Battle for Middle-Earth II: Rise of the WitchKing

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Battle for Middle-Earth II: Rise of the WitchKing

Post autor: Devastator »

Zachęcam do gry wszystkich tych, co lubią RTSy. Gry nie da się porównać do żadnej innej, nie jest tak wolna jak Warcraft ani tak szybka jak Dawn of War. Tysiące strategii, dobrze zbalansowana (1 jednostka nie daje zwycięstwa). Do dyspozycji mamy różnorakie jednostki zbrojnych, pikininierów, łuczników, kawalerię, bohaterów, broń oblężniczą oraz wiele jednostek charakterystycznych dla jednej rasy (np. berserkerowie Isengardu). Możemy grać 7 frakcjami: Ludzmi Zachodu, Elfami, Krasnoludami, Isngardem, Mordorem, Goblinami i Angmarem. Sam gram w tę grę już prawie 2 lata (licząc od podstawki). Szczerze zachęam, gra posiada swoje własne ogromne forum na którym znajdziecie wszystkie strategie i poradniki do gry (niektóre mojego autorstwa :grin: )

GGY: Nie dostałeś pozwolenia na reklamowanie swojego forum, prawda? -_-

[ Dodano: Pon 07 Sty, 2008 13:26 ]
Pozwoliłem sobie przytoczyć fragment z regulaminu:
4) Nie podawaj linków do innych for i stron o tematyce Final Fantasy, bez uzgodnienia z administracją. Zabraniamy umieszczać odnośniki do innych stron w postach i podpisach, chyba że jest to uzgodnione z administracją. Jedyne miejsce, w którym na pewno można umieścić link to odpowiednia rubryka w profilu. W postach można podać odnośnik do innego serwisu, ale tylko wtedy, gdy chcemy w ten sposób przekazać jakąś istotną informację (np. adres sterowników). Reklama bez porozumienia z administracją będzie karana warnigniem do bana włącznie.
Po pierwsze, nie szkodzę w żaden sposób Krypcie
Po drugie, to jest ważna informacja, i zgodnie z regulaminem mam prawo ją zamieścić
Po trzecie, ten regulamin sam sobie zaprzecza

ale dla zainteresowanych zapraszam link znajdziecie w moim profilu

PS. po co to robisz GGY? ja rozumiem, że czasem ktoś potrzebuje kogoś wyzwać, pokazać swoją wyższość, ale to już stało się chore... żal mi wszystkich kto nic o tym nie mówi, cieszę się że to przeczytałaś przed wykasowaniem.

tym postem żegnam się z Kryptą.
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2008 17:27 przez Devastator, łącznie zmieniany 1 raz.
enough
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ja mam LotR - The Battle For Middle-Earth, (online) pierwszaka. Tam w kampanii gramy też dobrem albo złem, gdzie w poszczególnych misjach albo ciśniemy na pełnej na konikach jako Rohan, albo biegamy harcerzykami Gondoru. I analogicznie u sił zła, albo Mordorem albo Isengardem (opcja zjedzenia swoich kolesi za cenę doświadczenia rządzi ^_^ ). Plus, dysponujemy bohaterami, np Aragorn, Legolas czy Saruman, Lurtz. Poza misjami "zbuduj się i jedź zniszcz wszystko co się rusza", są też misje bardziej fabularne. Krótko mówiąc, dla fanów LotR ta gra to konieczność, klimat przede wszystkim podkręca muzyka i głosy postaci (wiele oryginalnych, lub zbliżone). Grafika jest ładna, jednostki mają fajne teksty.
Dla tych co naprawdę lubią LotR, to bezwarunkowo. Chociaż warto obadać nowsze części, możliwe, że są lepsze.
ellavera125

Post autor: ellavera125 »

poziomu trudności, świetnej rozgrywki i grafiki która nawet dzisiaj przy maksymalnych ustawieniach graficznych i w rozdziałkach od 1024x768 wzwyż jest przepiękna. Jednym słowem - niesamowity przepych graficzny, woda jak prawdziwa, genialne ukazanie dżungli w której kręciły się zwierzaki, falowały liście i całe drzewa... Warto powiedzieć że dopiero Crysis pokazał lepszą dżunglę. Przez prawie 4 cztery lata nic tego nie pobiło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”