Najlepsza lokacja

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Najlepsza lokacja to?

Destiny Islands
1
5%
The World That Never Was
8
36%
Halloween Town
2
9%
Port Royal
2
9%
Hollow Bastion
4
18%
Traverse Town
2
9%
Disney Castle
1
5%
Twilight Town
0
Brak głosów
Castle Oblivion
1
5%
inne
1
5%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Najlepsza lokacja

Post autor: Go Go Yubari »

Które miejsce najbardziej Ci się podobało? W którym chciałbyś osiąść na dłużej? Dlaczego? Zapraszam do dyskusji ^^


Port Royal - Oh te pirackie klimaty <3 Jack, mhrok, statki, RUM!

Halloween Town - Mhrok. Znakomita alternatywa dla 100milowego lasu Kubusia Puchatka ><
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

W KH zdecydowanie Hollow Bastion - jedyna lokacja, która miała klimat i była najbardziej sensownie zaprojektowana, no i ta muzyka...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hollow Bastion, owszem. Klimat i muzyka fajne. Ale gdzie End Of The World (czy jak mu tam było)? To była druga najlepsza lokacja, mroczna, klimatyczna, i w ogóle.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

W "inne" dark. Opcji jest 10, nie dałam rady wszystkiego wcisnąć. Ankietę obgadałam z Faris XD

Najgorsza lokacja - Zamek Disneya. Nic tylko się tam pochlastać.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Go Go Yubari pisze:Ankietę obgadałam z Faris XD
Tak więc na mnie można psy wieszac *poddaje się* End of the world też rozważałam, ale w końcu uznałam, że można ewentualnie pominąc - moim zdaniem to Hollow Bastion odgrywało rolę ostatniej, 'poważnej' lokacji w jedynce :] "Koniec świata" wydało mi się miejscem, gdzie po prostu można trochę poskakac czy podpakowac się.

Twilight Town & The World that Never Was, nie mogę się zdecydowac które >_> Chyba najważniejszą ich zaletą jest to, że mają tam miejsce najciekawsze wydarzenia w grze, ale i krajobraz miły dla oka. Po Twilight nadal lubię sobie po prostu połazic, nie obrzydła mi nawet trasa z pewnej minigierki z roznoszeniem plakatów (bleh >.<). A motyw muzyczny, który jest tam na samym początku gry = luv. Niesamowicie klimatyczny.
A co z TWTNW? I w tym przypadku podoba mi się przygrywająca muzyka, (to ważne - chociażby Agrabah olśniewało swoim rozbudowaniem i pięknem nie miałabym siły powiedzmy expowac tam więcej niż 1h, argh, ta melodia _^_ ) a także...potworki zostawiające 1000 exp. To miłe, przez większośc gdy harujesz, by podbic levele i nagle natrafiasz na miejsce, gdzie z włączonym bonusem przy criticalu zgarniesz kilka tysięcy punktów doświadczenia. _^_ (uhm, jedynie na proudze już trochę adrenalina skacze przy tej metodzie XD)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

TWTNW. Klimat który na mnie tam wpłynął, był jedną z przyczyn dla których przechodzi się grę raz jeszcze _^_ I bardzo podobała mi się walka z Xemnasem przy drapaczu chmur. Ogólnie to giera jest mocna, wiecie, wpływa na psychę *_* Bo jest wyśmienita 8)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Zdecydowanie The World Tha Never Was =) Ten klimat... Tego się nie da tak po prostu opisać ^^ Najważniejsza... Oczywiście muzyka ^^ Jak dla mnie =) Trochę szkoda tylko, ze mało mieliśmy do czynienia z tym mrocznym miastem (jak ja czekałam aż wreszcie dostanę się do miejsca z ukrytego endingu w jedynce ^^), ale zamek też był niczego sobie =) Taaaaak, dużo się tam działo... Zawsze w ostatniej lokacji najwięcej się dzieje w sumie xD Faktycznie walka z Xemnasem na drapaczu chmur robi wrażenie ^^ Nooo i Roxas tam jest xD Jeeee ;D

Na drugim miejscu Hollow Bastion ^^ Za te przyśpieszenie akcji... Co prawda miałam wnerwa przy Riku, ale to nie wina lokacji xD Muzyka... Genialna ^^ W ogóle o muzyce w KH mogłabym pisać godzinami, ale nie o tym jest temat... =) Co do HB jeszcze to lubię zameczek, bo jest ogromny i długo się w nim jest =D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
SzC

Post autor: SzC »

The World That Never Was - o ile muzyka była trochę gorsza niż w Hollow Bastion/Radiant Garden (nie licząc oczywiście genialnego utworu towarzyszącego serii walk z Xemnasem), tak to miejsce wręcz powala klimatem i designem. Nigdy nie zapomnę reaction command, gdy Sora wbiegał na wieżowiec a Xemnas z niego zeskakiwał, co było świetnym nawiązaniem do "Deep Dive".
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

the world that never was,bo..bo...no,bo. wszystko juz zostalo wymienione-klimat,muzyka,klimat,akcja tam sie rozgrywajaca,klimat,walka z xemnasem....mowilam o klimacie? xD
po tym bym napisala twilight town,bo bylo jakies takie sympatyczne.i mialo duzo roxasa : D
w kh hollow bastion,bo po prostu reszta byla imo beznadziejna zwlaszcza jezeli chodzi o muzyke (atlantica i wonderland wypalily mi uszy X__x"),no i dobor disneyowskich postaci....jakis niezachecajacy. hb jakos specjalnie mnie nie powalilo,po prostu bylo naljepsze _^_
najgorsze swiaty...zamek disneya,wieza przy początku kh2,destiny islands.nie wiem dlaczego,po prostu tak :570:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

W I części najbardziej podobała mi się lokacja Tarzana. W II natomiast, lokacja z Mulan. Ogólnie zawsze bardziej lubiłem zielone tereny aniżeli jakieś mroczne i zue. A ostatnie lokacje w KH nie są jakieś porywające, ale zdecydowanie II część w tej kwestii nie ma równych (oczywiście mówię tylko o serii KH) :)

Mogę za to powiedzieć, która lokacja była dla mnie głupia. Oczywiście ten cały Ocean z małą syrenką. No comment.

A Twilight town było super. W związku z tym, że Twilight cenię bardziej niż ostatnie lokacje, zagłosuję na Twilight ^_^
glamorous vamp
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Najlepsza lokacja to disney castle - nareszcie w drugiej części można go zwiedzić, szkoda tylko, że jest taki mały (chodzi o pomieszczenia). Ma fajny dziedziniec, a także śmieszną bibliotekę (rozbrajająca :D), ale i tak najlepsze były mini-drzwi dla Mini :D:D:D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Zagłosowałem na The World That Never Was. Cenię ją szczególnie, bo była taką odskoczną od klimatów disneyowskich. Nie mówię, że te lokacje były słabe czy nudne. Trafiając do TWTNW poczułem zupełnie inny klimat, wcale nie lepszy od innych ale po prostu inny, taki wyjątkowy.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Mi się najbardziej podobał Halloween Town - czasami chodziłem po nim dla przyjemności! Ma świetną muzykę i taki....dziwny.....nieco straszny...... nieco bajkowy.....klimat.
A sama lokacja z tymi wszystkimi gilotynami, studzienkami kanalizacyjnymi które same cię atakują (xP) jest po prostu genialna!
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

A ja będę oryginalny! :D
Destiny Islands ;p Milutka muzyczka, beztroskie życie (jeszcze), 3 postacie z FF'ów w młodszym wydaniu ;p A co najważniejsze, można w każdej chwili zawalczyć z Tidusem!! xD
Celestial Weapon, to JA !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”