SHADOW OF THE COLOSSUS

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

potrzebuje pomocy :wink: już prawie pół roku nie grałem i gram od nowa ale zapomniałem co zrobic żeby pokonac 10 kolosa<to ten który nurkuje w piasku>nie wiem jak na niego wejsc ;) HELP
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Kod: Zaznacz cały

chodzi o tego latającego "węża"? najpierw trzeba mu przestrzelić pęcherze z powietrzem, dzięki którym może się unosić w powietrzu &#40;musisz jechać za nim konno&#41;. po przedziurawieniu wszystkich zniży lot na tyle, że będziesz mógł na niego wskoczyć.
krzychu71

Post autor: krzychu71 »

Ale sobie biję posty <megaszatański śmiech>
OK,a teraz o Shadow of the Colossus...
ZAJE*ISTA GRA...OMFG,jak tylko włączyłem to się dziwiłem dlaczego to takie świetne...lol...
Ale teraz gdy przeszedłem tą grę 2 razy (na normal i hard) i został mi tylko ostatni 16 kolos na normal time attack mogę powiedzieć,że...tak,wiem dlaczego ta gra jest taka super,i co ją uzaje*iściło.
Po pierwsze...grafika,na 2005 rok to świetna!
AI kolosów i konia,wyśmienite,lepiej być chyba nie może.
Z każdym kolosem trzeba inaczej się bawić (z pierwszym srałem się 20 min. zanim zakapowałem o co kaman)
Fabuła,od początku wiemy tyle co nic,a żeby zobaczyć/usłyszeć takie rzeczy jak (SPOILER):

Kod: Zaznacz cały

Imię dziewczyny wypowiadane przez naszego herosa po zabiciu bodajże 10-tego kolosa &#40;dziewczę nazywa się Mono&#41;
Trzeba być niezłym ziomalem :D
Ogólnie gra trochę za krótka,ale ogółem muzyka,sterowanie,grafika i fabuła wszystko naprawia (także wygląd kolosów jest bardzo ciekawy).
Okej,tak więc kończę tego posta bo wyczuwam obiad,ale nie wiem dokładnie co bo mam katar ;/

PS.:Ktoś wie czy będzie następna część ICO/SotC?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”