Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Gdyby ktoś mnie przed FF 8 zapytał o ulubionego Finala to też bym odparła, że FF 7, który był moim pierwszym. Niemniej częśc ósma, przede wszystkim ze względu na system Junction i postać głównego bohatera o wiele bardziej przypadła mi do gustu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
GetsugaTenshou
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 29 lut, 2012 16:24

Post autor: GetsugaTenshou »

Dobra, to nie licząc FF7, w które zagrałem jako pierwsze, za najlepszą część uważam FF8, w które zagrałem jako.. drugie :D
Kolejność w jaką grałem: 7,8,9,1,2,3,4,5,6,10,10-2,12,13
Mój ranking: 7,8,10,6,9,4,12,10-2,5,13,2,3,1

Sephiria, ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kilmindaro pisze:95% przypadków, kiedy ktoś mówi o swoim ulubionym Finalu, to mówi o swoim pierwszym.
True. X dalej jest mym ulubionym, ale XII mimo wszystko ulubieńszym ;) Chociaż, jakby tak podsumowac ilość godzin i sentyment, to zdecydowanie XI. Boże, jakbym mogła wrócić do tych lat z tą częścią i do ludzi, z którymi się grało. XIV już mnie nie interesuje. Wiek, praca itd. robią swoje. Piękne czasy <3 No, ale niebawem remaster XII na PS4, wiec jaram się bardzo :D
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Dagger pisze:
qfas pisze:
Ababeb pisze: Nie.
Nic o tym nie wiem.
Garland to mój brat.
Tak.

Nie poznałbym audiona, a to od niego wszystko się zaczęło :D

"95% przypadków, kiedy ktoś mówi o swoim ulubionym Finalu, to mówi o swoim pierwszym."

Coś jak z pierwszą miłością, pierwszym pocałunkiem, pierwszą libacją, itd. :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

mroczna sarna pisze: Coś jak z pierwszą miłością, pierwszym pocałunkiem, pierwszą libacją, itd. :D

[zbyt mało danych na sensowną analizę]
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Audion zawsze się cieszy, bo jest psychiczny :P
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

AUDION pisze:Audion zawsze się cieszy, bo jest psychiczny :P
Poznałem, gadałem, obserwowałem. Choroby psychicznej nie dostrzegłem. Zdrowyś Pan! (Wartość diagnozy wyceniam na 150 zł, wizyta kontrolna za 12 miesięcy. Dziękuję i zapraszam ponownie.) :D
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie słuchajcie go. On kupuje w Biedronce.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

AUDION pisze:Audion zawsze się cieszy, bo jest psychiczny
Chciałbyś :v
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Grzybku badania zbyt pobieżne, dobrze się kamuflowałem. :) Gveir, jak najbardziej kupuję w Biedronce, co jeszcze dodatkowo potwierdza błędność diagnozy Grzybka. :) Go, nie tylko bym chciał, po prostu jestem, co potwierdza większość ludzi którzy znają mnie więcej niż miesiąc :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

AUDION pisze:Grzybku badania zbyt pobieżne, dobrze się kamuflowałem.
Zarzucasz mi brak profesjonalizmu?
AUDION pisze:Gveir, jak najbardziej kupuję w Biedronce, co jeszcze dodatkowo potwierdza błędność diagnozy Grzybka
Sylogizm. Paradoks Hempla prowadzący do błędnego wnioskowania: Skoro wszyscy psychiczni kupują w Biedronce i Audion kupuje w Biedronce, zatem jest psychiczny. Jarek Kaczy*ski nie kupuje w Biedronce, więc psychiczny nie jest.

I tym sposobem katastrofa gotowa. :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jarek jest w/g wielu normalny, a ja normalnym nie ufam. Nie kupuje w biedronce, to jest podejrzany ;) Nie zarzucam braku profesjonalizmu, a jedynie zaznaczam zbyt krótki okres badań, czyli niepełną bazę danych :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

AUDION pisze:zaznaczam zbyt krótki okres badań, czyli niepełną bazę danych
Ok, niech będzie. Odczytuję to jako zaproszenie do wzmożonej obserwacji przy kolejnej okazji do bezpośredniego kontaktu :). Jedno mogę powiedzieć na pewno w kwestii Twojej nienormalności: nikt normalny nie biega 80 km i więcej na raz. Nikt. :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Co do ultramaratonów, to się zgadzam. W naszej grupie tylko ja i kolega jesteśmy na tyle walnięci, że interesują nas dystanse powyżej 50km i to najlepiej z minimum kilometrem w górę. Ja jestem walnięty, bo na wrzesień planuję setkę 2km przewyższeń on 150 i 5km przewyższeń. Wiem, to szaleństwo i też tak myślę, tylko my to szaleństwo wprowadzamy w życie :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Garland »

Cześć Wszystkim :-D. Jako, że przybyło mi trochę lat, postanowiłem trochę zaktualizować informacje o sobie.

No więc tak: Jestem obecnie w drugiej klasie liceum na profilu Społeczno-prawnym (ja nazywam to Pseudo-humanem). Moim ulubionym przedmiotem wciąż jest historia, która stała się moją życiową pasją - zwłaszcza II połowa XIX wieku i I połowa XX (Choć bardzo fascynują mnie też czasy Słowian Połabskich). Znacznie zmieniły się moje gusta muzyczne - teraz słucham głównie Wojskowych marszy z XIX i XX wieku, soundtracków do gier i ogólnie raczej takiej spokojnej muzyki. Dalej uwielbiam pływać ( w wakacje planuje też zacząć biegać).

Jeżeli chodzi o szkołę, to nie mogę się doczekać kiedy wreszcie ją skończę, bo grupka osób i dwoje nauczycieli doprowadzają mnie do szału. Po szkole.... nie wiem jeszcze co chcę robić. Myślałem nad wojskiem, albo nauczaniem historii.

Moim największym Hobby jest rysowanie - kocham to :-D. Szczególnie rysunki o tematyce historycznej (choć Fantasy też jest super). Myślę nad tym czy nie zacząć kiedyś robić komiksów, bo mam sporo pomysłów na postacie.

Moją ulubioną serią gier jest Might and Magic (zwłaszcza Heroesy i ósemka). Final Fantasy jest na drugim miejscu, choć więcej pięknych wspomnień (Granie z siostrą <3) mam właśnie z tą serią.

Jeżeli chodzi o moje ulubione postacie z serii to są to: Garland z dziewiątki. Steiner, Cyan, Laguna, Kiros. Ward, Beatrix, Celes, Terra, Shadow oraz Golbez.

Z ulubionych państw historycznych wybieram: Cesarstwo Wielkiej Japonii, Królestwo SHS, II Rzeczpospolitą i Bizancjum.

No i to chyba wszystko ;-)
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”