Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Civic VIII ma spory bagaznik, wiekszy od konkurencji, jesli nie najwiekszy. Nie ma 1.6 benzyny, ale 1.8, aczkolwiek wciaz rozsadne spalanie. Pozato Wroclove to nie koniec swiata, w trase pojedziesz to troche mocy poczeba, czy nawet w trafikach wroclawskich szybko do ruchu sie wlaczyc itd. Okropnosc, jak auto sie meczy zeby uciagnac jakies podstawowe kocie ruchy uliczne :576: Civic jezdzi tez na lancuszku :)

Jest tez skrzynia auto jesli Waszmosc zainteresowan? We wroclawskim scisku samochodowym, w godzinach najszczytniejszego szczytu nie godzi sie meczyc stopy na sprzegle! Podobno wtedy czeba doliczyc z literka do spalania jednak.

I ciasteczko na koniec, to skladane siedzenia tylne (czy tylnie, k*rwa cale zycie nie moglem zapamietac) calkowicie na plasko, powiekszajac przestrzen juz duza sama w sobie.

Jeden spory minus dla niektorych, moze byc ograniczona widocznosc z tylu, przez niecodzienna budowe. Zwroc uwage na to.

I jak portfel pozwoli, bierz po liftingu, zawsze to jakies pierwsze wady wyeliminowane.

Tyle ode mnie, w Hondach troche rozeznanie mam, bo sam posiadam. Z czystym sumieniem polecam. Ale wiadomo, popatrz tez na inne, kazdy ma swoj gust.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 pisze:Jest tez skrzynia auto jesli Waszmosc zainteresowan? We wroclawskim scisku samochodowym, w godzinach najszczytniejszego szczytu nie godzi sie meczyc stopy na sprzegle! Podobno wtedy czeba doliczyc z literka do spalania jednak.
Nah, manual moze byc. Z automatem jest taki problem, ze jak siadzie to slono kosztuje naprawa/wymiana. W sumie nigdy na automacie nie jezdzilem...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ja wiele razy, ale nie w samochodzie. W nogach :D
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Z piatku na sobote mialem kolejny sen ze szczypta Krypty. Ponownie qfas byl w centrum uwagi, przez pierwsza jego czesc, by potem zamienic sie rola bohatera z Gveirem.

Za duzo, jak zwykle, nie pamietam (sam sen byl mega dlugi), ale kilka rzeczy mi utkwilo w glowie. Pierwsza czesc snu miala miejsce na weselu u mojego kuzyna, co dzialo sie w Katowicach (w 2015 r taki slub faktycznie mial tam miejsce). Okazalo sie, ze qfas to kuzyn zony mojego kuzyna, a wiec doszlismy z Adasiem do wniosku, ze teraz jestesmy rodzina! XD

Po weselu jechalem pociagiem do Torunia. Tam Gveir mieszkal razem z rodzicami w domku jednorodzinnym. Na podworku przywital mnie jego ojciec, ktory dzierzyl w swej prawicy dubeltowke. Ale poznal mnie jakos i wpuscil do srodka. Ogole byla juz noc i powoli scielili mi lozko u Gveira w pokoju, gdy ten wyciagnal Pegazusa i odpalil Pac-Mana 2. Chcial nam pokazac cheata, jakiego udalo mu sie znalezc. Okazalo sie, ze jak przyblizy sie Pac-Manem do konkretnej scianki i bedzie sie probowalo w nia wejsc, to wszystkie kulki beda sie same zbierac. Przeszedl pierwsza plansze, ale na drugiej duchy juz go zjadly, wiec sie wkurzyl i wylaczyl gre. I zaraz po tym do pokoju, w ktorym bylsmy my i jego rodzice, weszly jego 2 siostry (!). No i zaczely go wiazac jak w typowych bondage’owych hentaicach, ku uciesze wszystkich XD

Well, jakos potem sie obudzilem, takze nie wiem, co sie tam dalej wydarzylo :>
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Gveir, prosimy o komentarz. Stanowczo nalegam ^^
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sephiria pisze:Gveir, prosimy o komentarz. Stanowczo nalegam ^^
Zabraklo mi slow Sephi. Zazwyczaj cos umiem wymyslic, ale tym razem nie bardzo :D
Jaco pisze:weszly jego 2 siostry (!).
Chcialbym miec siostry. Nawet jedna. Ale takie wlasne, nawet przyszyte, bo tego co ojciec posial po swiecie to nie dosc ze nie znam, to nawet dokladnie liczby nie znam. W sumie... przyszywane nawet lepsze, bo prosciej mozna by takie scenki rodzajowe wprowadzic w zycie!
Jaco pisze:No i zaczely go wiazac jak w typowych bondage’owych hentaicach, ku uciesze wszystkich XD
Nic dziwnego. Wszyscy maja pewno mozgi spsute chinskimi bajkami od dziecinstwa, to normalne. Mi sie tak przynajmniej wydaje.
Jaco pisze:Well, jakos potem sie obudzilem, takze nie wiem, co sie tam dalej wydarzylo
Gdyby Ci sie kiedys cos takie zdarzylo i czulbys przebudzenie - transmituj telepatycznie. Moze zlapie rwaca sie nic i doogladam (lub sprobuje zwyczajowo lucid dreaming) do konca :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re:

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Jacko Sparrow pisze:Pochwal sie tam co w koncu kupiles, albo ukradłeś Ty bydlaku, jak juz tu wrocisz za kilka lat żeglugi pod czarną banderą!
Kupiłem Astro A50. Jestem zadowolony. Masz pytania?
Bo ja mam odpowiedzi. Czy to nie jest dziwne? Jeszcze nie zapytałeś, a ja mam już odpowiedzi. Wszechświat imploduje zaraz z tej anomalii uohaha, ależ karuzela śmiechu przyspiesza, zaraz wypadnę.
Jestem również pijany, i zwracam uwagę na literki. Jestem pijany z klasą widzisz, bo wkładam serce w posta. Nie dosłownie, bo przecież bym nie żył. Ale chcę byś wiedział, co mam do przekazania.

Jaco placo, ludzie dalej piraco.

Pozdrawiam gorąco, mam nadzieję, że auto ok? Bo jak nie kupiłeś, to teraz się tłumacz Ty krętaczu z papierową torbą na głowie.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re:

Post autor: Jaco »

Pijanormalny_0,7l pisze:mam nadzieję, że auto ok? Bo jak nie kupiłeś, to teraz się tłumacz Ty krętaczu z papierową torbą na głowie.
Auto super. Stwierdziłem, że się nie znam na autach i mi wcisną wszystko, więc kupiłem nowe, w folii. Dacia Duster ;]
Pijanormalny_0,7l pisze:Bo ja mam gazy. Czy to nie jest dziwne?
Normalne. Czyli dla Ciebie jak najbardziej dziwne. Ale to od tego picia. Musisz zawsze zagryźć tartym chrzanem.
Pijanormalny_0,7l pisze:Jeszcze nie zapytałeś, a ja mam już odpowiedzi.
Jak tam słuchawki? Pochwal sie tam co w koncu kupiles, albo ukradłeś Ty bydlaku, jak juz tu wrocisz za kilka lat żeglugi pod czarną banderą!
Pijanormalny_0,7l pisze:uohaha
hihahuha
Pijanormalny_0,7l pisze:Jestem również pijany, i zwracam uwagę na literki.
I stawiasz przecinek przed "i"? Wysytyd!
Pijanormalny_0,7l pisze:Jestem pijany z klasą widzisz
I słusznie, nie wypada pić samemu.
Pijanormalny_0,7l pisze:Pozdrawiam gorąco,
:*
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Re:

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Zamiast pisać spadaj, można napisać pal pisze:
:|
Dacek Duster też pali pisze:wypada pić samemu
Jak się nie ma z kim, to co zrobić. Świat na trzeźwo nie do przyjęcia :lol: A moja ksywa nie jest tylko ksywą, przyznam, że mam trochę we łbie inaczej to i ludki jakoś na dystans się trzymają :570: Dodatkowo siedzę w tym zjebanym kraju, Anglia czy jakoś tak.

A poza to, wydedukowałem sobie tydzień wolnego. Nadrobię zaległości w grach i obczaję Zabójczą Broń (filmy oczywiście), bo sentyment mnie ostatnio chwycił. Jeszcze Claptona posłuchałem, np. Lethal Weapon theme i przypomniały się piękne czasy.
https://m.youtube.com/watch?v=-V3kc56a20A

No, to tyle ode mnie, a i słuchawki. Zajebiste. Obawiałem się jakości dźwięku na bezprzewodowych, ale grają super. Nie ma mowy o szumie, mocne basy, można ustawić 3 zapisane (po podłączeniu do kompa) profile na różne gry/muzykę. Wbudowany mikser między czatem a grą. Można ładować w stacji dokującej, ale też przez kabel usb (rządzi, kiedy bateria pada (słychać wtedy morsem SOS :D)). Wygodne też.

A jak auto?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Offtopiczalnia część 3

Post autor: Jaco »

??? pisze: Zamiast pisać spadaj, można napisać pal
A jak spadłem z drzewa, to wtedy jak mam napisać? Palnąłem z drzewa?
Krystian pisze:A moja ksywa nie jest tylko ksywą
Wiem, tak naprawdę jesteś konsolą.
user ID 1271 pisze: Świat na trzeźwo nie do przyjęcia
Ostatni raz miałem alko w ustach we wrześniu jakoś ;p Yup, sylwester też bez szampana :D
Insane_PS2 pisze: odatkowo siedzę w tym zjebanym kraju, Anglia czy jakoś tak.
Come back, mate. Don't waste your time there any longer. With your experience and, probably, good command of English you're gonna find a well-paid job here, in Duckland ;]
Leslie Nienormalnsen pisze: obczaję Zabójczą Broń

Polecam Nagą Broń! :D
Wiseman pisze: (filmy oczywiście)
Nie no, takiego guna bez kabury!
HiFi Surround_DTS pisze: Obawiałem się jakości dźwięku na bezprzewodowych, ale grają super
Moje na słabej baterii fałszują :D
... --- ... pisze: rządzi, kiedy bateria pada (słychać wtedy morsem SOS :D)
To trochę długo chyba oznajmiają, że czas na ładowanie ;]
czy choć raz napiszesz Nienormalny_PS2? pisze: A jak auto?
Jestem mega zadowolony. Poza jedną rzeczą - skopane LPG. Elektrozawór trzeba wymieniać po 1500 km bo się brudzi i nie przełącza automatycznie zasilania na gaz. Straszna kaszanka z tym i będę musiał robić scenę następnym razem jak pojadę go wymienić (czyli niedługo). Pal licho teraz, jak mam auto na gwarancji i nic za to nie płacę, ale za 5 lat (4 już w sumie) to mi każą za to płacić, to ich rozniosę ;p

Brakowało mi tych postów, N_PS2 :D
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Offtopiczalnia część 3

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Kaleka pisze:spadłem z drzewa, to wtedy jak?
Ale palnąłeś. Skąd mam wiedzieć jak. Po cholerę tam właziłeś, tam nie znajdziesz elektrozaworów.
Kosmon z auta ISS pisze:Wiem, tak naprawdę jesteś kosmitą
Ale płacę podatki.
Abstynent pisze:Ostatni raz miałem benzynę w ustach we wrześniu jakoś ;p Yup, sylwester też bez denaturatu :D
Ja bym nie mógł. Za dużo stresu przez ostatnie kilka lat. Ale walę w kark tylko na weekend, bo to okres śmieciowego jedzenia, cukru i właśnie też alkoholu. W tygodniu jestem piękny, wysportowany, a przychodzi piątek i zmieniam się w żula cmentarnego.
Jack Duster pisze: Hello, mate. I have this funny joke for you.
With your experience and, probably, good command of English you're gonna find a well-paid job here, in Duckland ;] A bit sad joke really.
Myślę o tym często, jest taka możliwość, może nawet w tym roku. Zobaczymy. Może w końcu zobaczę Twoją torbę na żywo? Ależ to brzmi nietaktownie, i zdaję sobię sprawę pisząc. Ale zostawię już, bo nie czas zmiany. Zaraz rum będzie lany. Ale dodam, że chodzi o tę z avatara z Deviantów, tak dla pewności _^_
Dacia Jacter pisze:Polecam Nagą Broń! :D Lubię nagość! :D
Uoooo panie, toć to klasyka je. Leslie był niezłym śmieszkiem.
Człowiek pisze:czy choć raz napiszesz Nienormalny_PS4?
Nie, z uwagi na sentyment, głównie do grupy INEJ :evilbat: Dwójka zostaje :>
Mega zadowolony pisze: Jestem wściekły. Pozato jedna rzecz - skopałem LPG. Automatyczny doprężacz ciśnienia zaworowego z przepływem rotacyjnym trzeba wymieniać po 15 minutach, bo redukuję z piątego na jedynkę. Nie przełącza automatycznie. Straszna kaszanka mi dzisiaj wyszła, nie pora na grilla, będę musiał robić scenę następnym razem jak pojadę do mięsnego (czyli zaraz i poczekam w namiocie do rana). Palę blanty teraz, dostałem z autem na gwarancji i nic za to nie płacę, ale za 5 lat (4 już w sumie) to mi każą za to płacić, to im filmy z torrenta rozniosę ;p
Mam nieodparte wrażenie, że chciałeś coś innego napisać.
Ocaj Retsud pisze:Znamy się przez kable tyle lat i niezły cyrk był momentami, trzeba kiedyś się spotkać Nadnormalne_I7RumTurboPepsi2
I ja tak myślę. Pokażesz mi auto, pośmiejemy się z elektrozaworów. No i powspominamy :)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Offtopiczalnia część 3

Post autor: Jaco »

Mechanik_PH2 pisze: Ale palnąłeś. Elektrozawory rosną na drzewach, trzeba było jakieś palnąć.
Widzisz, i znowu to robisz!
Crossfitowiec pisze: W tygodniu jestem piękny, wysportowany, a przychodzi piątek i zmieniam się w żula cmentarnego.
No to Ty chociaż jesteś piękny i wysportowany, a jestem żulem cały czas XD
Piękny i wysportowany_PS2 pisze: Myślę o Tobie często, może w końcu zobaczę Twoją torbę na żywo? Pokażesz mi auto, pośmiejemy się z elektrozaworów. No i powspominamy
Ba. Przyjeżdżaj to chętnie wszystko Ci pokażę :)
Pan Zagadka pisze: chodzi o tę z avatara z Deviantów
Wut? Mojego, Twojego, Gagsa, czy jakiego? Ni panimaju :<
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Offtopiczalnia część 3

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Okulista pisze:Widzisz!
Dziękuję!
Żul cmentarny 24/7 pisze:No to Ty jesteś piękny i podobasz mi się, chociaż nigdy Ciebie nie widziałem. Mimo to fantazjuję o Tobie, pijąc Domestos żeby pobudzać wyobraźnię.
Zacznij zmieniać życie Jaco! Lepiej się poczujesz, lepiej będziesz wyglądać. A teraz napisz standardowy tekst, który jest modny - nie mam czasu _^_
Haker Matrixa pisze:Przyjeżdżaj to chętnie zworki Ci pokażę :)
Jeśli będę, to nie omieszkam się odezwać.
Pan Amnezja pisze:Wut? Mojego, Twojego, Gagsa, czy jakiego? Ni panimaju :<
Na Deviantach miałeś kiedyś avka, swoje zdjęcie z papierową torbą na głowie z wyciętymi dziurkami na oczy. Ja nawet sobie też ustawiłem na D profil, tyle że lusterko, żebyśmy się nie mieszali. Pamiętasz?

:>

:>






:>
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Offtopiczalnia część 3

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 ... tak, bez żadnych głupich zmian tym razem pisze: Na Deviantach miałeś kiedyś avka, swoje zdjęcie z papierową torbą na głowie z wyciętymi dziurkami na oczy. Ja nawet sobie też ustawiłem na D profil, tyle że lusterko, żebyśmy się nie mieszali. Pamiętasz?
AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kompletnie zapomniałem ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”