Devil May Cry

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

The best Devil May Cry is...

Devil May Cry 1
12
24%
Devil May Cry 2
0
Brak głosów
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening
17
33%
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening: Special Edition (PS2/PC)
13
25%
Wszystkie części DMC
9
18%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

Ja przechodziłem te gry chronologicznie.....tak jak wychodziły:]
DMC1 to była jedna z pierwszych moich gier na ps2 (łezka w oku)
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0601/game060104a.shtml oho w sumei dobrze,ze jeszzce 3 nie kupilam XD od razu kupie sobie to;) tym bardziej,ze w USA predzej niz w Jap
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

chyba se w kulki leca.... taka polityka zaczyna mnie wku....ć. Wydają wypas grę nie zapowiadając dodatku ani nic, a tu po paru miechach wyskakują z taką akcja. I to nie tylko capcom tak jak w tym przypadku ale tez sega przy VF4 i namco teraz przy t5 (przynajmnmiej z tego co słyszałem ta poszerzona wersja wyjdzie na ps2). To jest wyciągnanie hajsu od graczy.
ehhhhhhhhh szkoda słów :/
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie wiadomo czy się na tym nie przejadą. Ci co kupili juz DMC3 nie wydadzą kasy ponownie na to samo. Dla mnie to po prostu nie do przyjęcia. Całkowicie olano graczy. Ja już mam DMC3 i jedyne co moge mieć z DMC3 special to screeny w internecie. Eh, ale co poradzić.
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

być może ale ja go dopiero teraz widze :P ^ ^
Ci którzy są przy kasie mogą sobie pozwolić na taki wydatek, ale reszta (większość) nie wydadzą kolejnych 200zł na vergila i pare przerośniętych noży do masła albo wykałaczek....
Yubari ma racje to jest olewanie graczy, i firmy stosujące taką polityke kiedyś sie na niej przejadą. Jak nowe gry sie nie bedą sprzedawać gdyż wszyscy będą czekać na wzbogaconą wersje.....
Wyjątkiem mogą okazać się wielcy fani którzy na pewno będą mieć zwykłą wersje zaraz po premierze, a po wydaniu dodatku również go zakupią by mieć pełną kolekcje...
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

no to fajnie, nie chcem sie zagłębiać więc sie pytam, czy to jest dostępne w polsce?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

hm..zdawalo mi sie,ze pisalam w moim poprzednim tu poscie,jaki jest sens dania w ankiecie DMC3 Special,skoro jeszcze nie wyszedl ^^

ariel pisze:Wyjątkiem mogą okazać się wielcy fani którzy na pewno będą mieć zwykłą wersje zaraz po premierze, a po wydaniu dodatku również go zakupią by mieć pełną kolekcje...
zacznijmy od tego,ze w japonii czy usa nei trzeba byc wielkiem fanem,zeby zakupic sobei nowa gre :roll: <warto przypomnec,ze gry nie wychodza z mysla o polsce..baa..europie:] popatrzmy na ff,ktore w japonii prawie zawsze wychodzi drugi raz w wersji international>
Go Go pisze:Ja już mam DMC3 i jedyne co moge mieć z DMC3 special to screeny w internecie. Eh, ale co poradzić.
mozesz sprzedac poki czas-tzn jeszcze nie ma special-na allegro


Boni- :?: ... :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:Go Go napisał/a:
Ja już mam DMC3 i jedyne co moge mieć z DMC3 special to screeny w internecie. Eh, ale co poradzić.
mozesz sprzedac poki czas-tzn jeszcze nie ma special-na allegro
Garent, ale po kiego...? DMC lubie, ale nie na tyle, zeby sprzedawać grę, aby kupić ta samą tylko z dodatkiem "skop tylek Vergilem". Vergil rlz, ale bez przesady. Ponadto nie korzystam z Allegro.

ariel pisze:Ci którzy są przy kasie mogą sobie pozwolić na taki wydatek
Kasa kasą, ale czy warto? Wiele hałasu to robi i szumu, ale czy warto - to się dopiero przekonamy.

DMC3 to gra światna. Serie uratowano po porażce (imo bardzo kiepskiego) DMC2. Widziałam kawałek DMC4 pod PS3 i doznalam orgazmu. Seria ciekawa, oryginalna i ma "cool" bohatera. Sprawa ze Special Edition to dla mnie (i zapewne nie tylko) lekcja na przyszłość, aby się wstrzymać. Proste.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ja sie niestety nie lubie wstrzymywac ^^; Poprostu poczekam do premiery i poczytam dokladna liste zmian i wtedy sie zastanowie czy warto dla tego kupic nowa gre.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Matomania

Post autor: Matomania »

Jakiś czas temu przelazłem 3... SUUUPER :) Mimo końca gry, chce się grać alej :) Dobrze, że sąwyższe poziomy trudności :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Capcom producer Hiroyuki Kobayashi mentioned that Devil May Cry 4 is a PS3 exclusive title, the game will not be ported over to Xbox 360 and Revolution in future. In the game Dante can access more maneuvers, while the control will be further simplified, the play mechanism will be like DMC3.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Kurczę, niby nagadałem na DMC3, jaki to on wcale nie-taki-super, ale... nie wiem co ta gra ma w sobie, że ciągle ma się ochotę w nią grać ^^. Chociaż wszystkie ataki i levele znam na pamięć, coś mnie do niej ciągnie. Przeszedłem już Hard Mode, teraz pora na zabawę (?) z Dante Must Die.
Zabawnie- Royal Guard, styl który wydawał mi się najbardziej durny i niepotrzebny, teraz jest moim ulubionym. Na jego 3 poziomie nie trzeba bać się żadnych ataków, a pasek efektowności bardzo często dochodzi do Stylish/ Showtime. Mimo to żałuję, że nie można tych stylów połączyć (lub chociaż zmieniać je w real time). Ech, marzy mi się np. połączenie biegania po ścianie i wymiatania mieczami rodem ze stylu Swordmaster.
Heh, nie doceniałem też tauntów. Można się nieźle wczuć ^^
BTW, zna ktoś dobry sposób na te rybki z walki z Arkhamem? Na hardzie był to jedyny boss, przy którym musiałem użyć life star :]
A i pytanko: ponoć w walce z Arkhamem, kiedy przyłacza się do Dantego Vergil, można podłączyć pada do drugiego portu i drugi gracz będzie Vergilem sterował. Da się zrobić coś podobnego w stylu Doppelganger?
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

w Doppelganger da sie, po prostu naciskasz start na 2 padzie i jazda.
tylko cień nie może zmieniać broni, z jakim zestawem zostanie wezwany z takim skonczy.
a na rybki z 19lvl polecam kalina ann ja tą bronią dochodze do stylish podczas walki z tym bossem
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
White SeeD

Post autor: White SeeD »

ariel pisze: Doppelganger da sie, po prostu naciskasz start na 2 padzie i jazda.
tylko cień nie może zmieniać broni, z jakim zestawem zostanie wezwany z takim skonczy.
Wypas. Gdzieś czytałem że po przejściu Dante Must Die dostaje się strój Super Dante, w którym nie maleje pasek Devil Trigger'a. Logicznie myśląc, można wtedy przejść całą grę we dwie osoby! A w recenzjach jest napisane, że w DMC3 nie ma trybu dla dwóch graczy ^^

Chyba też gdzieś pisano że ekran podąża za Dante, a nie za jego cieniem który kontroluje 2 gracz. Więdz miej to na uwadze.
Ok. To już sprawa drugiego gracza aby trzymał się blisko pierwszego :]
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Ha.
Ha Ha Ha.
DMC na klawiaturze :lol: . Nie no, spoko, ale chyba lepiej byłoby pozbawić pecetową wersję trybu Dante Must Die, bo nie sądzę aby jakaś klawiatura to wytrzymała. Hihihi...

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Jak pomyślę sobie jak będzie wyglądać strzelanie z Ebony & Ivory :grin: . Chyba że wprowadzą na wszystkich poziomach trudności Easy Automatic, blah.

Bez sensu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”