff7 nie moge zabic emeralda, hol*** mnie trafia kiedy pruduje ustawic all lucky 7
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ta ankieta nie kłamie?? :D FF8 najtrudniejszy??????? Chyba ludzie nie grali w FF1 i FF2 !! Tragicznie trudne! (no może bez przesady :P ) Ale z FF8 nie miałem żadnych trudności. A tak w ogóle to FF wydaja mi się łatwiejsze od np. BOF
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

FF to dla mnie właściwie najłatwiejsza seria RPG... Cóż. Porównać wystarczy do Xeno. Kiedy w FF każdy boss na jeden kopyt, tak w Xeno trza było czasem wymyślne techniki stosować... A bof masakrycznie trudny, chyba go nie przejde... Podobnie z późniejszymi etapami w Suikodenie dwójce. Heh, FF prosty. Weapony też :roll: .
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

o widze ze teraz jest fft :) <glosuje na niego>
moze do tej ankiety dodac jeszcze ffx-2 ??
ok
Opisy i FF?
Boni..rozni ludzie,rozne zestawy panvitan :wink:
FF to dla mnie właściwie najłatwiejsza seria RPG... Cóż. Porównać wystarczy do Xeno. Kiedy w FF każdy boss na jeden kopyt, tak w Xeno trza było czasem wymyślne techniki stosować... A bof masakrycznie trudny, chyba go nie przejde... Podobnie z późniejszymi etapami w Suikodenie dwójce. Heh, FF prosty. Weapony też
zgadzam sie w 100% :] albo chrysler building w parasiete eve...i wszyskto jasne <Boni BOF naprawde da sie przejsc ;)>

w ankeicie zrobil sie jeden balagan spowdowany tym iz jzu wczensiej ktos zrobil poprawke z tym 1-3 co wprowadizlo zmaieszanie jak jzu byly oddane glosy,wiec zorbilam aniekte na nowo,wiec glosujcie-ale jelsi jzu sie wypowiedziliscie ktora to jzu nie piszcie tego samego w tym temacie

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2005 14:24 ]
ech..jednak wszyskto sie miesza :/ chyba tlyko admini cos tu zaradza..a jak nie to tylko nowy temat pomoze :/

narazie bez ankiety
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

krakers dzieki za wznowienie juz myslalam ze tego nie bedzie 8)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”