Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

logatus
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 17:28
Lokalizacja: z Otchłani

Post autor: logatus »

Po obejrzeniu najnowszego trailera,jestem rozczarowany.Ale zaczne od początku.
Sam trailer jest typowy dla SE,dużo filmików CGI,mniej rzeczywistej grafiki.Do złudzenia ,stylem przypomina mi X w nowej oprawie.Muzyka też nie nadzwyczjna,pewnie znów wcisną jakis japońsaki pop.Grafika nie rewolucjna,ale trzymająca poziom,troche wydaje mi się że jest plastikowa.
Znaczne lepsze wrażenie zrobił na mnie Versus .
normanel
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 17:39

Post autor: normanel »

logatus masz całkowitą rację Versus po tym co na razie zostało pokazane wyprzedza "zwykłą" trzynastkę o klasę. Pomimo tego, że ma być mroczny mi klimat wydaję się taki staro-finalowy, a przy okazji sama rozgrywka może być odświeżeniem, której tej serii brakuje, tylko, żeby nie wpadli na pomysł, aby w Versusie summony były takie dziwne.
reggie 997
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pt 21 sie, 2009 21:18

Post autor: reggie 997 »

hm
czasy się zmieniają , MY się zmieniamy więc należało przyjąć że ff będą się zmieniać ;D
mam tylko nadzieję, że obędzie się bez drastycznych zmian i jakoś przeczekamy do Versusa- od pierwszego spojrzenia na trailer wiedziałem , że muszę go mieć... odliczac pozostało i czekać na info...
Awatar użytkownika
Rikku
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 30 wrz, 2009 16:43
Lokalizacja: Polska :D

Post autor: Rikku »

Hihi...
A nawet jeśli to przyjdzie do polski to i tak tego nie kupie za 200 PLN :P
Moja własna strona internetowa! Zapraszam:
http://www.miedzygrami.tnb.pl/news.php
bastek66
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 19:04

Post autor: bastek66 »

Nowy trailer w wersji angielskiej
http://www.youtube.com/watch?v=gei3L-RAz34

Czy wam też się wydaje że ojciec Hope'a to nowa wersja Cida ?
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Nie wiem, z każdym nowym trailerem jakoś ulatuje ze mnie chęć pre-orderowania FF13.
Z początku prezentowało się świetnie, czciłem pierwszy trailer z rewelacyjną koncepcją systemu walki i mrocznawym klimatem. Potem zaczęły dochodzić postacie z bumerangami, dinozaury, dzieci, murzyni z afro(bądźmy poważni, Square nadal uważa że na zachodzie panuje moda disco?), system walki przypominający bękarta Grandii i FF12(gdzie w sumie teraz są rodzeństwem) i ostatecznie wisienka w postaci brum-brum-summonów...
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Wlasnie czytam ze na wzor FFX nie bedzie jako takich levelow, tylko wybieranie konkretnych skillow dajace rozne bonusy. Mnie to wszystko jedno. :)
Hay zadna era disco tylko stereotypowy murzyn na luzie w japonii pewnie. :P Zarzuty czysto gustowne; dzieci juz byly (Eiko rzadzi :) ); bumerangi.. byly gorsze bronie; dinozaury taki maja swiat; summony dla kazdego konkretny imo dobry pomysl, znowu cos nowego. :)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

IMHO dużo lepszy byłby Murzyn w ciemnych okularach, z dredami i lekkim zarostem - a przede wszystkim bez piszczącego ptaka we włosach - ale co kto lubi. ;) Jego głos w wersji japońskiej średnio przpadł mi do gustu, zobaczymy, co z nim zrobi Ameryka. Jajcarskie postacie generalnie są w porządku, byle tylko Lightning trzymała poziom.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Mi przypadł do gustu Chocobo Theme z FFXIII, kawał solidnej roboty :) Szczególnie fajne są sekwencje samych bębnów, bębenków i innych tam-tamów :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Lenneth to sobie sprawdz jaki ma glos, najnowszy trailer jest dostepny w obu jezykach przeciez gdzie kazda postac ma sporo gadania. Japonski lepszy, ale oba sa ok.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Jakoś wcześniej pominęłam ten trailer; nie chciał mi się otworzyć, czy coś.

Jeszcze z rok temu FFXIII wydawało mi się bardziej nowatorskie, teraz mam deja vu. System walki, bajeranckie statki, wizja całego świata, to już gdzieś było... w FFXII, żeby daleko nie szukać? Dobija mnie klon Vaana, ale reszta postaci na razie na plus, szczególnie klata Snowa i srebrnowłosy antagonista. Kim jest ta przepiękna babka o czarnych włosach?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

O, też dopiero teraz to obejrzałem.

Czy tylko mi się wydaje, że już widziałem większość postaci z tego trailera gdzie indziej? Widzę tu Vaana, damskiego Clouda, Doctora Cida, Beatrix, nawet Murzyn mi przypomina Mkbewe z Kapitana Bomby.

[ Dodano: Czw 05 Lis, 2009 00:02 ]
Luci - http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Oerba_Yun_Fang Chyba o tą chodzi.

[ Dodano: Czw 05 Lis, 2009 00:06 ]
Aha, jeszcze jedno wrażenie. Czemu wydaje mi się, że po XII znowu to "główny zły" będzie tak naprawdę miał rację?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jeżeli graliście w 1k gier, to się nie dziwcie, że już gdzieś kogoś widzieliście...

Ja nie mogę się doczekać efekciarskich bijatyk :grin: :twisted:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Boni pisze:Jeżeli graliście w 1k gier, to się nie dziwcie, że już gdzieś kogoś widzieliście...
Nie grałam w jakąś masę gier; ba, nie grałam nawet we wszystkie Finale, a mimo to podczas oglądania trailera miałam co do postaci identyczne odczucia jak Dark. Vaan, Cloud, Cid - wszystko się zgadza. Murzyna o postawie twardziela i względnie miękkim sercu też już w Finalu widziałam. *cough*

Nie samą bijatyką jRPG stoi - albo stać powinno. Po czternastej części nie spodziewam się szalonego nowatorstwa, ale tu widzę szereg pomysłów zapożyczonych z FFXII, gry najmniej odległej w czasie, co po prostu kłuje w oczy.
dark_raven pisze:Luci - http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Oerba_Yun_Fang Chyba o tą chodzi.
"Oerba Yun Fang is a playable character (...)" :!:
OMG. Chyba mam już ulubioną postać. Jest piękna i na dodatek ma włócznię. ^^
Poza tym nie wygląda jak klon Tify czy jakiejkolwiek innej bohaterki.
dark_raven pisze:Czemu wydaje mi się, że po XII znowu to "główny zły" będzie tak naprawdę miał rację?
Mhm. Po raz setny odsyłam do 2:43 - http://www.youtube.com/watch?v=zTtF2a3h ... 4FE7C147C7 - basic politics.
Lepszy taki zły niż szaleniec bez piątej klepki. A że przy okazji pozytywni bohaterowie wychodzą czasem na ograniczonych osłów, to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

hmmm racja. Oglądając ten trailer, mam wrażenie jakby to była powtórka z XII. Podobne lokacje, postacie (zwłaszcza od tyłu) i klimat. Widzę, że i Eddy z Tekkena znalazł tam swoje miejsce :D Gołe klaty dla dziewczyn są, zniewieściali chłopcy również (dopiero na końcu się pokapowałem, że to samiec) no i słodkie lolitki też się znajdą :] zależy kto co lubi. Pewnie i tak nigdy w to nie zagram, bo niby na czym.
Lenneth pisze:po prostu kłuje w oczy.
a Kuja już nie żyje
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”