Final Fantasy Brave Exvius

Do tej kategorii trafią wszystkie gry FF, które nie należą do głównej serii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:Spam Bot Yubari napisał/a:
Ahahahahahahahahahahah Jebłam XD
Spam Bot Yubari napisał/a:
Ojej D:
Spam Bot Yubari napisał/a:
DESU!
Spam Bot Yubari napisał/a:
Ojejku

A gdzie argumenty!?
Oddałam wraz z adminem 8)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ciekawe eventy zaczęli robić w FFBE. Ciekawe w sumie bardziej z sentymentalnego punktu widzenia. Niedawno można było zwiedzić Orbonne Monastery z FFT, aktualnie Giant of Babil z FFIV. Pojawiają się w nich znane lokalizacje, gdzie podczas zwiedzania przygrywa nam jakiś theme z danego FFa. Do tego walczymy ze znanymi nam potworami i bossami (np. Rubicante i s-ka). Miłe - ale wszystko pewnie ma na celu zaciekawienie graczy (nowych) i kupienie tych gier (i w sumie dobrze).


Kolejne tygodnie mijają i coraz rzadziej człowiek gra... autorzy chyba dopięli swego, mam teraz większą ochotę sięgnąć po jakiegoś FFa, którego będę mógł przejść od początku do końca nie czekają, aż ktoś mi udostępni dalszą część ;p
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Po trzeciej wyspie rzuciłem. Niestety, chociaż gra cudownie gra na sentymencie, to zbyt długi okres oczekiwania na kolejną dawkę zawartości ochłodził moje zapędy. Plus niestety gigantyczna potrzeba codziennej farmy, żeby nadążyć, oraz kolejne eventy - wycelowane tylko w ściąganie kasy. A szkoda, bo daleko zabrnąłem i bardzo zacne postacie połapałem. Ale cóż, Pokemon GO wygrał ;)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

No dokładnie. Grind grind girnd... bo nie dasz rady wszystkiego pokonać. Albo płać! ;p

Myślę że długo już też nie pogram. A akurat Agrias mi wpadła ^^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ja np. od początku miałem Chizuru, Kefkę, Terrę, Golbeza... bardzo dobry skład. Ale grind itemowy mnie zabija. W sumie nawet nie ten grind, a potrzeba robienia daily questów, żeby się posuwać do przodu. Grind itemowy na drugim miejscu upierdliwości, nawet w FF VII i XII nie było tak srogo pod tym względem - robiąc obie te części na 100%.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:Ja np. od początku miałem Chizuru, Kefkę, Terrę, Golbeza... bardzo dobry skład.
Yup. Good one. Potem się okazało, że Gumi dodało 6 gwiazdkowe postacie, które potrzebują specjalnych przedmiotów, by je "obudzić", czyli grindowanie c.d., bo inaczej nie pokonasz nowych bossów. W sumie pewnie i tak nie pokonasz, jak nie zaczniesz grindować trusta ;p

Nah, wracam do życia. Do gry wróce może za rok, a najlepiej, jak już gra będzie kompletna (za 10 lat? nie zabiją przecież kury znoszącej złote jaja...).
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Potem się okazało, że Gumi dodało 6 gwiazdkowe postacie, które potrzebują specjalnych przedmiotów, by je "obudzić", czyli grindowanie c.d., bo inaczej nie pokonasz nowych bossów.
Wtedy jeszcze byłem. Jak zobaczyłem że dali Lightning i obliczenie szansy na jej wpadnięcie... to powiedziałem "papa".
Jaco pisze:W sumie pewnie i tak nie pokonasz, jak nie zaczniesz grindować trusta ;p
To już jest szczyt. Najlepiej jechać do usranej pierwszy dungeon. Za 1 energię. Oszaleć można. W tym czasie można w tyle rzeczy pograć...
Jaco pisze:Nah, wracam do życia. Do gry wróce może za rok, a najlepiej, jak już gra będzie kompletna (za 10 lat? nie zabiją przecież kury znoszącej złote jaja...).
Ja już nie wrócę, nie ma szans. Za duży wpływ stylu "Gacha" - to już nie dla mnie. Wolę biegać i łapać Poki.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne FFy”