Ogólnie

Bez wątpienia najbardziej popularny w tej chwili MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Go Go Yubari pisze:Nowy dodatek juz w przyszłym tygodniu w sprzedaży.
Już mam listę chorób, które mi się przytrafią w przyszłym tygodniu... :twisted: Oby Ultima wysłała mi stuff na czas - i oby kurier w śniegu nie utknął... I w ogóle - odkopcie się w tej Warszawie ;)
Go Go Yubari pisze: Zwłaszcza, ze zmiany zapowiadają sie ciekawie :3

Połowicznie już zostały wprowadzone - i muszę przyznać, że redesign świata wygląda epicko... Co ciekawe - najfajniejsza ze wszystkiego jest nowa muzyka w oklepanych lokacjach (Tanaris i Orgrimar <3). Nie wiem czy już jest to dostępne, ale Blizz zapowiedział darmowy tydzień dla ludzi z nieaktywnymi kontami, coby się mogli znowu wtrybić w grę :) Jeśli będziesz chciała przysiąść na dłuższy czas pewno nie wychwycisz zmian jakie nastąpiły w lokacjach etc., ale nowe questy oraz schemat levelowania powinien Ci przypaść do gustu. Mniej grindu więcej funu... :wink:

Zmiany na obecnym etapie nie obięły jeszcze tych kluczowych dla Cata i obecny content smakuje nieco jak stary, gumiasty kotlet od którego uwagę odciąga intensywny zapach ziół dobiegający z kuchni GZO . Can't wait :3

I tak Go - wiem, że jestem nołlajfem :D But it makes me immortal...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lol.

Ja bym wolała grać w FFXIV, serio. Tylko...no nie mogę się zmusić. Za dużo "brakuje", "nie ma", "eh...a w XI...".

Popykam w single (jak już w ogóle znajdę czas) i pewnie bym nie pomyślała o WoWie, gdyby nie ten dodatek. Znów się nagram z 2 miesiące i mi przejdzie zapewne XD.

i przyznaję, muzyki słuchałam na YouTube i jest wielce zacna. Co jak co, ale soundtrack to Blizzard potrafi skombinować.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

pograłabym, ale nie moge patrzeć na to co zrobili z Ashenvale ;_;
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

For the Horde! :]

Mi się tam podoba - Alluhy w defensywie - Horda naciera... więcej FP - nie wiem tylko jak z Questami - wszystkie Alty już przeciągnąłem przez te lokacje.

Swoją droga - zastanawiające, że Horda praktycznie nie straciła nic z terenów, które zajmowała - a Alluhy dla odmiany sporo. No ale nic - poquestuje Goblinem to się dowiem "why" :P

Odświeżenie lokacji baaardzo doceniłem niedawno levelujac mojego Rogala - niestety jestem już na etapie Outlandów i szlak mnie trafia bo nuda znowu :/ Na chwilę obecna etap 58-80 będzie baaardzo ciężki (czyt. nudny) do przeskoczenia.

Jeszcze 3 dni... :]
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Ogólnie to chciałbym już zagrać w Guild Wars 2, ale niestety mój mierny sprzęt i tak pewnie mi na to nie pozwoli. Ehh, szczęśliwi ci, co mają pieniądze i czas. ;)

Jak powszechnie wiadomo WoW chyli się ku upadkowi. Jestem ciekawy, czy SE postanowi wykorzystać tę okazję i zrobi coś z FF XIV (osobiście nie grałem, ale niestety wszystkie komentarze na temat tej gry są jak najbardziej negatywne).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vivi714 pisze:(osobiście nie grałem, ale niestety wszystkie komentarze na temat tej gry są jak najbardziej negatywne).
Taaaaaak, to masz sporą wiedzę. Ja grałam rok temu, kiedy było źle. Ponoć jest lepiej (zapewne XIV skończy jako ładniejsza wersja XI). Zamierzam odpalić XIV jakoś w przeciągu miesiaca i walne konkretny komentarz.
Vivi714 pisze:Jak powszechnie wiadomo WoW chyli się ku upadkowi.
Nie wiem, nie gram, WoW mnie znudził po miesiącu. Po zmianach (mam Cata) jeszcze mniej mi sie chce. Wiec skąd te wnioski? Pomijając fakt, że WoW nie jest młody, grafikę ma, jaką ma, ale i z konkurencja raczej słabo...?
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

@Go Go Yubari
Czyżbym wspomniał, że mam dużą wiedzę na temat FFXIV? Nie wydaje mi się, w tym przypadku zaufam statystyce - w końcu rynek MMO jest stałym miejscem walk dla wielu firm i rozwija się bardzo szybko. Jeżeli ludzie piszą, że gra m.in nie ma endgamu, jest do bólu nudna i ogólnie nie reprezentuje sobą nic, co by ją wyróżniło spośród wielu innych podobnych jej produkcji, to co mam o niej myśleć? Nie będę wydawał pieniędzy na coś, co zbiera same negatywne opinie, nawet od fanów serii FF. Nie napisałem, że moja opinia jest oparta na własnych doświadczeniach z grą, więc nie widzę powodu, by w ironiczny sposób podkreślać moją niewiedzę na jej temat.

Co do WoW'a, to wpisz w wyszukiwarkę "WoW traci graczy" albo coś w tym stylu, to zobaczysz sama, ile źródeł, w tym oficjalnych, o tym informuje. Wychodzą coraz ciekawsze produkcje, oferujące poza dużo lepszą i realistyczną grafiką świeże rozwiązania i nowy content, więc wg mnie zepchnięcie WoW'a na margines płatnych MMO jest kwestią czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”