Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Nie było słowa o ekskluzywności, a MGS:Rising będzie grą akcji. Do tego w Kojima's Keynote powiedzieli, że to dopiero rozgrzewka na E3, tak więc szykuje coś grubego na konferencję Sony. Czytanie ze zrozumieniem, mniej podniety, dziękuję za uwagę.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

W relacji na żywo na gram.pl autor relacji napisał o ekskluzywności tego tytułu. Mam nadzieję, że to on coś pomylił. Nie będzie mi przeszkadzało jeśli będzie multiplatformowy, ale szkoda by było jeśli potwierdzą się te informacje, bo dwóch konsol nie mam w planach kupować ;) Właśnie na konferencję Sony na E3 najbardziej oczekuję, bo jak Kojima powiedział: ""but Don..I didn`t say anything about Solid Snake on XBOX360", co może oznaczać, że nowy "prawdziwy" MGS będzie dla posiadaczy PS3. Do tego postać "Wujka" (tak Hideo nazwał postać wyglądającą na Big Bossa w Famitsu) nie pojawiła się w teaserze MGS:R, co wskazuje tylko na jedno, ale tego dowiemy się jutro.
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Oglądałem E3 na żywo, nie było ani słowa o ekskluzywności ;] Skoro gram.pl to zwracam honor.

Ta, prezes MS powiedział, ze cieszy się, że Snake zawita na Xboxie, Kojima stwierdził, że nic nie mówił o Snake'u. Co zabawne, sam Kojima nie czuje się specjalnie podekscytowany MGS:R, ale zato w Kojima's Keynote powiedzieli, że to dopiero początek i to co szykują w najbliższych dniach będzie o niebo grubsze.

A postać przypominającą Big Bossa nazwał "old man".
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Po konferencji Konami wszystko zrobiło się jasne.

Metal Gear Solid: Rising wyjdzie równocześnie na PS3, X360 i PC. Głównym bohaterem zostanie Raiden, a gra jednak będzie skradanką. Kojima nie tworzy tej gry.

Metal Gear Solid: Peace Walker, czyli prawowity następca sagi MGS wyjdzie tylko na PSP. Głównym bohaterem będzie Big Boss. Akcja gry będzie toczyła się 10 lat po wydarzeniach ukazanych w MGS3. Akcja będzie dziać się w Kostaryce. Nad grą pracuje Kojima wraz z teamem, który tworzył MGS4.

Trailer MGS: Rising
Trailer MGS: Peace Walker
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

No to Sony niezle zaszalalo. W marcowej ofercie PS PLUS, Metal Gear Solid HD Collection na Vite zupelnie za darmo! Pomyslec,ze przed wyjazdem myslalem o zakupie tej kolekcji (co prawda na ps3, ale to nic) :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”