Manga & Anime

Wszystko co kojarzymy z kulturą: sztuka, język, subkultury & more

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Manga & Anime

Post autor: Izrail »

W tym temacie jak sama nazwa wskazuje będzie mowa tylko i wyłącznie o mangach i anime.

Jakie wam najbardziej przypadło do gusstu? Bo jak dla mnie to Naruto rządzi niepodzielnie :D
Ostatnio zmieniony ndz 08 lis, 2009 01:45 przez Izrail, łącznie zmieniany 1 raz.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja od pewnego czasu oglądam Full Metal Alchemist, mi się podoba. Inne dobre to Hellsing, Dragon Ball, Naruto, Ninja Scroll
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Naruto ogladałem moze z 2 odcinki, ale Dragon Ball to chyba wszystkie.... + filmacze :D :D :D

Brolly zamiata !!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Bardock

Post autor: Bardock »

Brolly jest spoko ;) KAKAROTTOOOOOO!!!!!!!!!!! jak to on mowi :razz: ale szkoda ze tylko pierwszy film z Brollym jest dobry :(

dobre anime to napewno Drogon Ball, Dragon Ball Z, Ghost in the Shell stand alone Complex, Hellsing, GiGi(nie wiem czy to taki tytul byl) :razz: ten maluch wymiata, Record of Lodos War tez dobre ale niestety ogladalem tylko kilka odcinkow no i jeszcze pare innych ale teraz nie moge sobie przypomniec :grin:

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2004 ]
przypomnialem sobie jeszcze jedno fajne Anime - Slayers
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

teraz oglądam FF Unlimited :D :D :D ... zaczyna mi sie podobac... ale narazie mam problem z sciągnieciem 7 odcinka :/
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

tak, zapomkniałem o Gigim :D To też było spoko. W Dragon Ballu mnie wkurzało to że goście gadają przez 15 odcinków później robią 2 ciosy i następne 15 odcinków gaadnia :evil:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Walka z Frezerem 30 / 40 odcinków :P ale za to jaka konkretna :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bardock

Post autor: Bardock »

wlaka z Freeza na Nameck to zdecydowanie najlepsza walka w DBZ poprostu miodzio ;)

Izrail o jakim DB ty mowisz? 15 odcinkow gadania potem dwa ciosy i znow 15 odcinkow gadania?? chyba ci sie cos pokopalo :grin:
Finalblade

Post autor: Finalblade »

Hmm obecnie 3raz oglądam NGE +End+Death&Rebirth.Oprócz tego jestem w trakcie czytania latających flaków czyli Gunnm :D (Co oczywiście polecam).Hmm a z tych szerzej pokazywanych w Polsce to polecam anime Cowboy Bepop +mangę o tym samym tytule(klimat może nieten ale też fajne;)) i no jakby niepatrzeć Escaflowne był jeszcze znośny.
Teraz kwestia DB.Walka z Freezerem trwała max 15odc a nie 30 ;p nad którą zdecydowanie góruje chociażby walka Unita 01 podczas 1 odc. gy wpada w berserk.Tak wogóle to kreska w DB jakaś taka bleee i wogóle.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Przypomniało mi się że kiedyś leciało anime Yattaman i Tsubasa. Też mi się podobały
Bardock

Post autor: Bardock »

Mati-San pisze:Yattaman i Tsubasa.
:lol: to raczej nie zalicza sie do dobrego anime ;)

pszczolka Maja jest spoko :grin:
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Teraz kwestia DB.Walka z Freezerem trwała max 15odc a nie 30
no niewiem :/ trzeba było by to sprawdzic :P :P
Finalblade

Post autor: Finalblade »

to raczej nie zalicza sie do dobrego anime
Jak kto lubi ;)
pszczolka Maja jest spoko
Wolę kota w butach :wink:
no niewiem trzeba było by to sprawdzic
Heh to na co czekasz?sprawdzaj sprawdzaj :P
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

a widzieliście Zorro? :P Też jest fajny... Kiedyś też leciał Robin Hood ale go zdjęli bo był zbyt brutalny... Co za ćwieki w tej telewizji...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

wlaka z Freeza na Nameck to zdecydowanie najlepsza walka w DBZ poprostu miodzio
mi najbardziej się podobało jak komórczak zjadał cyborgów c-16 i c-17 chyba....
Ale ta choroba serca songa to jakieś dziwne było....
Frezer był nawet dobry... właściwie to była pierwsza walka więc jakby najlepsze wrażenie ;)
te cyborgi i jakiś Hercules to nudne było i GT takie nudnawe, żadnych konkretów...
no chyba ten był fajny co wnikał w ciała....
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”