GOD of WAR II

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Garstka posiadaczy PS3 podłączonych na stale pod PS Network została uhonorowana specjalnym linkiem do dema God3, w które już grałem... Jest to to samo demo, które było zaprezentowane na E3. Wrażenia? Zajebista moc. Kratos jest wściekły jak nigdy. Jeśli chodzi o walkę to zmieniono cios L1+kółko. Od tej pory Kratos może przyciągać swoimi blades of athena dowolnie wybranego przeciwnika(zarówno będąć na ziemi jak i w powietrzu). na pewno wzrosła dzięki temu dynamika walka. Ten sam cios tyczy się Cestusa Oprócz tego łapiąc wroga kółkiem możemy nacisnąć kwadrat po czym Kratos łapie go tarnując kogo popadnie. Więcej nie mogę napisać bo lecę na zajęcia;]
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Tak się składa, że należę do tej garstki. Demko prezentuje poziom wyższy niż GoW2. Wszechobecna brutalność, poziom detali, całokształt prezentuje się rewelacyjnie.
Centaurowi da się rozpruć bebechy ukazując wnętrzności, a rozrywanie czy urywanie elementów ciała, lub miażdżenie jest na porządku dziennym.
Szczególnie przyjemnie prezentuje się słynna scena urywania głowy Heliosowi gdzie najzwyczajniej w świecie rozdziera się skóra, potem cała reszta.

Jak poprzednie GoW'y zaliczyłem z obowiązku, tak ten łyknę z przyjemnością.
This post is... hay definition.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”