seria Guilty Gear

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

No, przejdź I-NO na arcade cipem i to bez pada, gdy babeczka wyładuje te swoje piękne combo (caution wszędzie, tylko nad nią nie), to już nie przeżyjesz. :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W takim razie mogę polecić tylko i wyłącznie zakup jakiegoś pada do kompa (za 30 zł masz już całkiem znośny) albo przejściówki do pada od PS2/PSX (też w tych granicach), bo zabawa klawiaturą w jakąkolwiek bijatykę mija się z celem ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

"Cheap'em"? Noł problemoł. Moja ulubiona postać. Coprawda zdycha po jednym góra dwóch combach od Order Sol'a tak Ino jest raczej prosta. Chippem udało mi się czesać comba, dla których ekran się kończył(w pionie), a kumple odkładali pady ;]
This post is... hay definition.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

hay pisze: Chippem udało mi się czesać comba, dla których ekran się kończył(w pionie), a kumple odkładali pady ;]
No właśnie, w klawiaturce problem jest! :) Może na padzie bym dał radę robić te najtrudniejsze combosy, ale na ''kwercie'' nie dam rady.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

To dziabaj padziocha. Plejstejszonowy kosztuje ze 20/30zł, przejściówka na 2 pady z 15. Komfort niebo lepszy i żadnego zacinania.
A kase, jak się chce to się znajdzie.
This post is... hay definition.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Na razie oszczędzam. :D Może kiedyś kupię - na razie jednak mam kilka gier do przejścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”