Telefony komórkowe

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

hm?

pustelnik
4
8%
maniak
7
14%
zwykły użytkownik
31
63%
symbian
7
14%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Haichi pisze:A nie możesz po prostu wyłączyć Oo" ?
A później mam wysłuchiwac, że telefon wyłączam... podziękuję, wolę wkręcic, że nie miałem go przy sobie :D lepszy efekt :D

szczególnie gdy służy on komuś za odtwarzacz mp3 [a ten ktoś nie ma słuchawek] i idzie tak przez miasto, wtedy dostaje szału ><
Największa zgroza jaka może tylko bc... grupa zwariowanych nastolatek słuchających levas polka czy innych hitów radia eska na cały regulator :D Takim to bym uszy poobcinał i wyprał wnętrzności... NA STOS!!
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Jaco pisze:Wolałem Othello XD
po tym jak znalazłem sposób na wygrywanie, zacząłem bić rekordy czasowe w Saperze. za to za Chiny nie mogę skumać jak grać, żeby wygrać w Quattropoli :/ a w Wayout też często grałem, raz nawet kumpel - fan Quake II się tym fazował, bo akurat był na głodzie (mieszkaliśmy w internacie) :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Gveir pisze:Jedyna Nokia jaką miałem w życiu w końcu zrobiła to samo.
Mój telefon to siemens c75 XD A Nokię miaąłm wcześniej i bardzo ją lubiłam... Może nie ma tyle bajerów, ale jest wytrzymała...
kay350 pisze:hitów radia eska
Twierdzisz, ze są one złe?? :P Moi znajomi tytlko czasem puszczają tak :P Jak też bym używała mojego telefonu jako odtwarzacza mp3, ale oczywiście nie obsługuje mi formatu mp3 :/ Grrrr

Hmmm... Z tego co widzę to bym musiała zaznaczyć, że jestem maniaczką... Hmmm, a nie do końca tak jest... Ale nic innego nie pasuje :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Eiko pisze:Twierdzisz, ze są one złe??
Owszem, są złe. Ale to chyba nie miejsce, żeby pisac, dlaczego eska jest tandetna :d
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grzybek Z Octu pisze:Dzwonek wyciszony mam zawsze, bo drażni mnie jego dźwiek.
Same here... już od paru dobrych lat nie używam żadnych dzwonków. To szczegół, że czasami nie odbieram telefonu przez cały dzień, bo akurat leży w innym pokoju XD

Nienawidze za to jak ludzie sobie puszczają melodyjki, argh... >.< Siądzie w pociagu takich czterech, kazdy wyciagnie telefon i każdy musi pokaać jakie to on dzwonki posiada X_X Już pal licho, niech puszczą jakaś muzykę (raz mnie dziw wziął, gdy jadąc pociagiem gość obok słuchał na głos 3 hip hopowych utworków, po czym z telefonu zaczęła grać Metallica XD ), ale nie te tępe dzwonki (niektóre są tak beznadziejne, że aż się dziw, ze komuś się to podoba o_O )

Sogetsu pisze:za to za Chiny nie mogę skumać jak grać, żeby wygrać w Quattropoli
Dokładnie _^_ Kiedyś dałem kumplowi zagrać i jakoś to rozgryzł. Tzn. cały czas rzucał te kółka w określonej kolejności i za każdym razem wygrywał _^_
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Jaco pisze:ale nie te tępe dzwonki (niektóre są tak beznadziejne, że aż się dziw, ze komuś się to podoba o_O )
Oj dzwonki szczególnie z telefonu to bleeee fuj i w ogóle do dupy :/ Ale mp3 to tak :D

Sama też mam już od jakiegoś czasu wyłączony dźwięk w komórce... Tylko wibracje są włączone... Gorzej jak zapomnę gdzie dałam telefon i go szukam jak głupia XD I nie tak łatwo się go szuka bez dzwonka :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ja tam mam wakacje (prawie) bez telefonu... wyłączone dźwięki i wibracje- wolnośc ;) Najbardziej mnie irytuje, jak ludzie puszczają "głuche" tylko po to, żeby je puścic. Typowa sytuacja: ktoś mi puszcza głuchego->ja odpisuje pytając się, o cio chodzi jakby->ta osoba mi odposuje, że nic nie chce, albo wogóle nie odpisuje, albo (o zgrozo) puszcza drugiego głuchego. A później patrząc na stan konta się aż płakac chce wiedząc, na co się kase przetraciło...

A swoją drogą- co do odtwarzania na telefonie mp3- większośc komórek generuje bardzo słaby dźwięk (raczej dźwięko-podobny), no może poza jkimiś tam telefonami z kosmosu. No ale przecież dla tych typowych 10-cio latek siędzących dniami i nocami na ławkach w parku i puszcząjących leve polki to bez różnicy... ważne, żeby wogóle grało ("JA mam mp3 w telefonie, a ty nie!"). Generalnie dla mie bajery w telefonie to rzecz zbędna i tani chwyt marketingowy na małolaty szpanujące przed kolegami (bo w istocie przecież większośc bajerków oferowanych przez telefony jest mizerna- np te odtwarzacze mp3 czy chocby aparaty foto- bo jak coś jest do wszytskiego, to jest do niczego). Przy zakupie mojego obecnego telefonu myślałem, że w sumie od czasu do czasu sobie zmienię jakiś motyw czy tapetę- okazało się to zbędne nie zmieniam ustawień od paru miesięcy. Może i jestem staromodny, ale jak widzę takiego małolata na motorynce z telefonem w ręku i słuchającym levej muzyki na cały regulator, to mnie na wymioty zbiera. Takie czasy niestety :/ Może to przez becikowe? :D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

kay350 pisze:Najbardziej mnie irytuje, jak ludzie puszczają "głuche" tylko po to, żeby je puścic.
O taaaak.....
kay350 pisze:Typowa sytuacja: ktoś mi puszcza głuchego->ja odpisuje pytając się, o cio chodzi jakby->ta osoba mi odposuje, że nic nie chce, albo wogóle nie odpisuje, albo (o zgrozo) puszcza drugiego głuchego.
Skąd ja to znam ^^ Ale ja zwykle odpisywałem "WTF? o_O" :lol:
kay350 pisze:A później patrząc na stan konta się aż płakac chce wiedząc, na co się kase przetraciło...
Ja tam nie narzekam. Po paru takich eSach już więcej nikt mi sygnałów nie puszcza ;]
kay350 pisze:Generalnie dla mie bajery w telefonie to rzecz zbędna i tani chwyt marketingowy na małolaty szpanujące przed kolegami
Nah.... starsi też na to lecą :P
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Eiko pisze:Mój telefon to siemens c75 XD A Nokię miaąłm wcześniej i bardzo ją lubiłam... Może nie ma tyle bajerów, ale jest wytrzymała...
Wytrzymała ale prosta jak cegła - dziękuję za coś takiego :P
Jaco pisze:Nienawidze za to jak ludzie sobie puszczają melodyjki, argh... >.<
Czasem sobie puszczam... ale pliki głosowe, np. legendarnego "Mrówa? Ty bełkocie pie***lony, ty tytlunie je**ny!" XD
Eiko pisze:Tylko wibracje są włączone... Gorzej jak zapomnę gdzie dałam telefon i go szukam jak głupia XD I nie tak łatwo się go szuka bez dzwonka :lol:
Najciekawiej było za czasów liceum, kiedy zostawiło się telefon na chwilę siedząc na świetlicy na ławce i ktoś specjalnie wyłączył wyciszenie dzwonków. A potem puszczali strzałki na lekcji. Nie ma nic lepszego jak szykanie telefony w kieszeni, kiedy na całą petarę leci main theme Mortal Kombat, a polonista umiera ze śmiechu wraz z całą klasą _^_
kay350 pisze:Generalnie dla mie bajery w telefonie to rzecz zbędna i tani chwyt marketingowy na małolaty szpanujące przed kolegami
Jak już mówiłem, lubię mieć dobry sprzęt z wieloma funkcjami, ale z jednym warunkiem - ma być jak najbardziej funkcjonalny ;] Z resztą komórkę przez ostatnie dwa lata biorę czasem do ręki raz na trzy dni... Powiedzmy że założenie netu pozwoliło odejść od wydawania kasy na SMS'y. (Ocaj, nawet nie wiesz ile przeciętny może esów napisać w rekordowo krótkim czasie, tak samo Tygrysek :P ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
CePeN

Post autor: CePeN »

kay350 pisze:Najbardziej mnie irytuje, jak ludzie puszczają "głuche" tylko po to, żeby je puścic.
Ja nie puszczam i nie otrzymuję głuchych, wyrosłem z czegoś takiego i odpowiednie osoby nauczyły się żeby nie puszczać głuchych.
kay350 pisze:Owszem, są złe. Ale to chyba nie miejsce, żeby pisać, dlaczego eska jest tandetna :d
Są gusta i guściki. Chyba nie masz z tym jakiegoś problemu?
Eiko pisze:Oj dzwonki szczególnie z telefonu to bleeee fuj i w ogóle do dupy :/ Ale mp3 to tak :D
Chyba, że ktoś ustawi sobie mp3 jako dzwonek albo inne real tone.
Gveir pisze:Jak już mówiłem, lubię mieć dobry sprzęt z wieloma funkcjami, ale z jednym warunkiem - ma być jak najbardziej funkcjonalny ;]
Też lubię mieć gadżety w telefonie, zawsze jaki idę do pracy włączam sobie mp3 (oczywiście korzystam ze słuchawek, a nie jak jakiś burak z głośnika zamontowanego w telefonie). Poza tym jak zepsuje się mój SE to zakupie sobie Palmtopa z GPS i GSM (wydatek rzędu kilkuset do ponad 1000 zł)
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

CePeN pisze:Są gusta i guściki. Chyba nie masz z tym jakiegoś problemu?
Problemu nie, całkowicie mi zwisa sprawa czy ktoś słucha ambitnej muzyki czy tam dajmy na to meza. Mnie tylko irytuje fakt, że większośc tych "hitów" jest ubóstwiana przez młodych ludzi :/ Poza tym efekty tego są takie, że 70% o ile dobrze pamiętam młodzieźy uważa, że "głos" dody jest szczytem talentu wokalnego. Paranoja :/ Ale co zrobic- życie...
Gveir pisze:strzałki na lekcji
U nas po czymś takim to telefon ląduje w sejfie (który jest powodem dumy pani M, która nas tym ustrojstwem zawsze straszy- "Kowalski! Nie wysyłajcie tam tych maili pod łąwka bo zabiorę Ci i wyląduje w sejfie!"-słowo telefon nie padło, ciekawe co chciała schowac w tym sejfie :D )
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:Czasem sobie puszczam... ale pliki głosowe, np. legendarnego "Mrówa? Ty bełkocie pie***lony, ty tytlunie je**ny!" XD
No tego typu dzwonki mnie wkurzają najbardziej ^^


Btw. Dużo wydajecie kasy na telefon? Ostatnio, jak ERA zlikwidowała kupony za 20zł jestem zmuszony kupować 50 (25 sie nie opłaca), co mi starcza na 4 miechy (3 na dzwonienie, 1 na odbieranie). Telefon doładowuję dopiero wtedy, gdy przychodzą mi eSy, że stracę numer :lol: Jeszcze jakiś rok temu zawsze kończyła mi się kasa na koncie przed jego zablokowaniem. Obecnie w sumie tak rzadko z niego dzwonię, że mimo iż wykonywać połączeń nie mogę to te 20+ zł na koncie mam :P

Abonament? neva! :evil:
Gveir pisze:Powiedzmy że założenie netu pozwoliło odejść od wydawania kasy na SMS'y.
yup. Praktycznie większość ludzi do których się pisze mam na gg...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Jaco pisze:Ostatnio, jak ERA zlikwidowała kupony za 20zł jestem zmuszony kupować 50 (25 sie nie opłaca)
Oj Ocaj... Ocaj... Rozwiązanie jest proste jeżeli chcesz załadować za 20 zł. Znajdź punkt, gdzie karty masz drukowane przez terminal i tam możesz sobie wybrać Twą Ulubioną Kwotę ;)

Jak już tu piszę, to coś napiszę więcej XD

Osobiście posiadam Siemens A51. Jak widzicie zbyt wiele funkcji nie posiada (w sumie posiada to, do czego potrzebny jest mi telefon, czyli: dzwonienie, wysyłanie sms i budzik) Jak możecie przeczytać na tej stronie w komentarzach ludzie nie są do niego przychylnie nastawieni :lol: Jednakże dla mnie jest on wyśmienity :D Wytrzymały jak cholera... spadł mi już ponad 10 razy (raz podczas jazdy rowerem... telefon nie doznał zbytnich obrażeń... w przeciwieństwie do mnie :lol:)

W sumie wszelkie niedogodności już wymieniliście (w sumie to nie wina telefonów, ale ich poisadaczy :roll:); irytują mnie one strasznie...
- szpan dzwonkami, słuchanie z komórki głośniczka muzyki, etc
Gveir pisze:Czasem sobie puszczam... ale pliki głosowe, np. legendarnego "Mrówa? Ty bełkocie pie***lony, ty tytlunie je**ny!" XD
Właśnie tego najbardziej nienawidzę... tych wszystkich mega super śmiesznych dzwonków, które słyszysz co chwila gdzie się nie poruszysz... żenada -_-' I to muszą tego słuchać na maxa przez te ich wysokotonowe charczące głośniczki -_-' Wtedy, to dłonie same się w pięści składają, a w oczach pojawia się chęć mordu XD
Jaco pisze:No tego typu dzwonki mnie wkurzają najbardziej ^^
Ocaj bracie! :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:No tego typu dzwonki mnie wkurzają najbardziej ^^
Cierń pisze:Właśnie tego najbardziej nienawidzę... tych wszystkich mega super śmiesznych dzwonków, które słyszysz co chwila gdzie się nie poruszysz... żenada -_-'
Dodam że robię to w chwilach odosobnienia, kiedy mam ochotę posłuchać czegoś bardzo poniżej poziomu :P
Jaco pisze:Btw. Dużo wydajecie kasy na telefon
25 zł na miesiąc to maks, szkoda wydawać na to pieniędzy. Więcej na piwo i fajki jest 8)
Jaco pisze:Abonament? neva! :evil:
A wziąłbym bardzo chętnie - ale wymaganie to umowa stała o pracę minimum na rok, a u nas kochany szef daje tylko i wyłącznie umowę zlecenie na miesiąc, co chwila trzeba nową podpisywać...
Cierń pisze:Oj Ocaj... Ocaj... Rozwiązanie jest proste jeżeli chcesz załadować za 20 zł. Znajdź punkt, gdzie karty masz drukowane przez terminal i tam możesz sobie wybrać Twą Ulubioną Kwotę ;)
Kolejny odcinek serialu "Jaco zagubiony w czasoprzestrzeni" XD
Cierń pisze:Wytrzymały jak cholera... spadł mi już ponad 10 razy (raz podczas jazdy rowerem... telefon nie doznał zbytnich obrażeń... w przeciwieństwie do mnie :lol:
Pijaku stary :> Ale fakt, Siemensy są naprawdę wytrzymałe. W moim C65 zepsuła się tylko klapka od baterii - po prostu przestała trzymać. Rezultat = telefon posklejany strategicznie taśmą klejącą :lol: No i po dwóch latach już lekko bateria niedomaga...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gveir pisze:Pijaku stary :>
Ciiii ;)
Gveir pisze:Ale fakt, Siemensy są naprawdę wytrzymałe
W sumie mój Siemens ma całą poobdzieraną obudowę, z okazyjnymi wyżłobieniami i pęknięciami XD Ale się trzyma! Wnętrze jak najbardziej w porządku :D
Gveir pisze:Dodam że robię to w chwilach odosobnienia, kiedy mam ochotę posłuchać czegoś bardzo poniżej poziomu :P
I bardzo dobrze. Każdy jak jest sam może sobie robić co chce (jakieś natrętne skojarzenia mi przyszły do głowy teraz :lol: Muszę je odegnać! Kysz, kysz XD) byle nie zakłócał spokoju uczciwym, płacącym podatki obywatelom :lol:
Gveir pisze:25 zł na miesiąc to maks, szkoda wydawać na to pieniędzy. Więcej na piwo i fajki jest 8)
Dobrze gada, polać mu :)

Wydaję na telefon 50 zł raz na 3 miechy... Starcza bez problemu (jeszcze co, nieco siostrze przelewam kasy, bo sam nie jestem w stanie jej zużyć XD)
"We carry death out of the village!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”