Devil May Cry

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

The best Devil May Cry is...

Devil May Cry 1
12
24%
Devil May Cry 2
0
Brak głosów
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening
17
33%
Devil May Cry 3: Dante`s Awakening: Special Edition (PS2/PC)
13
25%
Wszystkie części DMC
9
18%
 
Liczba głosów: 51

acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

i pewnie jest to wersja promo ^_^
nie, zartuje, ale ostatnio widzialem goscia, ktory chcial opchnac gt4: prologue za 200, jako PELNE gt4 :D

lol dla tych, ktorzy daja sie nabierac :D

a z tego, co piszesz, to wynika, ze ultima to super sklep, eee, nawet nie sklep, tylko organizacja charytatywna, rozdajaca rzeczy za pol ceny, i to jeszcze przed ich oficjalnym pojawieniem sie w sklepach :twisted: niezle, owsiak to za malo, zawsze tak twierdzilem :D
Vergil

Post autor: Vergil »

Wiem bo też zamówiłem w ultimie.

[ Dodano: Pią 18 Mar, 2005 ]
Ale chyba dostaniemy 25.

Heh wczoraj dzwoniłem bo nie byłem pewien i powiedzielio mi że dzień przed premierą dostanę(taka promocja)


Jeśli mi nie wierzysz zadzwoń przekonasz się
acid_sliver pisze: z tego, co piszesz, to wynika, ze ultima to super sklep, eee, nawet nie sklep, tylko organizacja charytatywna, rozdajaca rzeczy za pol ceny, i to jeszcze przed ich oficjalnym pojawieniem sie w sklepach niezle, owsiak to za malo, zawsze tak twierdzilem
Zobacz reklamy w N+ albo PSE - zmówienie przedpremierowe 179 zł po premierze 259 zł.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Olek pisze:. garnet by się pewnie spodobała lokacja sunken opera
^_^ ...< me przypomina sobie boskie gotyckie lokacje z czesci 1..>

dzien przed premiera to rzeczyiwscie luksus ;) < osobiscie zamawialm tam ffx przed premiera...teraz jzu nei wiem czy kiedykolwiek podejme sie takiego kroku jesli chodiz o ff ;) > ale przynajmniej byla dodatkowa plytka

< ja jesli chodiz o gry to teraz stawiam na allegro> ..chcoiaz patrze to :shock: sh2 beda miec..niezle..nie mowia co tym ze w japan juz pocinaja w director cut..i nie mowiac o tym ze robie offa :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

Vergil pisze:Zobacz reklamy w N+ albo PSE - zmówienie przedpremierowe 179 zł po premierze 259 zł.
no, nie wiem, czy dmc3 bedzie w sklepach za 260 zeta! mzoe w ultimie tak, ale wydaje mi sie, ze w sklepach typu empik/mm to cena podskoczy maks. do 230, a bardzo prawdopodobne, ze bedzie oscylowala kolo 200. czyli, zaoszczedzasz tylko 20 zeta - koszty przesylki - strach, czy poczta zje/zniszczy przesylke. jak roznica cen jest taka mala, to juz wole zaplacic te kilkanascie zeta drozej, a miec spokoj, i gre od razu.

Garnet pisze:jesli chodiz o gry to teraz stawiam na allegro
ja w sumei tez. jak zobacyzlemw sklepie mgs3 metal edition za 250, a na allegro za 170, to chyba roznica jest znaczna :]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Guys no Off topic, please(za dobrze was już znam, żeby wiedzieć, co tu sie bęzie działo)?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Vergil

Post autor: Vergil »

WOW!
Gra jest genialna! Dante zachowuje się świetnie - jak taki bachor - I TAK MA BYĆ!
Podoba mi się wszystko ale kamerka trochę nawala.
Podobał mi się moment kiedy Dante kichnął i zawalił się jego sklepik(a nawet nie zdążył go nazwać:D)
Vergil też jest świetny(a jak?!)Chciałbym żeby była możliwośc grania nim
heh...świetny był też moment jak Lady(oczywiście jeszcze nie wiem jak ma na imię:D)
spaliła potępieńców - zauważyliście w jaką cyfrę ułożył się ogień??
Vergil

Post autor: Vergil »

ja już gram 4 raz (dochodziłem do walki z Cerberem i wyłączałem) bo chciałem zobaczyć jak gra się kazdą z profesji - wybrałem Swordmaster(chyba jestem za bardzo do miecza przywiązany)
Vergil

Post autor: Vergil »

I tak gram na normalu :D
Trudno ale ujdzie...

[ Dodano: Pią 25 Mar, 2005 ]
a propos teraz jestem przy walce z tym latającym czymś:D


OWA Napewno sobie poradzisz :D

[ Dodano: Nie 27 Mar, 2005 ]
Hehe łatwy był ale teraz walczę z Nevan - twarda sztuka:D
Może ktoś wie jaki styl jest na nią najlepszy??
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ja prawde mowiac przechodze gre tylko na trickterze, inne stylu tylko jak powtarzam misje po cos sobie wybieram. Ale oczywiscie jak juz skoncze gre to zmaksuje i je :)
Bardzo mi sie podobaja dashe itp. w trickterze. Naprawde mozna namieszac wrogom.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

O co chodzi z tym automatic? :|
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Ja sobie jeszcze poczekam jednak wiem, że jest to jak najbardziej powrót do korzeni płaczącego diabła. Osobiście stawiam na fabułe i oczekuję sensownch wyjaśnień. Oczywiście sama akcja jest silnikiem rozpędzającym ową grę.....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0504/game050402f.shtml

w ankiecie narazie nei glosuje bo gralam tlyko w 1 czesc...a nie jestem jasnowidzem jak co poniektorzy tutaj zeby zaraz wiedziec co jest najlepsze < poczekam az zagram w 3>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Pytanie: Dobra jest część trzecia, czy mogę sobie podarować?
Jeśli ma coś z jedynki, to na to idę, ale jeśli idzie w kierunku dwójki (a nie słyszałam najlepszych opinii), to... to co?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Po prostu - czy trójka goni dwójkę w beznadziejności, czy może podąża za świetnością jedynki?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Wg. PSX Extreme, trójka wróciła do czasów świetności serii, a więc zaćmiła nieudaną dwójkę. Ponoć jest jeszcze lepiej niż w jedynce (efektowność, style walki, klimat), tylko bossowie już nie tacy fajni ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”