FF Tactics

Nie zapominamy o miłośnikach strategii w świecie FF. To dział dla Was.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Devilian
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 21:37
Lokalizacja: Iława

Post autor: Devilian »

Ale skoleji monk jak mowiles ze ma czakre o tyle ma Revive czyli wskrzesza :D. A co do autopotow to nie mam zaufanie wiec chyba lepsza jest dobra chemistka z gunem :D jescze Summoner z Fairy i sprawa zalatwiona :twisted: .

A co do Summonera to on ma jeden slaby i drogi summon mowa o Lich 600jp male hity i male prawdopodobienstwo trafienia ale moze sie myle :| .
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Devilian pisze:A co do autopotow to nie mam zaufanie wiec chyba lepsza jest dobra chemistka z gunem :D jescze Summoner z Fairy i sprawa zalatwiona :twisted: .
Co kto woli... Dzięki Auto Potion zamiast Chemista i Summonera można wstawić 2x Monk i skład będzie o 100% silniejszy a równie zdrowy :D
Devilian pisze:A co do Summonera to on ma jeden slaby i drogi summon mowa o Lich 600jp male hity i male prawdopodobienstwo trafienia ale moze sie myle :| .
Tak - ale jak trafi zabiera połowę maksymalnego HP wroga... Pozostałe Summony są 100% i raczej użyteczne, o ile mamy Short Charge... Potem ten zawód traci na znaczeniu - Beowulf/Orlandu są znacznie bardziej przydatni
Awatar użytkownika
Devilian
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 21:37
Lokalizacja: Iława

Post autor: Devilian »

A czy probowales nauczyc Archera Two swords :?: bo mi sie widaje za jakby sie go nauczylo to by mial dwa luki :D tak bylo z dwurecznymi mieczami Knighta to moze i wyjdzie z Archerem a ty jak myslisz :wink:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Devilian pisze:Ale skoleji monk jak mowiles ze ma czakre o tyle ma Revive czyli wskrzesza
Tak - tylko zwróć uwagę na zasięg tej techniki pod względem Vertical - jak ktoś padnie na górce, która różni się wysokością choćby o 0,5h od przylegającego terenu to ze wskrzeszania nici. Dlatego Wizard + Math Skill + Revieve zawsze się przyda :P
Devilian pisze:A czy probowales nauczyc Archera Two swords :?: bo mi sie widaje za jakby sie go nauczylo to by mial dwa luki :D
Niemożliwe - Two Swords nie działa na bronie strzeleckie (Bow/Crossbow/Gun) ;) Ponadto miecze Knighta (jak i wszystkie inne) są 1-ręczne - to, że w drugiej łapie ktoś trzyma tarcze to inna bajka :D
Awatar użytkownika
Devilian
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 21:37
Lokalizacja: Iława

Post autor: Devilian »

Nie o to mi chodzi bo w walce na pierszym pietrze w bilbiotece w Orbon Mastery Wiegraf (chyba tak sie pisze) mial dwureczny miecz a zdolnosci Two Hands nie widzialem u niego. :shock:

Jescze jedno na kogo najlepiej wyszkolic Ramze bo ja mam na Knighta ale nie wiem czy nie zrobic drugiego monka :D. Czy raczej jakiegos Lancera lub Ninje doradz prosze.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

U mnie zawsze Ramza to Monk + Guts + Auto Potion + Two Swords + Move+3 :D Maszynka do zabijania...
Awatar użytkownika
Devilian
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 21:37
Lokalizacja: Iława

Post autor: Devilian »

Miales racje co do Homedo to jest swietna atakuje zanim przeciwnik zaatakuje czyli jak Monka lvl37 lvl job 8 i Two Swords konczy sie smiercia dla atakujacego przed jego atakiem :twisted: a nawet jesli przezyl (nieeee to niemozliwe ale jesli) to go normalnym atakiem razy dwa :D.

Jescze jedno chce miec calculatora na drugi job ale kto bedzie odpowiedzni Wizard, Summoner czy Priest, a moze Oracle ?? :????? :????? :????? :????? :?????
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

:????? :????? :????? :????? :?????
Jeden "?" wystarczy... -__-

Wizard - ma najlepszy współczynnik siły magicznej, a jeśli dasz mu jeszcze Magic AttackUP to będzie masakra. Naucz go jeszcze Flare i będziesz zamiatał wszystko (Raise/Cure3/Haste również).
Awatar użytkownika
Devilian
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 21:37
Lokalizacja: Iława

Post autor: Devilian »

Dzieki a co z summonami sa juz nie potrzebne przy Calculatorze ??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jak wolisz - ja trzymam osobnego Summonera w drużynie aż do 4 aktu i do zdobycia Beowulfa (poza tym jest jeszcze Wizard z Math Skill). Czasem przydaje się walnąć obszarowo, oraz oczywiście rzucić na siebie Golema, ale to zależy już od Twojego widzi_mi_się :wink:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

To nie czat -_- Idźcie z tym na PW.
Stoprocent

Post autor: Stoprocent »

gral ktos juz w FFT:WOTL? Mi zostaly 2 poziomy Midlight`s (Deep) Dungeon. Reszta juz zdobyta :D Co do samego remake`u to na prawde postarali sie Kwadratowi ;)
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

czym sie rozni wersja na psp od wersj na psUno? o ile wogole sie czyms rozni :roll:
Sa tam jakies bonusy? wiem, ze dodano jakies dwie klasy, ale czy to tylko to? nie wiem czy warto placic te 169zl, mam wersje na szaraka, ale fajnie byloby pograc w odgrzana wersje no i przenosna :)
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Czym się różni? Prawie niczym. Jest małe :]
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Stoprocent

Post autor: Stoprocent »

nawet nie wiesz co pleciesz :| jest pelno dodatkow, i mysle ze warto wydac te pieniadze.
W nowym fft masz calkowicie zmienione dialogi, nowe scenki, nowe cut scenki, nowe 2 postacie, nowe 2 profesje, nowe walki (questy), nowe itemy, granie przez neta, wiec jest tego masa ;) ja juz mam gre zaliczona na 100% / 91h grania ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „FF Tactics i FF Tactics Advanced”