Final Fantasy Dissidia

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Final Fantasy Dissidia

Post autor: Krakers »

Bijatyka z bohaterami Final Fantasy w roli głównej nabiera kształtów. W Famitsu pojawił się wywiad z Tetsuyą Nomurą, designerem postaci, który opowiedział historię odmłodzonego Tidusa i Jechta. Zmiany w wyglądzie postaci zostały wykonane w taki sposób, aby gra tworzyła spójną całość, dlatego postaci z dziesiątej części musiały przejść mały face lifting by nie wyróżniać się wiekiem od swoich kolegów. O ile na łamach Famitsu Nomura mówi o Tidusie i Jechcie, o tyle można się spodziewać, ze wszystkie postaci w grze zostaną obdarzone nowym wyglądem. Więcej szczegółów nie ujawniono Gra ma zostać wydana na PSP, nie jest jeszcze znana data premiery, więcej informacji powinniśmy poznać w sierpniu.
Ostatnio zmieniony czw 19 cze, 2008 22:25 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krakers pisze:by nie wyróżniać się wiekiem od swoich kolegów.
Czyli wszyscy mają być w podobnym wieku?
Beznadzieja :/ Liczyłam właśnie na bijatyki "tatuśków" z dzieciarnią :/
Krakers pisze:postaci w grze zostaną obdarzone nowym wyglądem.
Zmienić ciut fryzy, dodac lepsze ciuchy, ale na litość boską, traktować Jechta liftingiem? Profanacja.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Krakers pisze:odmłodzonego (...) Jechta.
Trochę nie za bardzo IMO... Jecht wyróżniał się właśnie całkiem dorosłym i mało infantylnym wyglądem, nawet jak na ciuszki które nosił. Czy nie lepiej by było, gdyby po prostu zrobili wszystkim mały lifting, coby pasowali jednolitego designu, a nie zmieniali ich zbyt drastycznie.
Krakers pisze:Więcej szczegółów nie ujawniono Gra ma zostać wydana na PSP, nie jest jeszcze znana data premiery, więcej informacji powinniśmy poznać w sierpniu.
...kolejny powód do nabycia PSP...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

widzieliście nowy trailer do gry, widać w nim scenę walki Sephiroth VS Squal jak biegna po jakieś ścianie i okładają się mieczami, poza tym pokazana na końcu jest jakaś bestia przypominająca skrzyżowanie ifrifa z omega weaponem, czyżby tak miało wyglądać wzywanie summonów, nawet nie wiedziałem że będzie taka możliwość

trailer z najleprzą jakością jest chyba właśnie na tej stronce
na youtube też można znaleść jednak tam jest trailer nie pełny
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Wygląda efektownie ^_^
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nieźle, nieźle. Słyszałem, że villainowie z IV-VI też mają się podobno pojawić. Tylko co z XII?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Hanus
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 21 lip, 2008 23:07

Post autor: Hanus »

7 jest i tak wszędzie za dużo
Astakos
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 16 sie, 2008 12:23
Kontakt:

Post autor: Astakos »

Na wstepie szybciutko pare słow by offtopa na maxa nie robic- na codzien pisze artykuły na strone główną Pspoland.pl oraz jestem jedna z osob moderujących tamtejsze forum.
Dissidia wychodzi na PSP a ja jestem fanem serii FF wiec czesto pisze o tym newsy.
Na tym forum widze ze temat Dissidi jest bardzo pomijany (Agito tez)-a szkoda. Wyszedłem z propozycją by moje newsy o tej tematyce byly wklejane na forum krypty ale niestety Sephiria ma chyba firewalla na PW a do Krakersa w ogole wyslac sie nie da :roll:

W każdym razie jeśli chcecie poczytac wiecej o Dissidi (ukazaly sie juz dwa gameplaye) to znajdziecie troche info tutaj:
http://pspoland.pl/index.php/component/ ... sidii.html
http://pspoland.pl/index.php/component/ ... #yvComment
http://pspoland.pl/index.php/component/ ... reeny.html

Jeżeli ktos z grupy moderacyjnej bedzie zainteresowany to czekam na PW.
Pozrawiam!
asipp
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 07:46

Post autor: asipp »

według mnie to będzie kosząca odmiana tego typu.Ergheiz:God Blees The Ring przy tym siada.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Premiera Dissidia: Final Fantasy w Japonii planowana jest na 18-go grudnia. Miejmy nadzieje że na angielską wersje gry nie będzie trzba długo czekać ;]

[ Dodano: Sob 22 Lis, 2008 22:47 ]
andchaos pisze:widzieliście nowy trailer do gry, widać w nim scenę walki Sephiroth VS Squal jak biegna po jakieś ścianie i okładają się mieczami, poza tym pokazana na końcu jest jakaś bestia przypominająca skrzyżowanie ifrifa z omega weaponem, czyżby tak miało wyglądać wzywanie summonów, nawet nie wiedziałem że będzie taka możliwość
niestety summony nie będą pięknymi scenkami, tutaj jest to bardziej szczegółowo pokazane http://polygamia.pl/summony-w-dissidia-final-fantasy
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Aaaaaaaaah... Kefka vs Sephi... <3

Kurde, PSP ma coraz ciekawsze tytuły. Chyba kupię sobie jedno na osiemnastkę.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Astakos
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 16 sie, 2008 12:23
Kontakt:

Post autor: Astakos »

Clod vs Sephiroth-MUST SEE!

http://uk.youtube.com/watch?v=hKnQnkYHtf8
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Bardzo mi to przypomniało Battle Arena Toshinden. Chyba nawet zmałpowali co nieco. :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm... Ciekawe, czy będą też nowe wersje innych znanych kawałków z FF - Dancing Mad, The Extreme czy Dark Messenger. Bo OWA to chyba już z 9000 razy słyszeliśmy, w każdej możliwej części.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”