Tales of Pirates

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Gildia Krypta nadal istnieje :D Zawsze można ją wspólnymi siłami reaktywować, ale widzę, że nie ma to już większego sensu :) Ostatnio chciałem ją całkowicie zlikwidować. Nie udało mi się, bo nie pamiętam hasła założycielskiego xD

A Garnet nadal się tam maksuje bez skrupułów :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Boni ludzie stracili ochote grać jak odszedłeś, z tego co wiem to Tylko ja, Garnet i Bahamut są aktywnymi graczami, ale przydało by się reaktywować Gildie
Animak

Post autor: Animak »

Super gra :o , gram w nią mam na razie 22 lvl ale zmieni się to, na pewno lepsza od Metina i Tibii, całkowicie Free polecam każdemu graczowi ze starego pokolenia graczy czyli tych dla których grafika nie jest najważniejsza :) .
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Ah to uczucie melancholii... ciekawe czy moja postać ciągle tam jest :lol:
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Yay ja wrociłem na troche do TOP'a ;P Ceny poszły w góre i jakies free IM pointy sie zebrały wiec i eq mozna było poprawic ;)

na razie 61 lev cruz :) i cos kase robie - ehh zyje tam ktos jeszcze ? ;)

pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Już nie wrócę do tej gry. Swoją drogą pisałem o niej i o Cabalu studium przypadku dotyczące tworzących się tam form rynku :) Suma sumarum analiza wyszła na korzyść Cabala, a ToP stracił głównie właśnie za sprawą polityki dotyczącej Item Malla...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Ja pogrywam, bo jakos bez sensu bylo zaczynac cos innego - a jako troche rozrywki nie jest zle - calkiem luzo mozna pobiwgac ;)

jakby co to jest teraz jakis bonus dla dawno nie grajacych ludzi

http://top.igg.com/event/veterans/index ... id=2083487

+ sprawdzic mozna bo troche IM pointos w przeciagu roku czy cos gratis bylo - o ile ktos jeszcze ma ochote ;)

pozdrawiam
Piotrek

ps. ale fakt ze Item Mall to masakra - z reszta jak w kazdej takiej grze wydajacy duzo ludzie to zupelnei inna klasa w MMORPG ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

W Cabalu możesz osiągnąć wszystko bez płacenia, w ToP'ie jest to niemozliwe...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Ja mam osobiście 65 Crusadera w ToPie (nick: BlitzBall) :] Gierka w porządku. Już chyba z 7 razy wracałem i odchodziłem z ToPa, teraz również przestałem grać, ale chyba niedługo znów zacznę ^^
Celestial Weapon, to JA !
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”