Devil May Cry

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

The best Devil May Cry is...

Devil May Cry 1
12
24%
Devil May Cry 2
0
Brak głosów
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening
17
33%
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening: Special Edition (PS2/PC)
13
25%
Wszystkie części DMC
9
18%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Devil May Cry

Post autor: Olek »

Już gdzieś tu był poruszany ten temat ale chciałby założyć nowy bo jakoś nie moge znaleźć. Szczególnie dlatego bo wpadła w moje łapy trial wersja tej giery i chciałbym się podzielić wrażeniami :)
Co do fabuły (DALEJ SPOJLERY)to spora częsć została ujawniona, w sumie wszystko wydaje się naciągane bo to w końcu prequel ale i tak wygląda interesująco. Okazuje się że Dante ma brata, w intrze pokazane jest jak z nim walczył i przegrał, jednak dalej żyje. Owy brat wraz z jakimś gościem który chce spowrotem otworzyć wrota do świata demonów (które Sparda zamknoł). Lecz z tego co widać to bratu Dantego zależy jedynie na walce z nim oraz na jego wisiorku z kryształem(podobno ma wielkąmoc z której Dante sobie nie zdaje sprawy). I jeszcze jakaś tajemnicza laska(ajakże) która chce zgłębić legende Spardy i jego synów. To by było na tyle.
System rozwoju bohatera z poprzednich części trudno było nawet nazwać typem action-rpg, wygląda na to że nic sienie zmieniło. Z tego co wlukałem z "okrzakowanej" wersji to możemy wybrać nasz "styl walki", czy chcemy gunslinger, swordmaster i cos jeszcze innego(coś z unikami :P ). Jedyna róznica w tym to to że jak wybierzemy np. Gunslingera to pod "kółkiem" mamy bajeranckie strzelanie, obracamy analogiem a Dante układa pistolety w rużnych kombinacjach trafiając tym samym więcej wrogów(dobre gdy atakują grupą). Co do grywalności to jest bardzo dobrze, bohaterem biega sieo wiele bardziej "miodnie" a przy kombosie mieczem jest większa mozliwość poruszania się.
Co do grafy to powiem że jest genijalna! żaden owłosiony filmik mpeg czy avi nie odda tego piękna :) Śmiało może kandydować do najładniejszej graficznie gry na PS2. Można tu podać jako przykąłd odbijające się światło od skrawków szkła porozbijanych w stripbarze, coś pięknego, tekstury żądzą a płaszcz który ma na sobie Dante jest genijalnie zanimowany. Gra śmiga zajebiście płynnie, jedyne zwolnienia są przy wielkich wybuchach które zdażają się żadko.
Jednak najbardziej wyróżniającą się żeczą w DMC3 jest jej efekciarstwo. Co powiecie na animacje gdy Dante przewraca stół bilardowy, następuje zwolnienie, kule lecą w powietrzu. Dante wystrzela kule która udeża bile która dalej odbija kule które powalają potwory :D akich akcji jest pełno. Idąc dalej, czy mieliście taką sytuację że oglądajac film czy grajac w jakąś gre, przy jakimś interesujacym momencie ktoś w pobliżu zaczoł dawać jakieś błupkowate komentarze? JEśli tak to wiedzcie że gnojek Dante robi to praktycznie cały czas :D Wyskakuje mu wielki bos a'la Cerber który mówi różne żeczy w stylu"no mortals are aloud here, I shal not let you pass" a on do niego "whoa , what a nice dogie you are" albo "come on fido, lets go for a walk" :D Ogólnie mówiąc gra jest genijalna choć brakuje mi troche zamiany w demona, ale i tak na nią czekam :).

PS: to ktoswkońcu wie jak sięnazywa ta muzyczka z trailera???? :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja już się nie mogę doczekać :D A skąd masz tą wersję Trial jeśli wolno spytać

PS. Wysyłam Ci PW na temat muzyki z trailera ;)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Najlepszy sklep z najnowszymi gierkami, bitTorrent :D

Dzienks za song :)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

NO PROBLEM :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

jakos tak dzisiaj pierwszy raz od dluzeszgo czasu zajrzalam na mgic box i od razu news o DMC 3

http://www.the-magicbox.com/0411/game041104d.shtml jak widac dant do towarzystwa dostal juz 2 osoby :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Hmmm....pysznie się zapowiada :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0411/game041106c.shtml nowe info!
Szkoda że niema żadnych zdjęć.
jak to nie ma jest kilka stron scrennow (zawsze na magic box jest notka a pod tym sa screny)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

No to chociaz powinienes miec puste biale pola z czerwonym X jak sie nie wyswietlily foty.
U mnie wszystko hula - na pierwszym linku 3 strony screenow, a na drugim 4 :)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

U mnie wszystko dobrze chodzi.
OneWingedAngel czy widzisz to zdięcie:

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 09 lis, 2004 22:00 przez Mati-San, łącznie zmieniany 1 raz.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

To dziwne...a próbowałeś zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej??? Nie wiem czy to pomoże ale warto spróbować ;)
Orion

Post autor: Orion »

Ten screen na dole wymiata!
Dante na rurze :D .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0411/game041119c.shtml nowe foty

btw One nei wrzucaj takich duzych zdjec na forum,tylko linka dawaj
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ten klub jest w demku :D fajnie się na ruze można obrazać i kopać wszystkich wokoło :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

widac Olek juz co nieco wie w tematach rur ;]

anyway znalazla taka zapowiedz na onecie....Gotycki thriller :lol: :lol:
na poczatku myslalam ze chodiz o jakis film-pisalo ze nadchodzi gotycki thriller a tu wchodze i LoL :D

http://gry.onet.pl/zap_itm.html?GameOID ... ID=1204971
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Pierwszy raz wlaczylem ten temat, czytam pierwszego posta i... Olek szczerbaty akurat byles jak pisales tego posta czy co ? ;)

No ale nie ma co czekam na DMC3 z wielka niecierpliwoscia.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”