Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Mati-San

Blitzball

Post autor: Mati-San »

Gracie wogóle w Blitzball?
Czy macie jakieś ciekawe taktyki jak wygrać?
Jaka drużyna wam najwięcej problemów sprawiła? Ja najbardziej się napracowuje przy drużynie Al Bhed coś tam.
A jeszcze jedno - czy można mieć innych zawodników niż ci z orginalnego składu Besaid?
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Rzadna druzyna nie jest trudna ja z kazda wygrywam przynajmniej 5:0 a moj sklad wyglada tak:
Atak:Tidus oraz Wedge
Obrona:Naida i Lakkam
Bramka:Durren
Pomoc:Eigaar
Taki sklad napewno zapewni tobie zwyciestwo
AQUA Phoenix

Post autor: AQUA Phoenix »

Ja zacząłem grać w tę dziwną grę dopiero niedawno a mam jóż nabite 140 godzin gry i mam wszystko więc chciałem sprubować :D , na początku przegrywałem nawet 4:0 to się wkużyłem i nie grałem. Teraz kilka meczy przegrałem i zdobyłem kilka Lv. I prosze są skutki!!! Wygrywam nawet 7:0. Ale z Al Bhed mam najwięcej kłopotów bo ich bramkaż ma 20 pkt. łapania, ale jakoś daje mu rady strzelając z bliska, uwielbiam za to grać z tymi hhmmmmm....... niebieskimi futrzakami z rogami (Ragno????) czy jakoś tak są powolni jak muły, a w ataku mam Wakke i Tidusa, a wobronie bląbynke z Al Bhed i jeszcze kogoś, a na bramce grubasa z oreginalnej drużyny. A odnośnie innych zawodników to podejdz do kogoś i wciśni kwadrat to zobaczysz jego statystyki i czy jest wolny, ale nie wszyscy w to grają!!!
Ostatnio zmieniony śr 09 cze, 2004 08:29 przez AQUA Phoenix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A jeszcze jedno - czy można mieć innych zawodników niż ci z orginalnego składu Besaid?
Tak mozna miec,zaraz po turnieju w Luca mozna werbowac nowych graczy,chodzisz po lokacjach i podchodzis do ludzi i wciskasz KwadraT i jesli trafisz na gracza to mozesz go zatrudnic,jesli ma on status Free Agent to mozesz go zakontraktowac.
FF XII W trakcie katowania
Malkav

Post autor: Malkav »

Czy macie jakieś ciekawe taktyki jak wygrać?
a dla mnie zmodyfikowana wersja: jakas ciekawa strategia jak wogole grac w blitza(dalej nie potrafie, mimo ze acid dal mi dosc dokladn kurs na ffx pomoc). przydalyby sie jeszcze jakies rady.
ventolin

Post autor: ventolin »

ja zdradze cheata ktorego gdzies wylukalem.
nie wiem czy on w ogole dziala bo nie probowalem.
po strzeleniu gola trzeba stanac za swoim bramkarzem. przeciwnicy beda mieli opory zeby podejsc. wystarczy teraz poczekac az skonczy sie czas.
szczuru

Post autor: szczuru »

ja zdradze cheata ktorego gdzies wylukalem.
nie wiem czy on w ogole dziala bo nie probowalem.
po strzeleniu gola trzeba stanac za swoim bramkarzem. przeciwnicy beda mieli opory zeby podejsc. wystarczy teraz poczekac az skonczy sie czas.
Sprawdziłem Działa :smile: :smile: :smile: :!: :!: :!:
Auron

Post autor: Auron »

Sprobojcie zrestartowac Data'e juz posiadajac Airshipa, i wtedy zacznijcie zatrudniac zawodnikow. Na samym statku jest pelno dobrych Al Bhed, a takze Wakka i Brother. Ja tak ostatnia czesc do broni Wakki bez zadnych problemow wygralem. Juz pierwsze mecze np. z Ronso Fangs 10:0 :wink: .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

blitzball po tym czasie jak sie juz caly czas wyrgywalo robil sie nudny...bo co to za przyjemnosc kiedy zawsze sie wygrywa ;] ..jedynie to aby nauczyc sie nowych technik i limitu wakki podtrzymywalo mnie aby w to grac..
a zawodnikow nie pamietam jakich mialam...glownie z albhed (bramkarz napenwo byl a albhed) tidusa tez zawsze mialam i bodazje wedge

a udawalo Wam sie wygrac turniej w luca? ...mi za 1 razem jak gralam;) ...moze ktos napisac jaka scenka jest jak sie nei wygra? :D (jak pamieta)

podsumowujac-dla mnei jedna z najnudniejszych minigierek..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Tak przy okazji:te "niebieskie futrzaki" nazywaja sie Ronso a nie Ranso(czy jakos tak:) )
ventolin

Post autor: ventolin »

a udawalo Wam sie wygrac turniej w luca? ...mi za 1 razem jak gralam
mowisz powaznie garnet?
ja sobie zyly wyprowalem i nic nie dalo.
czy ktos wie moze jaki wplyw na gre ma wygranie turnieju w luca?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

a udawalo Wam sie wygrac turniej w luca? ...mi za 1 razem jak gralam;)
mowisz powaznie garnet?
ja sobie zyly wyprowalem i nic nie dalo.
czy ktos wie moze jaki wplyw na gre ma wygranie turnieju w luca?
Słyszałem ze mozna wygrac,ale i sie to jeszcze nie udało,ale mysle ze trzeba miec tą technike dla Tidusa co moze ja zdobuc na tym statku co płyne do Luca,bo bez tego ponoc sie nie da wygrac
FF XII W trakcie katowania
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Tak mozna miec,zaraz po turnieju w Luca mozna werbowac nowych graczy,chodzisz po lokacjach i podchodzis do ludzi i wciskasz KwadraT i jesli trafisz na gracza to mozesz go zatrudnic,jesli ma on status Free Agent to mozesz go zakontraktowac.
Dzięki TomajS
...moze ktos napisac jaka scenka jest jak sie nei wygra? (jak pamieta)
Wakka zamiast dać puchar daje piłke. To chyba jedyna różnica
Malkav

Post autor: Malkav »

ja zdradze cheata ktorego gdzies wylukalem.
nie wiem czy on w ogole dziala bo nie probowalem.
po strzeleniu gola trzeba stanac za swoim bramkarzem. przeciwnicy beda mieli opory zeby podejsc. wystarczy teraz poczekac az skonczy sie czas.
trzeba jeszcze strzelic gola; z tym juz u mnie (i u szczura, ktory tez nie umie chociarz szpanuje ze potrafi :P) jest problem. a 'cheat' ten byl juz daaaaaawno na gamefaqs.com
ventolin

Post autor: ventolin »

ten byl juz daaaaaawno na gamefaqs.com
och prosze najmocniej WYBACZ MI!!
wybacz ze nie odzwiedzam tej strony i ze nie lubie psuc sobie zabawy.
moze w ogole napisz podanie do krakersa i calej ekipy tworzacej krypte o likwidacje strony. przeciez wszystko mozna wyczytac na gejmfaks!
zrobi sie linka przekierowujacego i tyle...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”