Devil May Cry

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

The best Devil May Cry is...

Devil May Cry 1
12
24%
Devil May Cry 2
0
Brak głosów
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening
17
33%
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening: Special Edition (PS2/PC)
13
25%
Wszystkie części DMC
9
18%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lady Luck pisze:Heh, cholera, Garnet, a myślałam, że zdążę z linkiem przed tobą
wiesz Lady ja tylko mialam wszystkie mozliwe strony pootwierane i tylko odswiezalam i juz cos nowego XD

Go-Go-Yubari pisze:Eh, tak to jest jak się nie śledzi tematu. Garnet rlz.
oj dziekujem ^_^

Go-Go-Yubari pisze:Nie nadążam
ja w sumei podobnie ;) ale muszem zaniedlugo zagrac w 3 :]

aha w 4 prawdopodobnie dante,lady i virgil beda playable characters
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Cieszył bym się gdyby dodali opcję przechodzenia gry w dwie osoby. Ta walka z bossem w DMC3 gdzie można grać w dwie osoby to za mało...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Mati-San pisze:Cieszył bym się gdyby dodali opcję przechodzenia gry w dwie osoby. Ta walka z bossem w DMC3 gdzie można grać w dwie osoby to za mało...
Można całą grę grać na dwóch,tylko jest to niewygodne dla drugiego gracza.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Tak wiem, chodzi o tego secreta z Doppelgangerem ^^
Samym Doppelgangerem mało grałem bo jego umiejętność wydaje mi się mało użyteczna...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Mati-San pisze:Samym Doppelgangerem mało grałem bo jego umiejętność wydaje mi się mało użyteczna...
Też się długo nim nie bawiłem.W sumie przeszedłem grę na każdym stylu prócz tego właśnie i tego co zatrzymuje czas - to się robi dziecinnie proste wtedy.Reszta styli rlz.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

To też nie chodzi o prostotę...Poprostu te dodatkowe style mają po jednej umiejętności, a to za mało...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

A jaki stwór Was najbardziej denerwował w DMC3? :wink: Zwykły przeciwnik,nie żaden boss.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Z dniem dzisiejszym DMC3 wylądowało w mojej konsoli :D
Tylko siostra sie zagrywa, a mnie pozostaje zerkanie znad zeszytu z biologii T_T
Ale mogę powiedzieć, że...
...
...
...
GICIOR :D
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

DMC 3 jest extra!! Przeszłam w 2 dni. Największy problem sprawiła mi właśnie Nevan. Za bardzo się rzucałam na nią jak w nią waliłam no i doszłam do wniosku, że lepiej powoli - ale skutecznie. No i ją pokonałam za 3 razem. Samymi pistoletami z dystansu strzelałam, a kiedy te nietoperze zniknęły wtedy szybko dolatywałam do niej i waliłam (miecze Agni&Rudra). Ważne jest, zeby słuchać co ona gada, bo to zależy od tego jaki atak zrobi. DMC - jedna z gier, które najbardziej lubię, ale musze przyznać, ze 2 była najgłupszą częścią...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Kermi pisze:DMC - jedna z gier, które najbardziej lubię, ale musze przyznać, ze 2 była najgłupszą częścią...
Hmmm to jedyna część DMC w którą nie grałem,tylko chwilkę w nią "pyknąłem",jednak spodobał mi się czas "na demonie".Podczas przemiany można pozostać w tej formie znacznie dłużej niż w 1 czy 3.A czemu była najgłupsza :?: A kim jest właściwie ta laska co tam z Dante kosi demonki :? :?: .
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Lucia chyba... jakoś tak miała na imię... nie podobało mi się, bo była ona i on do wyboru... W 3 fajnie wyglądał ten cały Dante... Ten płaszczyk... :D I w ogóle fabuła była bardzo fajna... Z tym jego bratem... cool... :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wczoraj widziałam na Hyperze reklamówkę Devil May Cry 3. I o ile DMC2 mnie nie ruszył, to DMC3 "se" kupię.... Ale się napaliłam. Dante za młodu...ah...oh. :> No i wybór stylów walki...mniami ^_^
Matomania

Post autor: Matomania »

Go Go Yubari pisze:Wczoraj widziałam na Hyperze reklamówkę Devil May Cry 3. I o ile DMC2 mnie nie ruszył, to DMC3 "se" kupię.... Ale się napaliłam. Dante za młodu...ah...oh. n No i wybór stylów walki...mniami ^_^
Jakiś trailer widziałem kiedyś i też się napaliłem (TA MUZA), ale niestety z braku funduszu growego :) se jeszcze nie kupiłem :/
IchiBan

Post autor: IchiBan »

Zagłosowałem na jedynkę (trójke kupuję za tydzień), gdyż wyznaczyła nową jakość w tego typu grach. Do DMC2 nic nie mam. MIała ciekawych bossów, fajne lokacje, dobrą muzykę, dużo broni, ale brakowalo powera z jedynki.
Teraz myślę tylko o DMC3 :)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

DMC3 wymiata!! Jest super!!! Podobna do jedyneczki DMC i moim zdaniem nawet lepsza... :D Aż brak mi słów... Extra jest ta gierka... :D Ja nie widziałam żadnego trailer'a. Po prostu od jedyneczki tak jakoś się ma wszystkie częściorki, ale 2 była moim zdaniem beznadziejna... :roll:
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”