Darmowe gierki przez internet!!!

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

http://deathball.net/notpron/
Świetna gra na inteligencję :) Cholernie trudna i satysfakcjonująca. Ja się na razie męczę na 8 levelu a jest ich ponad 100!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

The Sorrow,

Na jakim Uni grasz:>
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

http://s1.bitefight.pl/

Fajna gierka przez internet. Dopiero załącząłem, ale polecam wszystkim. Fajnmym założeniem jest główny wątek(wojna wampirów z wilkołakami). Jest też w miarę dużo opcji jak na gierkę on-line. I jeszcze jedno:wszystkich forumowiczów proszę o wejście na poniższego linka:

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=60035

TomajS:
Nie wchodzcie na ten link cc podał na dole,on ma ztego korzysci -_-" :P :twisted: :P :P
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

chmiel

Post autor: chmiel »

www.gunzonline.com :D wypas gierka :)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.maxior.pl/?p=url&id=21236 <- stary dobry Sensible Soccer online :!: :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Dobra trzeba trochę odświeżyć ten topic :D Dzięki mojej przyjaciółce zaczęłam grać w bitefight (ona dała mi swoje konto pod opiekę) ^^ Już o tym było mowa wiem, ale cóż :P Gra się fajnie ;) No i nie jest to zbyt bardzo skomplikowane ^^

A tak przy okazji co do tej Tibii ostatnio o tym czytałam w jakiejś gazecie :P Ale coś mi się nie wydaje, że to jest aż tak wciągające i w ogóle, żeby nie odrywać się od tego ani na chwilę.. W tej gazecie było opisane coś tam, że niby jak się zacznie w to grać to już koniec i w ogóle szkołę się zawala i resztę zaniedbuje... Hmmm ciekawe czy to prawda ^^ Ale jakoś nie chcę się o tym przekonać ^^ Nie wiem czemu, ale chyba zadziałał na mnie ten artykuł :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Powdzcie mi co jest takiego w tej Tibi,ze nie mozna sie od tego oderwac, nigdy w to nie gralem i czasem mam ochote zobaczyc ^^' ale jak widze tylko te beznadzieje screeny to juz mi sie odechciewa. Przeciez to tak beznadziejnie wyglada...
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Grafika- dno. Dźwięki- nie ma żadnych. Cokolwiek-Eee...?
Imo dobry chat. Jest tyle dobrych darmowych gierek internetowych (a jeśli nie darmowych to znajdziesz darmowe serwery) żę tylko Polacy mogliby grać w Tibię... (właściwie to w Tibie grają prawie sami Polacy _^_) Zagaraj sobie np. w Lineage'a 2 jeżeli masz chęć na jakiegoś mmorpg :)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kimahri pisze:Powdzcie mi co jest takiego w tej Tibi
O ile się nie mylę to to, że jak zostawisz bohatera samego sobie to on umiera po jakimś czasie i w ogóle i żeby przeżył to trzeba grać kilka godzin dziennie jeśli nie kilkanaście z tego co czytałam ^^ Bo grać też nie grałam :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Eiko pisze:O ile się nie mylę to to, że jak zostawisz bohatera samego sobie to on umiera po jakimś czasie
Chodzi o to żę boahter jest bezbronny i jest narażony na ataki innych bez możliwości obrony, co zmusza gracza do grania w Tibię jak największą ilość czasu.
Yeah! Polish World Of Tibia!




Wogóle to Polacy są nienormalni... jeśli lubią tracić czas na tak nudnej i monotonnej grze która nie mam pojęcia jak może przyspożyć graczowi radości, zabawy to ok. Ale takie akcja jak ta: http://allegro.pl/item121914552_tibia_arcania_90ek.html są dla mnie bynajmniej NIENORMALNE :!: :!: :!:

edit: A i bywało że postacie chodziły po kilka tysięcy oO (nie to żebym grał, chociaż grałem przez jakąś godzinę i był to mój pierwszy i ostatni kontakt z Tibią, ale mam znajomych tibiowych nałogowców i wiem co nieco)
Ostatnio zmieniony czw 24 sie, 2006 17:57 przez Sephir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Zawsze jest Silkroad, ale mnie to już po paru dniach znudziło. Expować jakos mi się nie chciało, a ludzie byli mało rozmowni. :roll: Parę razy tylko widziałem "cześć" u tych którzy zauważyli "PL" w moim nicku i tyle.

Co do Tibii, to nie ma u mnie w klasie kogokolwiek kto by w to nie grał. Z wyjątkiem tych którzy nie mają internetu. Jeśli to co słyszałem o Tibii (nie od nich) jest prawdą, to znaczy że Silkroad jest o niebo lepszy i nie dla mnie sieciówki. :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

No właśnie i to chyba przez to jest tyle graczy... Bo myślę, że zarobią na swoim bohaterze :/ Też o tym czytałam... A drugą sprawą jest to po co kupować tych bohaterów...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eh kupowanie i sprzedawanie napakowanych postaci to norma. O ile Tibia mi zwisa i IMo trzeba być skretyniałym nastolatkiem bez przyjaciół etc., aby w to grać, o tyle FFXI jest dla mnie cenne i wpienia mnie sprzedawanie i kupowanie G, co niszczy ekonomie gry. Na dodatek nooby, które kupują np. uber White Mage'a na 75 levelu, "wypasionego na maksa", a potem idą na hardcore'owych bossów i... no właśnie.
Tibia pociąga, bo jest darmowa, poza tym graja w nia głównie polacy, co jeszcze bardziej zachęca. Kolega, kolege i tak w kółko. Eh, beznadzieja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”