Prince of Persia

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszą częścią Prince of Persia jest:

Prince of Persia 1
6
21%
Prince of Persia 2: Shadow and the Flame
2
7%
Prince of Persia 3D
0
Brak głosów
Prince of Persia: The Sands of Time
4
14%
Prince of Persia: Warrior Within
10
36%
Prince of Persia: The Two Thrones
6
21%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Nie grałem w żadnego Prince of Persia poza jedynką na 286, ale zauważyłem najnowszę, "kreskówkową" część do kupienia na Steamie i się skusiłem (btw, bardzo fajne promocje mają, Bioshock za 5€). Muszę przyznać, że dla osoby, która nigdy w nowożytnego PoP nie grała, a jedynie znała te tytuły z opwieści gra maksymalnie przypadła mi do gustu. Natomiast z tego, co się orientuję, to mocno zrywa ona z poprzednikami, można by rzec, że to zupełnie nowy tytuł. Mnie się podoba, bo:
- genialna grafika, gra plastycznie wyśmienita (choć monotonna :P)
- dużo szybkiej akcji w połączeniu z genialną kamerą (epicko zaranżowane ujęcia) daje niesamowicie dużo funu.
- bardzo prosta i nie wymagająca myślenia, przez co nie zraża takich laików jak ja - pewnie dla wymiataczy będzię zbyt łatwa, ale ilość generowanej radochy przy zerowej trudności (nie da się zginąć) jest niewyobrażalna, doskonale odstresowuje.
- całkiem zabawne i lekkie dialogi.

Oczywiści nie jest to jakieś wielkie dzieło, o którym trzeba się rozwodzić. Ot platformówka w kreskówkowej oprawie, ale za to jaka porcja radochy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”