In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Oj, będzie ciężko Go:(

Niedawno wyszedł pack - SH Collection (z 2,3,4) ale ludzie go b. szybko wykupili^^ ...nic dziwnego - 3 gry w cenie 1

Tak więc, jeśli chodzi o części na ps2, to ten box byłby najlepszy...tylko go zdobyć:[
...SH1, równie cięzko:( ..jesli nie Allegro, to pozostaje się pytać do skutku w Media Marktach i innych (sama mam wersje NTSC, bo cięzko było PAL dostać:/), ew. giełdy komputerowe, no ale:]

A remake'i na chwilę obecną nie są planowane, były ploty o remake SH1, ale były to tylko ploty...

Życzę owocnych poszukiwań...bo warto :twisted:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Jedynki nie masz szansy nabyć niestety... szczerze mówiąc, dwójkę już ciężko nabyć, ale jest szansa, ze znajdziesz, ba w wersji platynowej, czyli taniej. Niestety, jak chcesz pograć w jedynkę to tylko skołować używaną wersję (która pójdzie od 50 PLN w górę), albo ją "załatwić".
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Gram w część pierwszą na emulatorze. Jestem w barze, mam już pistolet. Przed chwilą ujrzałem na moment jakiegoś Krwiopijca za oknem. Boję się wyjść ;_;
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kil, nie badź emo;P głowa do góry i ruszaj w miasto xDD

<dobrze widzieć nowe twarze w tym temacie:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Garnet pisze:Kil, nie badź emo;P głowa do góry i ruszaj w miasto xDD
Może nie uwierzysz, ale wylazłem i połaziłem trochę xD Obadałem chyba wszystko co mogłem i przygotowuję się do dojścia do mostu. Rurka mym przyjacielem :D

A na dziś to już sobie daruję xD Późna godzina, ciemno za oknem, sam z kotem w domu... Brr...
Garnet pisze:dobrze widzieć nowe twarze w tym temacie:]
Z tego co słyszałem to całkiem dobra gra jest, toteż gram sobie troszkę, i w konsekwencji trafiłem tutaj xD Choć gra ma zasadniczą, poważną wadę - brak Orków ;_; (choć infestacja sił Chaosu jest, co liczy się in plus) Tak, ja niemal każdą grę, film, serial, etc. tłumaczę zasadami WH40k XD Dlatego też z utęsknieniem czekam na pojawienie się Inkwizycji oczyszczającej to walnięte miasteczko napalmowym ogniem i energo-mieczem z wszelkich plugawych demonich pomiotów :lol: I chyba się nie doczekam XD
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:A na dziś to już sobie daruję xD Późna godzina, ciemno za oknem, sam z kotem w domu... Brr...
głupi jesteś! odpalaj kompa i graj XD
szkoła rządzi :D
Garnet pisze:<dobrze widzieć nowe twarze w tym temacie:]>
ja tam twarzy nie widzę, ale ciesze się, że ktoś w to gra XD mimo że grafika jak na dzisiejsze standardy jest jednym słowem DO BANI :/
kilmindaro pisze:Z tego co słyszałem to całkiem dobra gra jest
nie całkiem, tylko BARDZO DOBRA... jak dla mnie ta część jest najlepsza, najwięcej przy niej sikałem pod siebie i najbardziej mnie wciągnęła. To radyjko sygnalizujące niebezpieczeństwo - TO ZUO! ale najlepsze w całej serii ^^
kilmindaro pisze:Tak, ja niemal każdą grę, film, serial, etc. tłumaczę zasadami WH40k XD Dlatego też z utęsknieniem czekam na pojawienie się Inkwizycji oczyszczającej to walnięte miasteczko napalmowym ogniem i energo-mieczem z wszelkich plugawych demonich pomiotów :lol: I chyba się nie doczekam XD
no raczej... :lol:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Gagarin pisze:głupi jesteś! odpalaj kompa i graj XD
szkoła rządzi :D
Chyba niedługo tam dojdę, niestety :< Znalazłem klucze do tylnych drzwi chałupki, otworzyłem je, zrobiła się noc i uciekłem stamtąd pograć w kolorowego i user friendly Warcrafta >>
Gagarin pisze:mimo że grafika jak na dzisiejsze standardy jest jednym słowem DO BANI :/
Iii tam. Ładna jest ;p Zresztą, ładniejsze gry mi i tak zazwyczaj nie chcą działać :lol:
Gagarin pisze:nie całkiem, tylko BARDZO DOBRA... jak dla mnie ta część jest najlepsza, najwięcej przy niej sikałem pod siebie i najbardziej mnie wciągnęła. To radyjko sygnalizujące niebezpieczeństwo - TO ZUO! ale najlepsze w całej serii ^^
Tu muszę przyznać ci rację - coraz bardziej tej gry nienawidzę. Bo jak mam kochać coś, przez co od ponad 40 godzin powoduje u mnie wtrysk adrenaliny do krwiobiegu? Nawet grać nie muszę, wystarczy, że ledwie sobie przypomnę trzeszczenie radyjka...
Gagarin pisze:no raczej... :lol:
Jak skończę to chyba napisze tandetny crossoverowy fanfik - Imperium vs Silent Hill :lol:

No i muszę modlić się, żeby mgły u mnie za oknem nie było, bo zawału dostanę >>

Swoją drogą SH to póki co jedyna gra, w którą z własnej nieprzymuszonej woli gram najwyżej godzinkę~dwie dziennie. To jest dopiero dowód na to, że ta gra jest straszna >>
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Swoją drogą SH to póki co jedyna gra, w którą z własnej nieprzymuszonej woli gram najwyżej godzinkę~dwie dziennie. To jest dopiero dowód na to, że ta gra jest straszna >>
oj jest straszna... tak naprawdę, to nawet ja miałem pełno w majtach grając w to i muszę też przyznać, że nie grałem w nic bardziej schizującego i straszącego niż SH1. Reszta częsci nie jest taka straszna, chociaż są elementy, przy których tez mozna zawału dostać, to jest ich mniej... i radyjko (chyba najbardziej klimatyczny element) z każdej części robi sie coraz mniej straszne... niestety. pamiętam, jak zacząłem grać w tę grę, zupełnie niczego nieświadomy XD kupiłem Ps1 i były jakieś gry, to sobie mówię - pogram w to (fajne napisy po rusku były, dlatego to włączyłem) i gram... no i chodzę, krew, schiza... ja prawie zawał... a była godzina 16! zabili mnie, musiałem ochłonąc przez 2 dni, dopiero wtedy zabrałem się za reszte.
kilmindaro pisze:otworzyłem je, zrobiła się noc i uciekłem
yyy to nie wróżę Ci niczego dobrego w to grając... jeżeli przy najbardziej miłych fragmentach uciekasz... XD bądź twardy, zalicz to :] warto oj warto... szkoła jest bezbłędna, to następny punkt, do którego musisz się udać. Ale nie ta szkoła na początku, tylko ta, która będzie później jest całkiem ciekawa :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Gagarin pisze:i gram... no i chodzę, krew, schiza... ja prawie zawał... a była godzina 16!
Ja zacząłem grać w okolicach godziny 22~23. Najpierw obraz córeczki we mgle, biegiem w tylną alejkę,

Kod: Zaznacz cały

a tam zwłoki na płocie i okolicy oO , a zaraz potem te małe łażące gówna które mnie ubiły. Potem budzę się w kawiarni, fabuła etc, zbieram rzeczy z lady... a tu to latające -coś- za oknem o___O" 
Wyłączyłem to i poszedłem spać. Pół nocy się tłukłem z myślami, nachodziły mnie obrazy różniastych potworności i potworów i nawet mój sprawdzony sposób na odpędzanie takich nocnych mar - dowyobrażanie sobie Space Marines i Inkwizycji tłukącej to tałatajstwo - zawiódł T__T choć mimo wszystko pomógł ^.^
Gagarin pisze:jeżeli przy najbardziej miłych fragmentach uciekasz... XD bądź twardy, zalicz to :] warto oj warto...
Wiem, że czeba byc tfardym, nie mientkim... ale póki co to zawsze grałem sam, w ciemnym pokoju, wokoło głucha cisza... tylko z głośników kompa... trzeszczące radio o_O' A sam czuję się teraz jak po nieprzespanej nocy - mimo, że sypiam w miarę normalnie...
Gagarin pisze:szkoła jest bezbłędna, to następny punkt, do którego musisz się udać. Ale nie ta szkoła na początku, tylko ta, która będzie później jest całkiem ciekawa :)
Boję się sam ; ; Muszę chyba wszystkich znajomych naspraszać, żeby bez zawału tam dojść ; ; (nie mówiąc już o takim wariactwie, jak eksploracja o__O")
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Zgodnie z obietnicą, EGM (magazyn którego scany przedstawiała wcześniej Garnet) otrzymał ekskluzywny gameplay trailer Silent Hill 5 - do pobrania lub obejrzenia pod linkiem: http://www.gamevideos.com/video/id/14542
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:Ja zacząłem grać w okolicach godziny 22~23. Najpierw obraz córeczki we mgle, biegiem w tylną alejkę,
zaczynaj grać dalej XD i jak Ci idzie Kil?
kilmindaro pisze:Boję się sam ; ; Muszę chyba wszystkich znajomych naspraszać, żeby bez zawału tam dojść ; ; (nie mówiąc już o takim wariactwie, jak eksploracja o__O")
LOL XD może przechodź to z kumplami tak na zmianę, co? XD raz jeden, raz drugi... :]
Mischi pisze:Zgodnie z obietnicą, EGM (magazyn którego scany przedstawiała wcześniej Garnet) otrzymał ekskluzywny gameplay trailer Silent Hill 5 - do pobrania lub obejrzenia pod linkiem: http://www.gamevideos.com/video/id/14542
ale szybki jestem... nie ma co XD no grafa ładna, więcej pisac mi sie nie chce... martwi mnie jedna rzecz... dla mnie kolo wygląda jak Walter, tylko w krótkich włosach o.O
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Gagarin pisze:zaczynaj grać dalej XD i jak Ci idzie Kil?
Jakiś tydzień temu wlazłem do szkoły i połaziłem trochę. Od tamtej pory nie włączałem :lol:
Gagarin pisze:LOL XD może przechodź to z kumplami tak na zmianę, co? XD raz jeden, raz drugi... :]
Oni boją się jeszcze bardziej _^_'
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:Jakiś tydzień temu wlazłem do szkoły i połaziłem trochę. Od tamtej pory nie włączałem :lol:
chyba żartujesz... WŁĄCZAJ i GRAJ! >.< dopiero wlazłeś i już tchórzysz?! cieniasie Ty... przecież to dopiero początek gry! marnujesz świetną gre... wstydź się :> weź jakieś prochy uspokajające, napij sie melisy i graj! >.<
kilmindaro pisze:Oni boją się jeszcze bardziej _^_'
to chyba już gorzej niz emo... :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ten trailer jednoczesnie cieszy :] (wozek inwalidzki :] i latarka), z drugiej smuci:[ <pięlegniarki już można było przeboleć, bo jednak wyglądają fajnie..ale żeby tak bazować na filmie - weźmy scene z wejściem pięlegniarki i przemianą w toalecie...jakbym widziała wejście Janitora>

http://www.youtube.com/watch?v=N0gHQ578g3A sam trailer, dla tych, co nie chca sluchać gadki;)
http://www.youtube.com/watch?v=7zINTNEQW7M Yamaoka o SH5
pamiętam, jak zacząłem grać w tę grę, zupełnie niczego nieświadomy XD kupiłem Ps1 i były jakieś gry, to sobie mówię - pogram w to (fajne napisy po rusku były, dlatego to włączyłem) i gram... no i chodzę, krew, schiza... ja prawie zawał... a była godzina 16! zabili mnie, musiałem ochłonąc przez 2 dni, dopiero wtedy zabrałem się za reszte.
xD no ja w sumie też włączylam to nieświadoma, co to za bardzo za gra jest xD (wiedzialam,ze cos ala 'przygodówka'^^") ano, pan na giełdzie zachwalał mi i mojemu tatce xD że to super, nowa gra...świeżutki towar~~~ nio i tak się to gra znalazła w czytniku małej dziewczynki XD przyznając, też pamiętam autentycznie, jakie ta gra wywarła na mnie wrażenie:) często grała moja siostra, bo ja po prostu nie dawałam już rady^^ ...w końcu, gdy przeszlam sama, całe SH1 to byłam dumna, jak nigdy dotąd:D (lepiej od siostry przeszłam;P z good ending, poza tym ona zawsze tyle lekarstw zużywa xD)

W każdym razie, historia poor emo Kila jest taka przejmująca :D dalej Kil, my wszyscy pokonaliśmy strach, Ty też możesz :lol:
Gagarin pisze:dla mnie kolo wygląda jak Walter, tylko w krótkich włosach o.O
a Lightning wygląda jak Cloud z długimi włosami;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Gosh ten trailer, dla mnie to po raz kolejny to samo miejsce, te same mobki. Mogliby jednak juz z tymi pielęgniarkami trochę przystopować.
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”