Final Fantasy VII - OAV

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Gveir pisze: Nie mówiąc o wyjaśnieniu mechanizmu jakiego użył Seph, żeby wrócić z Lifestreamu i co zrobił, żeby zapewnić sobie dalsze powroty. To by było znacznie ciekawsze.
Przeciez w Advent bylo wyjasnione czemu Seph wrocil. Wg mnie tym razem story juz skonczyli, Aeris gora. :)
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Ile razy można odgrzewać tę sam kotlet _^_, ile jeszcze będzie Final Fantasy VII? Może nawet zrobią komiks i kontynuacje do VII części -_-".
Ostatnio zmieniony wt 26 maja, 2009 20:40 przez Emeraldzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Pewnie tyle razy, ile da się na tym zarobić.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Emeraldzik pisze:Może nawet zrobią komiks i kontynuacje do I części -_-"
Jeśli chodziło ci o I część Final Fantasy to tak sie składa, że komiks na swój temat już ona posiada. Chociaż nie jest autorstwa Square ale warto zobaczyć bo momentami jest całkiem zabawny.
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Strasznie nudna ta oavka, nie umiem wzruszać się losem Danzela, który już w AC niewiele mnie obchodził. Animców o podobnej tematyce jest wiele, więc płynna animacja, detale i magiczne FF w tytule nie bronią tego "arcydzieła". Nie mam nic przeciwko kolejnym filmom, grom i anime na temat FF7, ale dopisywanie historii do postaci, które w oryginalnej grze się nawet nie pojawiły, jest dla mnie nieporozumieniem i stratą czasu. Oby kolejne oavki były bardziej porywające.. :roll:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

uQuad pisze:Przeciez w Advent bylo wyjasnione czemu Seph wrocil. Wg mnie tym razem story juz skonczyli, Aeris gora. :)
Czemu - tak, ale sposobu jakiego użył, żeby jego świadomość nie rozpuściła się w Lifestreamie nie podano, a tam jest dokładnie o tym napisane. I też o tym, dlaczego może w każdej chwili wrócić znowu, żeby podręczyć Clouda - bo to jego główny motyw.
Ivy pisze:Strasznie nudna ta oavka, nie umiem wzruszać się losem Danzela, który już w AC niewiele mnie obchodził.
Bo jest nudna, tylko Reeve i nieco inne spojrzenie na Avalanche ją ratuje.
Ivy pisze:Oby kolejne oavki były bardziej porywające.. :roll:
Oby powstały, bo jeżeli będą zgodnie z powieścią koncentrować się na postaciach z gry, to podejrzewam, że efekt będzie niebotycznie wręcz ciekawszy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ja się nie wynudziłam. Filmik był na to zbyt krótki, a postać Denzela nawet przypadła mi do gustu, czego kompletnie się nie spodziewałam. Przede wszystkim spodobał mi się jednak klimat beznadziei, totalnej zagłady, powalający ogrom zniszczeń i nastrój ledwie zipiącej metropolii po przejściu katastrofy. Piękna była scena z Ruvie, sadzeniem ziaren, Meteorem posępnie wiszącym na niebie i towarzyszący temu nastrój apokalipsy.
Reeve bez rewelacji, to zupełnie nie o nim machnięto ten film, chociaż niespodzianka na koniec była miła.
Może nawet i lepiej, że dano oryginalną historię nowego bohatera, a nie ogrzewanego po raz n-ty kotleta, jaki to Cloud jest dzielny/biedny, a Sephy mhroczny i niegodziwy.
Mimo to po zakończeniu filmu moją pierwszą reakcją było: "pointless", a.k.a. "no fajnie, ale co z tego? po co oni stworzyli akurat coś takiego? co chcieli przekazać widzowi?"
Czuję się trochę, jakbym właśnie przeczytała fanfika o jakiejś nowej postaci, na siłę i bez powodu wrzuconej do świata FFVII. Miłe toto, ale niczego nie wnosi.
Czekam na kolejne produkcje, szczgólnie coś o Vincencie i Sephirocie, tak dla odmiany. _^_
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

A ja bym z chęcią zobaczył Remake FF VII i to na PS3, to by było coś ;p No cóż, pozostaję marzyć xD Ale Jeszcze muszą zrobić kolejną część, już po DoC ;) Fani wiedzą o co kaman :grin:
Celestial Weapon, to JA !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”