Ulubiona postać FF 4 - 6

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Taiki

Post autor: Taiki »

Isia pisze:Wdzianko wdziankiem, ale Locke ma cudowny charakter - dżentelmen, rycerz w lśniącej zbroi...
i złodziej.

Z wyżej wymienionych grałem tylko w FF VI.Z tamtych postaci najlepszy był oczywiście Kefka, pewnie to przez moją sympatię do schwarzcharakterów, jednak on jakoś się wybił na tle Ultimecii i Sephirota. Psychopata, manipulator, intrygant i zlodowaciały drań w jednym = rewelacyjna postać ^-^
Gdyby był jeszcze bishounenowaty to by wszystko pasowało.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Taiki pisze:złodziej.
Poszukiwacz skarbów. On nie ma umysłowości złodzieja - czuły, rozumiejący, miły i przenigdy cyniczny. Mądry. Odpowiedzialny. Praworządny dobry :) . Ale co facet może o tym wiedzieć? :P
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Isia pisze:czuły, rozumiejący, miły i przenigdy cyniczny. Mądry. Odpowiedzialny. Praworządny dobry
I co to za przyszlośc z takim typem - jesli ma by tak miły do bólu, to ja sto razy wolę Setzera - z charakterem, zabawny, nieobliczalny, co tez może byc liczone jako zaleta ;)

No i ma białe włosy ;)
Taiki

Post autor: Taiki »

Isia pisze:
Taiki pisze:złodziej.
Poszukiwacz skarbów. On nie ma umysłowości złodzieja - czuły, rozumiejący, miły i przenigdy cyniczny. Mądry. Odpowiedzialny. Praworządny dobry :) . Ale co facet może o tym wiedzieć? :P
wiem, że zwykle dziewczyna, kiedy jest zakochana, mocno przejaskrawia osobowość swojego wybranka ^_^
A Kefka i tak rządzi. Powinnien być tylko bardziej ostrożny to nikt by go nie pokonał...
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Pufffffff.... a toś mnie zanalizował :D Locke jest naj! Ale, żeby nie być gołosłowną, krótka charakterystyka pozostałych panów:

Edgar - Inteligentny, z poczuciem humoru, można na niego liczyć (choć niekoniecznie w sprawach sercowych) Zgrywa don Juana - jest parę teorii na ten temat. Ogólnie świetny facet, ale na randkę bym z nim nie poszła :wink:
Sabin - Zabawny misio. Wyluzowany. Ma serducho po dobrej stronie - da się lubić
Setzer - Alkoholik :) Ma fajne pomysły (po kielichu :D ) Niestały (chociaż...) Geniusz mechaniki (zbudował airshipa!) Uzależniony od adrenaliny. Lubię go. 8)
Strago - Stary zrzęda :D Ma kilka niezłych tekstów, widać indywidualność i jak bardzo troszczy się o Relm. OK
Shadow - Mrrrrrrrok :D Ciekawa persona, warta bliższego zbadania. Tragiczna przeszłość. Hmmmmmm... Interesting.
Cyan - Facet, który urwał się z filmu kostiumowego i nie musi pić wody :) Wkurzający. Dziwaczna stylizacja języka - nikt inny w grze tak nie mówi. Melodramatyczny.
Gau - George prosto z drzewa. Okropność. Stylizacja języka "na murzyński". Mało prawdopodobny archetyp z "Księgi dżungli" (dziecko wychowane przez zwierzęta). Bardzo nie lubię.
Isia pisze:On nie ma umysłowości złodzieja - czuły, rozumiejący, miły i przenigdy cyniczny. Mądry. Odpowiedzialny.
Locke to ideał.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
nite

Post autor: nite »

Mi tam się podoba Edge,Cecil,Locke,Sabin,Setzer,...no i Terra. Tak szczerze to wszyscy są równi, ale tamci to VIP team:P
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Jak dla mnie Shadow z FF6 ...za swój mrok ... :D i technike throw :P oraz losowe ataki jego psa - które sporo odbierają .
Sabin

Post autor: Sabin »

Najlepsza postać według mnie to mog z ff6 :P
Awatar użytkownika
squcloud
Kupo!
Kupo!
Posty: 117
Rejestracja: ndz 09 paź, 2005 16:48
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: squcloud »

ff6- Shadow w pierwszej kolejności. Z początku jest postacią bardzo tajemniczą, a odkrywanie kolejnych snów i poznawanie jego histori to sama przyjemność. Cyana też lubie no i Sabina.

ff5- Nikt szczególnie nie przypadl mi do gustu. Moze troche faris.

FF4 - Rydia (Long live the summoners!!)

Edit
Zwrot poprawiony. thx
Ostatnio zmieniony pn 31 paź, 2005 22:30 przez squcloud, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

squcloud pisze:(Long live for the summoners!!)
Um, jak już używasz angielskich zwrotów to w poprawnej wersji proszę. Long Life for the Summoners (długie życie dla Summonerów), bądź Long live the Summoners (niech żyją Summonerowie). Tak, jestem purystką językową na wzór Kazi Szczuki :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
M@rio_16

Post autor: M@rio_16 »

We wcześniejszych Finalach jakoś mi trudno wybrać ulubionego bohatera.Myślę jednak,że postawię na Cecila,chociaż sam nie wiem czemu :D
Sołtys

Post autor: Sołtys »

bez apelacyjnie Kain... zawsze mialem ciągotke do Dragoon`ow :P
eskopado

Post autor: eskopado »

FFIV - Kain

FFV - Ciężko wybrać... jak już to Gilgamesh xD

FFVI - Kefka a z grywalnych to Shadow, Edgar... Umaro ;P
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

eskopado pisze: FFIV - Kain

FFV - Ciężko wybrać... jak już to Gilgamesh xD

FFVI - Kefka a z grywalnych to Shadow, Edgar... Umaro ;P
Fajnie...:roll: A dowiemy się chociaż dlaczego takiego dokonałeś wyboru?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Greddo

Post autor: Greddo »

FF IV
Rydia, po prostu, przypadła mi do gustu i tyle.

FF V
Cronos pisze:Gilgamesh
O to to! Klasyk przecież, przewija się chłopisko przez całą historię niemal do samego końca, wspaniała sprawa.

FF VI
Kefka za wredotę, psychozę i ogólnie za charakter. :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”