Dead Fantasy

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Dead Fantasy

Post autor: Hideo@Japan »

Przeglądając dzisiaj na YT filmiki z Fajnali zaciekawił mnie filmik o nazwie "DEAD FANTASY"
Szybko go włączyłem i byłem pełen podziwu ale nie zdradze szczegółów tylko sami zobaczcie, dodam tylko że (nie) jest to Japonski (a szkoda) a wytwór pracownika z GameTrailers.

CZ.1 i 2 a podobno powstaje 3
http://montyoum.gametrailers.com/gamepa ... &id=173883
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Teraz absolutnie nikt nie ma prawa powiedzieć, że Advent Children jest efektowny.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Re: Dead Fantasy

Post autor: kilmindaro »

Dobry boże... wychodzi może film pełnometrażowy? @________________@
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Fajne to Oo' ... szczerze to spodziewałem się kolejnego tematu z cyklu "o ja! znalazłem na youtubie klip z final fantasy i fajną muzyką w tle :3 ~" ... a jednak zostałem mile zaskoczony xD. Zwracam honor ; D.

A co do samego filmiku to mnie w pewnym momencie zatkało xD. Nie mogę się doczekać 3 części ... i następnych jeśli będą.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Haichi pisze:A co do samego filmiku to mnie w pewnym momencie zatkało xD. Nie mogę się doczekać 3 części ... i następnych jeśli będą.
Tego ma być jeszcze co najmniej pięć części, po jednej na każdą parę bohaterek.

A w sumie, to jeżeli jakieś studio czy developer nie wyłapie tak utalentowanego animatora i nie da mu posady przy jakiejś naprawdę dobrej grze (gość byłby idealny do bijatyk), to naprawdę będzie to wielka strata. Fenomenalne wręcz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Gveir pisze:
Haichi pisze:A co do samego filmiku to mnie w pewnym momencie zatkało xD. Nie mogę się doczekać 3 części ... i następnych jeśli będą.
Tego ma być jeszcze co najmniej pięć części, po jednej na każdą parę bohaterek.
Super *O* w takim razie, będę pilnował ^^. I zgadzam się co do tego co powiedziałeś ... facet powinien dostać jakąś posadę bo talent to on ma *O* (albo ona). Jak się ogląda to aż chciałoby się w coś takiego pograć <3.
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Haichi pisze:facet powinien dostać jakąś posadę bo talent to on ma *O* (albo ona)
To akurat jest osobnik męskiej :D
Haichi pisze:Tego ma być jeszcze co najmniej pięć części, po jednej na każdą parę bohaterek.


Możliwe że, tak bo w 2 odcinku wszystkie panie teleportowały się na różne krańce świata ale możliwe że, autor scali wszystko w całość i np. raz zobaczymy Tife lejącą się z Hitomi a innym razem Riku walczącą z Ayane na drugiej stronie ziemi czy jakieś planety na której one walczą.
Szczerze to wole to co zasugerował Gveir ale różnie może być.
Haichi pisze:Super *O* w takim razie, będę pilnował ^^. I zgadzam się co do tego co powiedziałeś ... facet powinien dostać jakąś posadę bo talent to on ma *O* (albo ona). Jak się ogląda to aż chciałoby się w coś takiego pograć <3.
Może go zatrudni samo Square :D to by dopiero było
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Haichi pisze:Jak się ogląda to aż chciałoby się w coś takiego pograć <3.
Zwłaszcza jak się widzi tag'owe akcje jakie wymyśla - takich nie było jeszcze w żadnej bijatyce 3D :]
Hideo@Japan pisze:Możliwe że, tak bo w 2 odcinku wszystkie panie teleportowały się na różne krańce świata ale możliwe że, autor scali wszystko w całość i np. raz zobaczymy Tife lejącą się z Hitomi a innym razem Riku walczącą z Ayane na drugiej stronie ziemi czy jakieś planety na której one walczą.
Z tego co pisał, to następny będzie poświęcony dwóm postaciom, Rikku vs. Ayane. I tak każdy kolejny następnej parze dziewczyn. Ciekawi mnie tylko, jak to zakończy ;]
Hideo@Japan pisze:Może go zatrudni samo Square :D to by dopiero było
Oj by było - z tymi pomysłami podniósłby znacznie efektowność walk w ich produkcjach, szczególnie gdyby robili jakiś film i by go tam wrzucili - walki z tego co widać by się opierały przynajmniej na silnym laniu po mordach, a nie czasami nie-wiadomo-czym jak w AC (co nie zmienia faktu, że tam też były świetne).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

:D to...to ...jest...to jest....to jest najlepsza ...nawalanka jaką widziałem
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Gveir pisze:Ciekawi mnie tylko, jak to zakończy ;]
Z tego co widze to na razie panie są niezniszczalne mimo to że są miażdzone, wciągane w wiry, dziurawione milionami kul. Nie wiem jak to się dalej potoczy ale mój głoś należy do "FF girl team" bo choć DOA też lubie to "dziewki" od Square są śliczniusie i delikatne niczym chusteczka higieniczna ale zarówno ostre gdy się je wkurzy :twisted:
Ale powiedzcie sami : TIFA to boginia piękności :oops: :D
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

Hideo@Japan pisze:TIFA to boginia piękności :oops: :D
heh mi zawsze najbardziej pasowała Roina :oops:
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

W tej drugiej części (http://montyoum.gametrailers.com/gamepa ... &id=270168) możecie mi powiedzieć co to za dziewczynka co walczy tak już pod koniec? (przylatuje zaraz po Rinoie)
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Jak dobrze pamiętam to postać z Kingdom Hearts, przyjaciółka Sory, Kairi.
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Imponujące, to trzeba przyznać.
Teraz się poprzyczepiam, bo osobiście lubię jednak minimum realności w grach czy filmach. Wszystko to piękne i widowiskowe, ale z łamaniem wszelkich praw... chciałabym jakieś zadrapania zobaczyć, siniaki...cokolwiek co sprawiłoby, że DF byłoby ciut realne. I kurcze, nie wiem dlaczego one sie nawalają. Może jest to w opisie, ale nie chciało mi sie czytać, poza tym co ma powiedzieć ktoś, kto nie zna języka angielskiego (i poza tłumaczeniem FFI) i potrzebuje wiedzieć? :/
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Go Go Yubari pisze:Wszystko to piękne i widowiskowe, ale z łamaniem wszelkich praw... chciałabym jakieś zadrapania zobaczyć, siniaki...cokolwiek co sprawiłoby, że DF byłoby ciut realne.
Jak dla mnie to by było dosyć przykre, może dla Ciebie nie bo jesteś kobietą ale naprawdę nie przeżyłbym tego gdyby na twarzy, rękach, nogach mojej ślicznej Tify i reszty panienek od Square zobaczył siniaki i stłuczenia :( co innego ze sztucznymi i plastikowymi brzydulami z DOA, :D tym to powinno się dodać takie efekty :twisted:
Mocne śince, złamania, polewy KRWI mogły by być nawed ciekawe i ile zamiast kobitek była by męska brygada ;)
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”