Najlepszy wróg

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

A największą szumowiną jest...

Maleficent
0
Brak głosów
Xemnas
3
8%
Saix
1
3%
Anxem
1
3%
Demyx
1
3%
Marluxia
0
Brak głosów
Hades
7
18%
Kapitan Hak
1
3%
Sephiroth
20
50%
inny
6
15%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No nie ma co ukrywać, że bossowie z FM+ to Meisterstueck 8)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Boni pisze:No nie ma co ukrywać, że bossowie z FM+ to Meisterstueck 8)
Ajjj no to szkoda, ze się nie przekonam =(

Bo tak po przejściu 1 i 2 na razie nie wiem kogo wybrać... A nie ze wszystkimi walczyłam xD Wiadomo o kogo chodiz ^^

Kod: Zaznacz cały

A Roxasa to ja nie nazwałabym tak do końca wrogiem ^^ Nawet mnie fest zaskoczył w TWTNW ^^ Ale postać fenomenalna ^^
To zupełnie jak z Riku... Niby przyjaciel, a pokazuje pazurki... W ogóle uwielbiam to w tych postaciach z KH (i nie tylko z KH), ze nie są takie proste ^^

Jak już się doczekam na Re:CoM to może napiszę jeszcze co nie co (?) w tym temacie :) Bo chyba chodzi tylko o tych, z którymi można walczyć prawda?? ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kadaj
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 wrz, 2008 14:19

Post autor: Kadaj »

Stanowczo sephiroth jest tak wykozaczony ze poprostu szkoda gadac:P pokonalem typka dopiero na 85 lvl po jakichs 20 probach. Stanowczo najtwardszy przeciwnik reszta to nupy :D
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Kadaj pisze:Stanowczo sephiroth jest tak wykozaczony ze poprostu szkoda gadac:P pokonalem typka dopiero na 85 lvl po jakichs 20 probach. Stanowczo najtwardszy przeciwnik reszta to nupy :D
Chodzi Ci o wersje normalną, czy Final Mix (+)?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Pewnie normalną, bo każdy kto walczył z Lingering Spirit/Enigmatic Soldier/Terrą wie, że Seph mu do pięt nie dorasta :P
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

No raczej, walka z Sephem jest dosyć schematyczna, wystarczy robić przez około 5min. to samo i po Sephie.

[ Dodano: Sob 28 Lut, 2009 19:56 ]
Kadaj pisze:Stanowczo sephiroth jest tak wykozaczony ze poprostu szkoda gadac:P pokonalem typka dopiero na 85 lvl po jakichs 20 probach. Stanowczo najtwardszy przeciwnik reszta to nupy :D
Take a look. Nadal uważasz, że Seph jest Pro? http://www.youtube.com/watch?v=tu2V0U_bG7Q
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Sephiroth, nie ma bata ! :D
Był chyba najtrudniejszym z bossów w obydwu Kingdom Hearts'ach (nie licząc tych z Final Mix'ów) Nie wspominając, że po pokonaniu go w KH II otrzymuje się bajeczny Keyblade Clouda - Fenrir'a ;d Na początku męczyłem się z nim jak wół, lecz teraz nie jest on dla mnie zbyt dużym zagrożeniem heh
Celestial Weapon, to JA !
Awatar użytkownika
sora96
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 mar, 2010 20:02
Lokalizacja: szczecin

Post autor: sora96 »

Seph rządzi wszędzie

Iv: Jeden post usunęłam, drugi edytuje, za nastepny będzie warn ^^ Nie chcę się czepiać, ale argumentacja byłaby mile widziana.

[ Dodano: Wto 09 Mar, 2010 18:48 ]
Seph rządzi wszędzie ponieważ jest doceniany i uwielbiany przez wielu grzczy i jego opowieść jest ujmująca.
Ostatnio zmieniony pn 08 mar, 2010 20:16 przez sora96, łącznie zmieniany 1 raz.
Soldier
DarthBartus

Post autor: DarthBartus »

Poniekąd Sephiroth, ale...
No właśnie, jest pewne "ale". Trochę się na tej walce zawiodłem. Właściwie to zdobycie Ultima Weapon załatwia sprawę. Dziwnym trafem na lvl 79 nie byłem w stanie zabić go Leonhartem, ale na lvl 80, gdy miałem UW okazal się banalny... Nieładnie! No ale przynajmniej dał mi trochę złości, trochę znudzenia i masę radochy przy zdobywaniu ekwipunku! Nota bene: Mówię o Sephie z pierwszego KH, w wersji podstawowej. Sepha z KH2 znam tylko z youtube ;)
Na drugim miejscu będzie chyba Kurt Zisa, unicestwiony tak przy okazji wizyty w Agrabah po trochę Mistery Goo. Na lvl 54 przeciwnik adwersarz wymagający, ale głównie ze względu na okresową niemożność wykorzystywania magii. Tak czy siak, było bardzo milutko ^^
Btw, KH2 (podstawowy) ma jakichś sekretnych uberbossów innych niż Sephiroth? I czy znajdę gdzieś któregoś Final Mixa w bez krzaczków?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”