FF III Pomoc

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Wielkie dzięki o takie odpowiedzi mi właśnie chodziło :) Ze względu na dodatkowego bossa i obniżony poziom trudności skuszę sie chyba na ponowne przejście trójki... Jak ktoś ma jakiś problem z przejściem niech się pyta bo niechcąco mały off wyniknął :roll:
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
KJG
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 15:08
Lokalizacja: Porąbka

Post autor: KJG »

Jak wsadzić oko do statuy Nepta?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Jeśli w wersji NESowej:
1. Wciskasz przycisk B (przycisk A to ten od rozmowy) gdy jesteś przed statuą i drużyna nie ma statusu Mini.
2. Z listy przedmiotów wybierasz oko.
3. ????
4. PROFIT!
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Merton
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:04

Post autor: Merton »

Hej!
Mam problem z summonem Bahamut.
Jestem w jego jaskini na samym końcu. Według opisu krypty:
"Zanim dojdziesz do wyjścia, upewnij się, że HP członków ekipy jest na maksimum, bo tuż przy wyjściu gra automatycznie zaprowadzi Cię na spotkanie z Bahamutem"
Jak podchodzę do wyjścia to pisze:
"Can't carry anymore"
Wie ktoś dlaczego ??
Z góry dzięki za odpowiedź.
Postęp Final Fantasy:
FF I - 100% :)
FF II - 100% :)
FF III - 100% :)
FF IV - Dwarven Castle
FF V - 0%
FF VI - 0%
FF VII - 100% :)
FF VIII - Koniec 1 CD
FF IX - Koniec CD2
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Po bitwie otrzymasz czar w postaci itemka, ten komunikat oznacza, że masz pełen ekwipunek. Wyrzuć coś, lub (jeśli masz cierpliwość) wyjdź i włóż to do grubego chocobo.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Merton
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:04

Post autor: Merton »

Dzięki wielkie! Pomogło! :)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Problem odnośnie zdobycia najlepszego ekwipunku.


Już pierwszy quest :lol:

Wysłałem 4 listy Sarze, nie chce przysłać zwrotnego w którym piszę ,że zniszczyła pendant. Wydaję mi się ,że kiedyś taki dostałem,ale teraz jest już tylko o tym,żebym wpadł jak będę miał czas. Wysyłałem też listy do Takki,myślałem,że to ominę,ale nie. Da się coś z tym zrobić ? Jestem tuż przed Crystal Tower, chwile po przejściu Eureki.


Kolejne pytanie: Czy po przejściu gry będę mógł grać dalej tym save'm ? Czy tak jak w poprzednich częściach będzie koniec,filmik i gra od nowa.

Gram na NDS.

Pytanie nadal aktualne...
mloscik

Post autor: mloscik »

Witam

po pierwsze chcialbym się przywitać po drugie musze was prosić o save'a
Pokonałem juz Xande i potem zginalem w ktoryms tam landzie, wylaczylem konsole, dzisiaj wlaczyłem i nie ma savewow! zadnych! :evil: tak więc prosiłbym o jakiegos save przed sylyx tower :) 24h gry w dupe... :evil:

PS. jest to wersja na NDSa
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Kimahri pisze:Wysłałem 4 listy Sarze, nie chce przysłać zwrotnego w którym piszę ,że zniszczyła pendant. Wydaję mi się ,że kiedyś taki dostałem,ale teraz jest już tylko o tym,żebym wpadł jak będę miał czas. Wysyłałem też listy do Takki,myślałem,że to ominę,ale nie. Da się coś z tym zrobić ? Jestem tuż przed Crystal Tower, chwile po przejściu Eureki.
A czy wysłałeś 7 listów przez Wi-Fi?
Kimahri pisze:Czy po przejściu gry będę mógł grać dalej tym save'm ? Czy tak jak w poprzednich częściach będzie koniec,filmik i gra od nowa.
Po przejściu gry można zrobić save. Jak go wczytasz, drużyna będzie na zewnątrz Wieży albo Labiryntu (nie pamiętam) z przedmiotami, levelami, itp. z jakimi pokonałeś Cloud of Darkness.

[ Dodano: Czw 30 Paź, 2008 17:23 ]
po pierwsze chcialbym się przywitać po drugie musze was prosić o save'a
Pokonałem juz Xande i potem zginalem w ktoryms tam landzie, wylaczylem konsole, dzisiaj wlaczyłem i nie ma savewow! zadnych! tak więc prosiłbym o jakiegos save przed sylyx tower 24h gry w dupe...

PS. jest to wersja na NDSa
przez DSa nie da się wysyłać save'ów
Ostatnio zmieniony śr 26 paź, 2011 23:21 przez Sogetsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Witam, chciałam się dowiedzieć od ktorego lvl'a dostępne są Joby Ninja i Sage, bo mam Eldest Rod, ale pisze że za mały poziom postaci.(mam 38)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Około 50-tki powinno być OK.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

40 poziom to minimum, troche poexpiłam rano.


P.S. Jak na ostatniego bossa to Dark Cloud w porównaniu do 2H Dragona to była łatwizna ;)
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

No właśnie , gdzie w ff3 można zarobić najwięcej kasy zarobić ??? Gram od nowa , jestem już po pokonaniu bahamuta i ... brakuje mi kasy nawet na hipotiony .... Gdzie są fajne walki za fajne gily .... :)

Kiedyś przeszedłem tą grę i nawet solucję napisałem na pewną stronę , ale do walki finałowej poszedłem ze składem 4xsage a teraz chcę to zrobić inaczej , kupić dużo shurikenów i nawalać , jeden sage na leczenie , i w sumie mam nadzieje że mi się uda...
www.ttadvance.ca - let's play
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”