Halo3

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

CzlowiekZajepka

Halo3

Post autor: CzlowiekZajepka » wt 29 lip, 2008 10:32

Grywa ktoś na XboxLive? Jak coś mój nick Tarant1337 zapraszam :)


Tytuł odnosi się do tajemniczych obiektów dryfujących w kosmosie, które kształtem przypominają pierścienie.
Cała trylogia Halo ma w sobie to coś, poza świetną rozgrywką online jest campaign i ta niesamowita fabuła której nie idzie spotkać w żadnym innym fpsie. Bohaterem jest cyborg Masterchief- jedyna nadzieja ludzkości.

Spoiler

Między ludźmi dochodzi do wojny inną rasą, a raczej organizacją Covenant, w której skład wchodzi kilka zdominowanych przez nich ras. Covenant jest prowadzony przez trzech religinych hierarchów, którzy wmawiają swemu ludowi że pierścienie halo są święte i że są w stanie im zapewnić dobrobyt.
Gdy pierścienie zostają odkryte przez ludzi, powoli dowiadują się o ich prawdziwym przeznaczeniu- jest to broń ostatniego ratunku stworzona przez starożytną rasę Forerunners. Odkryli oni w galaktyce formę życia która żywi sie każdym innym myślącym organizmem- pasożyty (Flood). Było ich tak dużo i nie mogli wynaleźć skutecznej broni, mimo badań. Doszli więc do wniosku że jedynym sposobem by zniszczyć Flood jest zagłodzenie go. Stworzono 8 piersćieni Halo i aktywowano je niszcząc tym samym życie w całej galaktyce.
Akcja trylogii toczy sie ok. 100 000 lat po aktywowaniu pierścieni.

Więcej nie będę mówił, zagrajcie sami i skopcie Covenant xD
Ostatnio zmieniony śr 30 lip, 2008 09:50 przez CzlowiekZajepka, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”