Game Boy, Nokia N-Gage, Dual Screen, słowem: kieszokonsolki

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Kto, wg. Ciebie, zawładnie rynkiem małych konsolek?

Nintendo Dual Screen
9
12%
Nokia N-Gage
4
5%
Sony PSP
39
52%
Nie wiem i mam to gdzieś
23
31%
 
Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

nie każdy może siedzieć w domu, niektórzy w domu przebywają tylko podczas snu ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zeratul pisze:Po co komu granie w autobusie za ok. 1000 PLN (+koszt kupna gier) na stosunkowo słabej grafice i malutkim ekraniku, jak można grać w domu za tę samą cenę na tradycyjnych roamiarów, aczkolwiek nieporównywalnie wypasionej konsoli ?
Bluźnisz człowieku w tej chwili. Słabej grafice? PSP ma grafikę PS2 ( a ta mimo lat do słabych nie nalezy), a ekran ma pokaźnych (jak na kieszokonsolkę) rozmiarów. Dodatkowo kto o zdrowych zmysłach wyjmie PSP i zacznie grac w autobusie? Mi potrzebna. Do pociagu, samochodu, na nudne wykłady itd. Ponadto słusznie Boni zauważył, niektórzy wracaja do domów tylko na noc. I co? Jak kogoś stać- kupi. Po co? Dla czystej przyjemności. Tak samo kupi NDS czy cokolwiek innego służącego rozrywce. Jak kogoś stać, to sobie kupi. Ja z pieniędzy po babci nabyłam i O. Nie każdy może grać w domu i tu jest główny powód, dla którego w ogóle powstał pierwszy Game Boy i cała reszta mini-konsol. I daruj sobie kolejnego posta "no, ale po co bla bla bla".


Tak samo jakbyś spytał czemu ktoś kupi laptopa jak ma normalnego PieCa w domu -_-' Żeby nie dźwigac monitora i reszty sprzetu. Ot po co.
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

Tak tak, tylko, że kompa czasem trzeba mieć przy sobie. A PSP raczej mniej jest potrzebne.
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Boże Śnięty. To (kurza stopka) nie kupuj. Tobie jest mniej potrzebne, mi jest bardziej i koniec dyskusji, bo to do niczego nie prowadzi.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Dziś wreszcie udało mi się dopchać do stoiska z PSP w Empiku. W czytniku kręciła się akurat płytka z grą "WRC cośtam". Uch... nie wierzyłem własnym oczom! Lepszej jakości grafiki na przenośnych konsolkach po prostu uzyskać się nie da, bo na małym ekraniku i tak się tego nie zauważy, ale to co widziałem to moje... Kosmos!


Zeratul, PSP jest mniej więcej tak potrzebne jak wszystkie inne dobra luksusowe- jednemu bardziej, drugiemu mniej. Ech, ludzie, po co stwarzać takie durne dyskusje, co? ^^
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

white, pozytywnie wpłynełeś na moją wizję konsolki ^^ hohoho :]]]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No To Boni już wie, jaki present chce :P
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Juz pojutrze, ah ah <orgazm razt 5>... Nie dane mi było się kiedykolwiek do PSP w EMPiKu dopchać, więc gratuluję White, bo sporo wysiłku Cię to kosztować musiało ;) Ja tylko dodam, że Wybór gier ciagle rosnie. Już myślałam, że znam wszystkie tytuły, a dzis zobaczyłam kilka całkiem nowych (nie pamiętam jakich, bo zabiegana byłam). Grunt, że wybór coraz większ. A recenzję PSP i gry zamieszczę w niedzielę... (już i dopiero)
bard lynar

Post autor: bard lynar »

Go Go Yubari pisze:Nie dane mi było się kiedykolwiek do PSP w EMPiKu dopchać, więc gratuluję White, bo sporo wysiłku Cię to kosztować musiało
E tam, ja właśnie w empiku grałem. Trzeba po prostu przyjść w godzinach, w których przeciętny dzieciak siedzi w szkole.

A ja teraaz sobie gram w Lunara: Dragon Song na DSaaa. Chyba jedyny jRPG na tę konsolę. Swoją drogą trochę dziwna gra (zwłaszcza sposób poruszania się po miastach). Ale jednak całkiem fajnie się pyka.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dobra. Obiecałam coś napisac o PSP jak pogram i oto piszę słów kilka.

MIODZIO! EKSTRA! GIMME MORE! NORMALNIE ZAJE(*****)BIŚCIE ;)

A konkretniej: Gra się super, wygodnie trzyma, świetnie widzi, obsługa prosta, grafika genialna. Upewniłam się tylko co do tego, czego się spodziewałam. Polecam koniecznie, Boni ;) EyeToya nie żałujesz huh? ;)

Gra. Posiadam jedną, ale teraz jedyne gry jakie bedę kupować będa na PSP. Pograłam sobię w "Untold Legends: Brotherhood of the Blade" - rpg. Graficznie stac PSP na więcej, ale jest to gra oryginalna, a nie przeniesiona z PS2 na PSP, więc wybaczę. Kamera mnie wkurza. I to tyle z minusów. Gra jest ciekawa. Mamy do wyboru jedna z 4 profesji (knight, alchemist, druid, berserker). Możemy wybrać kolor skóry, fryz i kolor włosów. Wybór nie najwiekszy, ale zawsze. Każda zmiana ekwipunku jest widoczna, co staje się standardem. Możemy ulepszac bronie i zbroje dzieki różnym kamieniom etc., dzięki temu nawet zwykły miesz może wymiatać. Pograłam trochę każda profesja i najbardziej mi do gustu przypadł berserker (raczej przypadła, bo alchemist i berserker to kobiety). Grafika 3D, muzyka ciekawa, choc nie powalająca. Kamera już pisałam, że skiepszczona - jak? Trzeba się samemu przekonać, bo opisac trudno... Ogólnie narazie zabijam pająki, więc nie zaszłam daleko ;)

Eh, nie chce mi sie o PSP rozpisywać, bo to cudenko i nie mam zastrzeżeń (no może poza faktem, ze słuchawki i pasek sa białe, a etui dość niemrawe).
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go Go Yubari pisze:ybór nie najwiekszy, ale zawsze. Każda zmiana ekwipunku jest widoczna, co staje się standardem. Możemy ulepszac bronie i zbroje dzieki różnym kamieniom etc., dzięki temu nawet zwykły miesz może wymiatać.
Zasługa leciwego Diablo 2 na PC :D - wszystkie patenty wymienione w cytacie to właśnie zasługa tego hack'n'slasha ;]
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Hehe, po świętach był kolejny zastrzyk więc w każdej chwiluni mogę mieć PSP :twisted: Ale może trochę poczekam aż stanieje :P Chociaż odrobinkę ^^ A teraz sobie MGS'a kupiłem i będę pykał Mwaha! Anyway cieszyłbym się gdyby na PSP wyszedł SH, albo KH, albo MGS :D Ten ostatni to nawet ma wyjść :] Będzie super ^^
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

http://www.square-enix.co.jp/vp/ Może być bardzo ciekawie moim zdaniem. Chociaż w Valkyrie Profile:Silmeria będę mógł sobie pograć (jak będzie w Polsce ofkoz :lol: ) Jednak Lenneth na PSP prezentuje się całkiem całkiem :twisted:


To chyba będzie bardziej rasowy MGS :D

http://www.skizo.org/njuspsp_detal.php3?id=835&sys=PSP
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oh ohy normalnie orgazm! :D Dzieki ^^.
Boni pisze:Anyway cieszyłbym się gdyby na PSP wyszedł SH, albo KH, albo MGS
Wcale by mnie to nie zaskoczyło, Boni. U nas juz GITS jest, więc mozna się wiele spodziewać.

http://www.us.playstation.com/games.aspx?id=ULUS-10020

Coś specjalnie dla Ciebie wygrzebałam, Boni ;) http://www.us.playstation.com/games.aspx?id=ULUS-10006

To mam, można zobaczyć screeny:
http://www.us.playstation.com/games.aspx?id=ULUS-10003
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

o metal gera acid słyszałem... :D Tylko zastanawia mnie czy system gry za pomocą wydawania poleceń poprzez karty to dobry pomysł... nie chcę niczego a la Pokemony :P :] Ale podobno system ten sprawdza się...
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”