Soul Calibur & Soul Blade

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

najlpszy jest:

Soul Blade (PS One)
8
19%
Soul Calibur (DC)
4
10%
Soul Calibur 2 (PS2/XBOX/NGC)
9
21%
Soul Calibur 3 (PS2)
21
50%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

Vaan pisze: Gra oczywiście podejrzewać śmiem bedzie podobna do serii Dynasty Warriors.

Oby nie bo dynasty warriors to szmira trochę :|

Jak nie zrobą z tego Devil May Cry to nie ma o czym gadać :D
mowa tu jednak o namco a oni znają się na multi beatupach odsyłam choćby do gry Urban Reign :D
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:Soul Calibur Legends
Oho... ciekawe, ciekawe.... Tylko coś czuję, że fabularnie będzie zahaczało o SC3, ale mimo wszystko chętnie bym sobie w to zagrał... tylko te Wii... :/

A łudzić się, że SC4 będzie też na PS2 raczej nie ma sensu.... oby nie (tylko) na Wii _^_
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ho, jak im to wyjdzie, to będzie piękna rzecz, Soul plus chodzone mordobicie z wykorzystaniem broni białej... Jeżeli nie wyjdzie coś w rodzaju Dynasty Warriors, to będzie rzecz piękna - oby tylko poszło drogą najlepszych gier gatunku, mam tu na myśli Ninja Gaiden...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Gveir pisze:oby tylko poszło drogą najlepszych gier gatunku, mam tu na myśli Ninja Gaiden...
...oby, oby, ale osobiście nie liczę ze strony Namco na ''grę-potwora'' pokroju Ninja Gaiden... Dla mnie tylko Tecmo jest w stanie robić znakomite, mega grywalne chodzone bijatyki, które zabijają gracza dosłownie wszystkim(w szczególności poziomem trudności). Tecmo, a ściślej Team Ninja są mistrzami tego gatunku...

A tak bardziej w stronę prywaty: Gveir, przeszedłeś chociaż RAZ NG albo NGB? Pytam bo pamiętam jak niegdyś pisaliśmy coś o tej grze. Chyba w kontekście kupna pierwszego X-a.

Mimo wszystko jednak kibicuję Namco i wierzę że mnie BARDZO MILE ZASKOCZĄ....
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kruger09 pisze:...oby, oby, ale osobiście nie liczę ze strony Namco na ''grę-potwora'' pokroju Ninja Gaiden... Dla mnie tylko Tecmo jest w stanie robić znakomite, mega grywalne chodzone bijatyki, które zabijają gracza dosłownie wszystkim(w szczególności poziomem trudności). Tecmo, a ściślej Team Ninja są mistrzami tego gatunku...
Ogólnie myślę to samo - byłoby bosko, gdyby udało im się zrobić grę tego kalibru, ale to raczej niewykonalne, jeżeli nie zajmie się tym Team Ninja. No i poziom trudności raczej taki wysoki nie będzie, bo ludzie nawet sobie rady na Ninja Dog nie dawali...
kruger09 pisze:A tak bardziej w stronę prywaty: Gveir, przeszedłeś chociaż RAZ NG albo NGB? Pytam bo pamiętam jak niegdyś pisaliśmy coś o tej grze. Chyba w kontekście kupna pierwszego X-a.
Swojego czasu doszedłem w niej mniej więcej do połowy, grając u kumpla mającego X'a pierwszego, niestety kontynuować dalej nie dane mi było. Ale gra jest po prostu powalająca. I dzięki bogom wody i kamienia na PS3 wyjdzie Ninja Gaiden Sigma, co oszczędzi mi kupowania X'a i dostanę na dodatek lepszą grafikę i ogólnie sporo bonusów ;]
kruger09 pisze:Mimo wszystko jednak kibicuję Namco i wierzę że mnie BARDZO MILE ZASKOCZĄ....
Popieram. Na Namco zawiodłem się tylko raz - Tekken 4, a poza tym ich poziom produkcji jest na tyle duży, że można wierzyć w solidną produkcję.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Ja NGB przeszedłem na Wszystkich poziomach oprócz śmiesznego Ninja Dog. Master Ninja nie jest wcale taki okropny(chociaż ostatniego Fiend Challange nadal nie przeszedłem) Właśnie to jest najlepsze w NGB- ta gra Cię nie oszukuje, nie ma mowy o jakiś bzdurach. Jeśli się ginie to tylko i wyłącznie z własnej winy. Jeśli wsiąknie się w system walki, NG staje się proste.
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Aww właśnie zorientowałem się że w SC3 nie ma Team Battle. Kiszka i to totalna, czyli nici z grania z bratem, bo sam VS to Nuda ze o ja cie nie moge. Od cholery trybów, ale po cóż nie wiem i jakies turnieje, twa to i trwa zeby na koncu dopiero sie zlac -_-'. Cos mi sie zdaje ze ten SC był robiony pod SP i długo w niego nie pogram. XD
Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

Vaan pisze:Aww właśnie zorientowałem się że w SC3 nie ma Team Battle. Kiszka i to totalna, bo sam VS to Nuda ze o ja cie nie moge.
SC3 to świetna gra szczególnie na party czy zniszczenie kumpla, a team battle jest nie potrzebne bo i tak wszyscy zawszę walczą w Vs w Tekkenie tez a TB to jedynie taki dodatek, powiedz widziałeś kiedyś turniej w tekkena w Team Battle?
SC3 niszczy jeśli chodzi fajne akcje i konieczność posiadania konkretnego mauala np perfect guard impact , a do tego system walki jest bardzo rozbudowany.
Hołd dla Namco !!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

DanielMarley pisze:wszyscy
loaol my nie jesteśmy "wszyscy".
DanielMarley pisze:powiedz widziałeś kiedyś turniej w tekkena w Team Battle?
W życiu nie widziałem żadnego turnieju, a w grze chodzi o to by dawała jak najwięcej czerpanej przez nas przyjemności. TB daje różnorodność której nam potrzeba, wszystko na Random, 8v8, juz mamy na te 10 minut ustawione i wynik nigdy nie jest przesądzony. Natomiast szybkie VS "o jes haha skopałem Ci tyłek, bo wymasterowałem tą a może i więcej postaci" niestety to już nas nie podnieca. Ubolewam ze jak o tym wspomniałeś jest to tylko dodatek. Podobnie jak w DoA2, Tag również był tylko dodatkiem, ale wspólna i długa gra dawała wiecej satysfakcji i przyjemności niż jakies tam VS.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0706/game070614b.shtml Soul Calibur Legends

http://www.youtube.com/watch?v=cWnHDxS45aU krótki trailer z IV...um..piersi Ivy zaniedługo nie zmieszczą sie w moim tv^^"
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:http://www.youtube.com/watch?v=cWnHDxS45aU krótki trailer z IV...um..piersi Ivy zaniedługo nie zmieszczą sie w moim tv^^"
No to nam duuuużo pokazali (i bynajmniej nie mam na myśli piersi Ivy XD )

Na końcu było logo X360, czyli ta konsola też dostanie nowego Soula... Już chyba tylko jRPGi będą exclusive na PS3 :] qrde, mogliby chociaz pokazać jakąś nową postać, a nie... :P

A propo Legends... myślałem ze tam tylko Siegfriedem się walczy, a pozostałe postacie się po prostu spotyka. A screeny ewidentnie pokazują, że możemy sobie poskakać Taki ^__^
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Jaco pisze:No to nam duuuużo pokazali (i bynajmniej nie mam na myśli piersi Ivy XD )
To jest jeden z tych trailerów, które pokazują, że coś będzie i nic poza tym :lol:
Jaco pisze:A screeny ewidentnie pokazują, że możemy sobie poskakać Taki ^__^
Jak i tekst powyżej screenów, wskazuje że początkowo będą dostępne 4 postacie i wśród nich Taki właśnie ;)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Cierń pisze:Jak i tekst powyżej screenów, wskazuje że początkowo będą dostępne 4 postacie i wśród nich Taki właśnie
No tak... człowiek sie śpieszy ze wszystkim to i czytać mu sie nie chce XD Hmm... Isuka... coś czuję, ze możemy go spotkać w SC4 :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0706/game070626a.shtml pierwsze screeny z IV :)

poza tym, SC IV będzie miało funkcje gry online...heh, chyba wygląda na to, że online stanie się wkrótce standardowym dodatkiem;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hmm... Taki wygląda fajnie jak zawsze i jej pasuje ^^ Ale Tira... co oni jej zrobili z twarzą? O_o No i największy zonk... Ivy... Wygląda jak szafa trzydrzwiowa w barach i jakoś tak... przegięli z drugorzędnymi cechami płciowymi, oj przegięli :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”