jRPG a Piecyk..

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
FOG
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 06 sty, 2010 16:12

jRPG a Piecyk..

Post autor: FOG »

Witam wszystkich :)
Moja kariera z Finalem zaczęła się pare ładnych lat temu. Po pewnym czasie nie miałem czasu na grę na konsoli, więc posprzedawałem wszystkie konsolki. Ostatnio naszła mnie wielka ochota pogrania w jRPG w stylu Finala.. ale nie X-2 czy XII , tylko starego dobrego VII lub IX. VII - IX przechodził parę razy na emulatorze , ale chciałbym spróbować coś nowego.

The Last Remnant - nie przypadło mi do gustu ( a miało być kontynuacją starego FF ) .

Jakie znacie jRPG godne polecenia na PC ?
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Hmm...
Breath of Fire 4
Grandia 2

I tyle jesli chodzi o prawdzie jRPG poza FF oczywiscie.
Sa jeszcze takie tytuly jak Anachronox, Septerra Core czy Silver, ktore sa grami wRPG, ale czerpia mocno z "tradycji" jRPG.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
FOG
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 06 sty, 2010 16:12

Post autor: FOG »

Na pewno się przyda :) Dzięki bardzo.

A jrpg-ow z troszkę lepszą grafiką (czyt. nowszych ) zapewne na pieca już nie wypuścili ? Pomijajac oczywiscie the last remnant.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Niestety nie bardzo.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”