Stepmania

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Ale jest napisane, "Just to tell you, most these Keyboard Levels/Difficulites only.". A to znaczy jedno:
Markfrompoland pisze:i są tacy, co wyprawiają jakieś abominacje na klawiaturę (nie radzę ich skakać)
A trzy utwory stąd są naszych polskich skakaczy - xiona i kabota (tego to nawet dobrze poznałem na żywo).
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Ok, nigdy nie miałem z tego typu grami do czynienia, więc zapytam Was tutaj (szczególnie liczę na vaana, bo widziałem jego poczynania na youtube):
chciałbym kupić jedną z tego typu gier i teraz nie wiem sam już na jaką platformę. W rachubę wchodzi xbox360 i playstation 3. Na którą z platform znajdę ciekawsze produkty? No i kwestia jakości mat też ma duże znaczenie...czekam na jakieś propozycje, bo wydaje mi się, że tego typu produkt na domowe imprezy jest w sam raz;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Nie mam pewności, ale tak jakby nie było DDR/DS na PS3, wiec chyba w grę wchodzi tylko Dancing Stage na X360. Wersja na Xa zawiera oficjalną matę Konami, która jest jak marzenie, gdyż ma dolną i górną powłokę antypoślizgową, podczas gdy jakieś tam maty z allegro uciekają z miejsca i wołają o skręcenie karku. Zresztą do Xa, nie da się chyba podłączyć innej maty, niż ta z zestawu, poza tym co się także chwali jest bardzo czuła na lekkie muśnięcia i co najśmieszniejsze, można do niej podłączyć headset. XD

DS:Universe 1 wg. niektórych ma trochę długi i nudny tryb quest, a niestety tylko w nim można odblokować wszystkie piosenki, ale mi to nie przeszkadzało, bo po prostu lubię sobie poskakać na macie. Oczywiście są tam też różnego rodzaju tryby vs, jak również nieźle przegięty challenge. Strzałki w DS:U są dużo mniejsze, niż w innych częściach DDR i myślę, że to nawet lepiej, bo można dobrze przemyśleć nadchodzące combo i nic się nie dzieje znienacka. DS:U1 ma trochę przeciętne piosenki, choć jak się gra pierwszy raz nie ma to, aż takiego znaczenia, ale mimo wszystko warto sprawdzić jakie ma DS:U2, być może lepsze.

Na samym początku, może trochę nie wychodzić i nie należy się zniechęcać. Nim sam zacząłem grać na poziomie, który sprawia mi przyjemność, a nogi już się nie plątały, minęło pół roku :P
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Uleq_w_Sztyfcie pisze:Specjalnie dla Sogetsu :D:
Otaku's Touhou Mix
Jakbyś chciał sobie powariować tak jak inni!
Dzięki za linka, dopiero tutaj zajrzałem^^
Widzę, że na liście piosenek jest Necrofantasia :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”