Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Jest taka jedna mala,zapomniana wysepka na Filipinach. Mieszkancow okolo tysiaca. Luksosow tutaj nie mamy; nie ma biezacej wody (slodka woda jest lodziami transportowana z Bohol), prad jest tylko w godzinach od 18 do 23 (ale udalo sie mi wraz ze znajomym zalatwic panele sloneczne dla wyspy, beda montowane w przyszlym miesiacu). Internet to glownie EDGE, 3g tylko momentami mozna lapac...ale to nic. Po raz pierwszy w zyciu jestem naprawde szczesliwy.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Saren, Ty nie nigdy nie przestaniesz zaskakiwac ;] Trzymaj sie tam chlopie, spelniaj sie i powodzenia!
mroczna sarna pisze:Po raz pierwszy w zyciu jestem naprawde szczesliwy.
No i to jest najwazniejsze :*
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

No i pieknie. Zazdroszcze. Od jakiegos czasu marze o tym, by zamieszkac na malej wyspie, gdzie nie ma duzych miast. Meczy mnie ta presja spoleczenstwa.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Vaan »

To jeszcze dycha ? To kiedy zamykacie ten grajdołek ? :)
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: hay »

Chyba nigdy, wyjdzie remejk FF7 i hejt na szajs wszystkich wskrzesi.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: kilmindaro »

Vaan pisze: sob 30 gru, 2017 21:31 To jeszcze dycha ? To kiedy zamykacie ten grajdołek ? :)
Nie jestem pewien czy to można nazwać "życiem".

Bardziej mi to wygląda na nieumarłego który wreszcie chciałby zakończyć swój żywot ale gdzieś zgubił filakterium więc musi się jeszcze męczyć z istnieniem na tym świecie.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Sephiria »

Bez przesady - traktujmy to raczej jako pomnik: każdym może przyjść, powspominać i spotkać się nad rzeczonym grobem.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Go Go Yubari »

Czuję sìe staro... 😂
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Sephiria »

A co ja mam powiedzieć będąc prawie przed 40tką? :) W tym jednym przypadku zgadzam się z o. Rydzykiem - mogę tylko powiedzieć "Alleluja i do przodu".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Go Go Yubari »

Sephiria pisze: sob 07 gru, 2019 16:35 A co ja mam powiedzieć będąc prawie przed 40tką? :) W tym jednym przypadku zgadzam się z o. Rydzykiem - mogę tylko powiedzieć "Alleluja i do przodu".
Mentalnie zatrzymałam się na 24... Tylko zamiast chadzać na imprezy i popijawy, wolę grać w gry i popijać zieloną herbatę 😂
Do 40tki wcale nie mam tak daleko. Ponoć od wtedy najlepiej, więc nie narzekam 🤟 #wyjebanizmlevelup
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Mnie się podoba, że Krypta dalej buja. Zaglądam tutaj czasami, patrząc zza żaluzji anonimowości, a czasem nawet się zaloguję żeby poczuć stęchliznę tego trupa xD

Jakieś 13 lat temu byłem w klanie, społeczność zajebista, forum żywe jak ulice centrum o 16oo. Człowiek nawet nie myślał, że przez kable można tak się zżyć z kimś. A dzisiaj walę barany w ścianę, dlaczego kontakty się pourywały. Może tutaj też ktoś kiedyś wróci. Poza tym, jak wspomniano wyżej, zawsze można wpaść coś tam zapościć, czy powspominać.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Jaco »

-> Psychodelic Atari! Wiesz, że kilka dni temu odczytałem jakąś Twoja wiadomość na PS Network (chyba z 2018). A nawet się nie logowałem z PS3 (nie mam nowszej) tylko PC, by sprawdzić, czy znam jeszcze hasło ;p

Śmieszne, jak kiedyś to człowiekowi się wydawało, że ma tyle obowiązków, że nie ma czasu (lub ma go mało) na rozrywki tylko granie, spędzanie czasu na forum, czy oglądanie animców. A tak naprawdę, to poświęcał na to większość dnia. Te obowiązki, to były liceum i studia.

Teraz to się ma faktycznie tych obowiązków "trochę" wiecej. Ja zapominam czasami odpisywać na smsy od znajomych... robię to po tygodniach :p Ale zawsze miło jest zobaczyć znajomą mordę (nick) na kff, powspominać, pośmiać przez te kilka chwil. Zwłaszcza jak się jest tak aspołeczny (czego się o sobie niedawno dowiedziałem!), jak ja. Po dziś dzień się nie dorobiłem konta na "normalnym" socialu. A jak już gdzieś mam, to albo social jest martwy (last.fm) albo ja tam się w ogóle nie udzielam (Steam). Oh well... Ale tak, k-ff to chyba codziennie odwiedzam. Ale nie zawsze jest czas/chęć się logować i pisać ;p
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Nienormalny_PS2 »

A piąteczkę kupujesz?
Może Ciebie na/od wiedzę, skreśl niepotrzebne, jakoś w tym roku. Wpadnę i sprawdzę czy zworki są na swoim miejscu... _^_ Czy policja już Ci zabrała wszystko, razem z kalkulatorem? xD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Jaco »

Wkrótce_Nienormalny_PS5 pisze: A piąteczkę kupujesz?
Chyba nie. Albo nie prędko. Switcha bym sobie w sumie chętnie sprawił, ale cokolwiek bym teraz nie kupił, będzie się tylko kurzyć. Za 3 lata najwcześniej.
A_za_7_lat_to_i_Nienormalny_PS6 pisze: Może Ciebie na/od wiedzę, skreśl niepotrzebne, jakoś w tym roku.
U U U. Mój dom Twoim domem! Tylko zostaw mi pleya trzy, wystarczy, że mi policja kalkulatory pozabierała!
Za_to_za_15_lat_cofnie_się_w_czasie_i_zacznie_od_Nienormalny_PSX pisze: Wpadnę i sprawdzę czy zworki są na swoim miejscu... _^_
A wiesz, co jest najgorsze. Nie mogę sobie przypomnieć, co ja z tymi zworkami robiłem :(
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Re: Hej, nie uciekaj, napisz już coś!

Post autor: Nienormalny_PS2 »

U U U mój dom jest Twoim domem U U U herzlich wilkommen pisze: Weisst du, co jest najgorsze. Ich kann nicht sobie przypomnieć, was ja ja ja ja z tymi zworkami gemacht :(
Jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba przestawialeś z mastera na slave, robiłeś to dosyć często i któregoś razu dziwiłeś się czemu jest nie tam gdzie powinna. Tak kojarzę, kiedy opisywałeś to na Deviantach.

A pozato nie pamiętam, bo tam tyle ciekawych tematów było, że Chronoles jeden wie x)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”