Seria Lumines

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Seria Lumines

Post autor: kruger09 »

Pamietam jak kłuciłem się kiedyś z Go Go o wyższość PSP nad DS-em. Zdania swego nie zmieniam: DS jest better od PSP, ale za sprawą Lumines(no i Tekkena) pokochałem również PSP. Pożyczam je od kumpla bardzo często by odprężyć się przy tej grze. Właśnie: jakie są wasze odczucia podczas/ po partyjce w Lumines? Ja relaksuje się nieziemsko i gram w nie jeśli mam tylko okazję. Piszcie jakie skiny uwielbiacie. Moje typy to stroll around the world, MTtA i Pump it(wszystkie z dwójeczki, bowiem w jedynkę nie grałem) Niedługo zakupię Lumiki na PS2. Będzie ogień.


GGY: Byłoby fajnie, gdybyś podał jakieś argumenty -_-'
Ostatnio zmieniony pt 11 maja, 2007 21:57 przez kruger09, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

(no proszę... cóż my tu za topic mamy XD )

Ano ostatnio czasami sobie w Lumines 2 pogrywam. Gra cholernie wciąga... ale ma jedną wadę... przez nią moje 2 współlokatorki ciągle mi kradną PSPka _^_

W sumie gram w to dość rzadko. Ot tak, jak mi się nieraz nudzi i nie chce mi się grać w nic innego. Świetny jest tryb puzzle, gdzie musimy ułożyć klocki tak, by przedstawiały jakiś wzór (a mamy na to określony czas).

Ulubione motywy... w sumie za dobrze jeszcze ich nie kojarzę, ale
kruger09 pisze:around the world
jest genialny :]

No i gra jak znalazł na nudne wykłady ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”