Kabarety

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy kabaret

Ani Mru Mru
25
52%
Mumio
3
6%
Łowcy.B
4
8%
Grzegorz Halama
2
4%
Kabaret Moralnego Niepokoju
7
15%
Kabaret(y) starsze
0
Brak głosów
Inne
6
13%
Brak określonego lub nie interesuje mnie to
1
2%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ani Mru Mru miewaja nowe skecze- problem tkwi w tym,że to telewizja pokazuje nam jedynie ich "klasyki". Czytałam gdzieś, że ekipa AMM prosiła nawet ludzi odpowiedzialnych za ramówkę,żeby ich najbardziej popularnych skeczy nie puszczano aż tak często, na co dostali odpowiedź, że ludzie mimo wszystko bardzo chętnie je ogladają. Cóż, telewidzowie chcą, to czemu by nie puścić "chińskiej restauracji" po raz setny. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie stracą sporo fanów- ale niekoniecznie ze swojej winy. Może nie sa płodni tak jak KMN, ale nie siedzą bezczynnie- nie tak dawno reklamowali swoje DVD. Wprawdzie nie znam zawartości, ale kupiłabym je z jednego powodu: w jednym ze skeczów wystąpił Michael Pallin :]
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

lądaliście niedawno "Jaka to melodia?"? W roli uczestników wystąpił właśnie kabaret Ani Mru Mru. I jak zazwyczaj takich odcinków specjalnych z wygraną przeznaczaną na cele charytatywne nie znoszę, tak ten jeden jedyny raz złego słowa powiedzieć nie mogę ^^
Oglądałąm XD Te miny tego Michała i w ogóle całe te teksty :P Lol :D Myślałam, że padnę XD XD A kurde pierwszy odpadł :( Uuuu ale warto było oglądać XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Ivy pisze:Ani Mru Mru miewaja nowe skecze- problem tkwi w tym,że to telewizja pokazuje nam jedynie ich "klasyki".
Ja chce zobaczyć te skecze może znowu moim ulubionym kabaretem bedzie AMM.
kilmindaro pisze:Oglądaliście niedawno "Jaka to melodia?
Kurde przegapiłem :/
Eiko pisze:Uuuu ale warto było oglądać XD
:/
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Co do kabaretow, wyjatkowo moje gusta zgadzaja sie z gustami ogolu.. czyli AMM czy KMN uwazam za bardzo dobre kabarety i z perspektywy czasu mysle ze nawet Potem podobal mi sie mniej, choc mial niesamowita otoczke. Dzis wole obejrzec AMM niz poPotemowy Hrabi. Ostatnio na tvp2 w bitwach kabaretow bylo starcie AMM z KMN (no tak z miesiac temu) i.. szczerze, nie pamietam kto wygral, bo obie grupy prezentowaly rowny wysoki poziom i decyzja byla niewielka roznica. W ten weekend starly sie Jurki i Limo. O ile Limo, bawi mnie srednio i na wystep tego kabaretu bym raczej nie poszedl, obejrzec moge, o tyle Jurki uwazam za kabaret bardzo slaby, w ogole mnie nie smieszacy. Wynik glosowania publicznosci po programie mysle ze oscylowalo to w granicach 95/5 z przewaga dla Limo. Pozostaje pytanie, czy gusta publicznosci w studio pokrywaja sie z gustami reszty spoleczenstwa, czy jest to tylko specyficzna grupa mlodych badz w srednim wieku ludzi o wmiare rozumnym poczuciu humoru. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Artur Andrus puszcza w radiowej trojce od lat tak SUCHE kawalki i poswieca tyle uwagi kabaretowi tak zalosnemu w mojej opini jak Elita.. no ale coz, moze za mlody jestem by ja docenic. I tyle, koniec i bomba kto czytal, rispekta.
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Skoro temat leży taki zakurzony, to czemu by nie tchnąć w niego trochę życia. Hmm..Mamy najbardziej fajne/smieszne/obciachowe klipy z lat 80 do dziś, wiec myślę, że można pokusić się tu o wasze ulubione lub ogółem ciekawe skecze :).

Na początek:

Ciągle tylko protezy i protezy!
Grupa Mozarta i smaczny owoc

Edit: no i znowu ja. Znalazłem bardzo mocny, epicki klasyk kabaretu DNO:

Puszek :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jak dawno tu się nic nie działo. Wrzucę więc numer Łowców.b, który szczerze mnie rozbawił.

http://www.youtube.com/watch?v=DqM1IOVl1jU
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
jog
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 13:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: jog »

Chyba najważniejszym dla mnie Kabaretem w Polsce jest Mumio. Głównie za odwagę w poruszaniu niecodziennych, abstrakcyjnych tematów. Do tego nieskazitelna gra artystów, niesamowite dialogi... Widziałem, że wrzucono tutaj tekst "Krytyka Filmowego"... coś niesamowitego! poza tym "Zwyczaje", "Krowa Łakomczucha", "Ptaki Aniołowie Burz" wszystko, absolutnie wszystko. W Polsce nie ma innej grupy która stałaby na tym poziomie...
Zauważcie że Mumio prawie wcale nie operuje pointowym dowcipem, tak strasznie oklepanym przez wszystkie inne grupy. Choćby to jak dla mnie decyduje o ich wyższości.

Poza nimi cenię Łowców.B z tym, że ostatnio jakoś przestali mnie bawić. Stare numery to było to. Teraz to to nie jest to. No ale! Widziałem ich na żywo, i uśmiałem się setnie, więc jak najbardziej cenię ;) Cenię także bardzo Kabaret Moralnego Niepokoju. Głównie za różnorodność, i to że to taki kabaret w klasycznej kabaretowej formie. Lubię i szanuję.

Inne kabarety nie wywołują u mnie nawet uśmiechu. Totalne fiasko! A jak widzę Ani Mru Mru to przełączam żeby nie musieć tej żenady oglądać. Na prawdę - jestem aż zniesmaczony tymi ich żartami.


No i na koniec! Grzegorz Halama! Król polskiego kabaretu. Nie wiem czy w tej dziedzinie w naszym kraju jest ktoś kogo bardziej doceniam (oczywiście cała "stara liga" Kryszak, Daniec itd jest ok... ale to już nie to). Halama ma w głowie jakiś kosmos, i wszystko co robi jest dla mnie niesamowite, nie tylko kabaret, ale i stand-up, jego filmy, reklamy... pękam ze śmiechu. Potrafi mówić nieśmieszne rzeczy w zupełnie śmieszny sposób, niesamowita abstrakcja i absurd! Pięknie! I nie mam tutaj wcale na myśli osławionego Pana Józka - to tylko wierzchołek Góry Lodowej. Wspaniale. Głos na Halamę poszedł.

No i w sumie kocham też to co robi Marek Grabie. "Sklepik" czy "Surowce wtórne" to rzeczy absolutnie przepiękne! W sumie wrzucę, bo to dość niszowe.
sklepik
surowce
Pan Grabie występował z Grzegorzem Halamą, i obecnie pojawia się na planie "Spadkobierców" i stamtąd pewnie jest najbardziej znany. Polecam.
kamila12345

Post autor: kamila12345 »

Łowcy.B sa najlepsi:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”