Soul Calibur & Soul Blade

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

najlpszy jest:

Soul Blade (PS One)
8
19%
Soul Calibur (DC)
4
10%
Soul Calibur 2 (PS2/XBOX/NGC)
9
21%
Soul Calibur 3 (PS2)
21
50%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:poza tym, SC IV będzie miało funkcje gry online...
tak, tak!, TAK! Już nie będę nigdy narzekał, ze nie mam z kim grac w Soula ^__^ Ta gra, nie jakieś tam FF, moze mieć kluczowy wpływ na kupno PS3jki z mojej strony ^^'

Na jednym screenie Ivy ma siwe włosy :> Taki i Mitsurugi praktycznie bez wizualnych zmian... Ivy zresztą też w starym stroju... Skończyły się pomysły? :> Ale z drugiej strony to dobrze, jeszcze jakimiś klaunami byśmy grali :P (...co tym razem zrobią z Voldo...) Ciekawe czy Taki ma maskę... w SC2 ślicznie wyglądała bez niej ^___^
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gveir pisze:No i największy zonk... Ivy... Wygląda jak szafa trzydrzwiowa w barach i jakoś tak... przegięli z drugorzędnymi cechami płciowymi, oj przegięli :lol:
:/ To chyba jakaś kpina jest? Przecież z Ivy zrobili potwora O_o' Nadmiar w biuście nie robi kobiety bardziej kobiecej XD A wręcz przeciwnie :] Do poprawki moim zdaniem i mam nadzieję, że Namco to sobie uzmysłowi jak najszybciej... bo zamiast dobrej bijatyki z pięknie zaprojektowanymi postaciami stanie się pośmiewiskiem :]
Gveir pisze:Ale Tira... co oni jej zrobili z twarzą?
Wygląda prawie jak Gollum :lol:

To co po staremu wygląda nieźle, ale te "nowinki" trochę zepsute... trzeba jednak mieć nadzieję i wierzyć w Namco... oby nie zawiedli. Chociaż te screeny wydają mi się jakoś tak zbyt pochopnie przedstawione ;)
Jaco pisze:Ciekawe czy Taki ma maskę... w SC2 ślicznie wyglądała bez niej ^___^
Chyba nie ma... no i oczywista, że bez maski wygląda cudownie ^___^ Jedna z moich ulubionych postaci w SC :)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Na jednym screenie Ivy ma siwe włosy :>
Białe włosy ^^

A reszta.... -_-"
Cierń pisze::/ To chyba jakaś kpina jest? Przecież z Ivy zrobili potwora O_o' Nadmiar w biuście nie robi kobiety bardziej kobiecej XD A wręcz przeciwnie :]
Powiedzmy sobie prawdę - jakieś cycki muszą być, ale ona ma je wielkości melonów, a i ogólnie jej tak figurę zeszpecili, że szok _^_
Cierń pisze:Wygląda prawie jak Gollum :lol:
No, niemal, niemal XD I gdzie ten image 'złej elfki'...
Jaco pisze:Ciekawe czy Taki ma maskę... w SC2 ślicznie wyglądała bez niej ^___^
Nie wiem, czy dobrze jeżeli pokażą ją bez maski w tej części. Popatrz co zrobili z resztą panien - może być zonk ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:poza tym, SC IV będzie miało funkcje gry online...
O rany, przecież jak ja ledwo daje rade w SC3 bo PS2 owni mnie jak chce, to ja się nawet online nie bede pokazywać. ;] W IV znów naładują kombinacji, powiewów świeżości i w rezultacie nie bedzie się miało pojęcia jak ktorą postacią grać. -_-' Jak znów znerfią mi Nightmare'a i naładują mu z kosmasu niepotrzebnych i bezsensownych kombinacji to ja wysiadam. -_-' Co chcecie od Ivy dobrze jest zrobiona, a sztylet Taki wciąż lewituje. btw. ładnie to wszystko wygląda, pewnie żeby popodziwiać te wszystkie bajeranckie widoki, refleksy oraz lewitujący sztylet Taki, trzeba bedzie mieć mega wielki telewizor z HDcośtam, bo na moim starym dobrym rosyjskim 21' to sobie pooglądam. ;]
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Vaan pisze:O rany, przecież jak ja ledwo daje rade w SC3 bo PS2 owni mnie jak chce, to ja się nawet online nie bede pokazywać. ;]
Ale to właśnie grając z żywymi przeciwnikami uczysz się grać. I nie chodzi o granie ciągle z tą samą osobą ;] Zreszta, grając przeciwko konsoli prędzej czy później mniej więcej wiemy, w jaki sposób ona atakuje i jakie ciosy będą wchodzić na 80-100% ;] Zresztą... konsola ma status "auto guard impact", więc sie nie liczy XD
Vaan pisze:W IV znów naładują kombinacji, powiewów świeżości i w rezultacie nie bedzie się miało pojęcia jak ktorą postacią grać. -_-'
O tak... nie wiem, jak to jest w Tekkenach, ale zmienianie rozstawienia guzików co każdą część to już lekka przesada :P (nie u każdej postaci na szczęście...) Jasne, pogramy z tydzień i zapomnimy jak grało się w cześć poprzednią, ale mimo wszystko potrafi być to wkurzające. Niektóre postacie potrafią tak przerobić, że grać nimi już nie idzie (vide Talim w SC3... o czym juz pisałem nie raz :P ).
Vaan pisze:bo na moim starym dobrym rosyjskim 21' to sobie pooglądam. ;]
Miałem kiedyś Rubina.... gdybyśmy się go nie pozbyli za wczasu to chyba by wybuchnął XD Uważaj lepiej ;)
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Jak zobaczyłem te piersi to nie dowierzałem XD.

Ale i tak zdupili sprawę bo nie było Xianghuli :(

Mam nadzieje tylko że jej nie wycofali.
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Z tych screenów najfajnieszy jest.... Dodo.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Cóż, szału nie ma. Ciekawi mnie tylko czy jest to docelowy poziom grafiki czy mają zamiar ją jeszcze poprawić.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Na youtube już też są dostępne... i przy okazji trailer z Soul Calibur Legends
Jak widać, postacie żywcem przeniesione z SC3 :> A sama gra... coś chyba jak Mortal Kombat Shaolin Monks o_O Szczerze, to jakoś tak mi się to średnio podoba... :P
Garnet pisze:trailer SC 4
hmmm.... zastanawia mnie tylko z kim to walczy m.in. Ivy.... jest to ewidentnie kobieta :> Broń... jedna długa (styl podobny do tych, co posługiwali się lancą w SC3...) i jeszcze jakaś krótka.... troche jak Cervantes :]
Garnet pisze:screeny
yaaay, Taki bez maski ^___^ Za to Siegfried... omg, co oni mu z twarzą zrobili :lol:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:http://www.gamevideos.com/video/id/12980 trailer SC 4
Jaco pisze:hmmm.... zastanawia mnie tylko z kim to walczy m.in. Ivy.... jest to ewidentnie kobieta :> Broń... jedna długa (styl podobny do tych, co posługiwali się lancą w SC3...) i jeszcze jakaś krótka.... troche jak Cervantes :]
Bodaj Ci się coś Ocaj we łbie poprzestawiało :> Cervantes walczy klasycznym stylem walki dwoma mieczami, a ta kobita (btw. ma fajnie zaprojektowaną zbroję) ma europejską włócznię i krótki miecz. Co wygląda dosyć intrygująco, bo efektywne posługiwanie się na raz taki brońmi jest dosyć trudne. Za to szybkość, efekty - naprawdę nieźle :] Tylko coś miecz Sieg'a wygląda przekombinowanie...
Ludzie! Ludzie! Co oni zrobili z Tir'ą? _^_ Wygląda kretyńsko, twarz paskudna. Czaszki w oczach normalnie -_-" Za to Taki ładna jak trza :] I na szczęście nie przesadzili u niej z atrybutami :> A Sieg wygląda fajnie - zbroja, włosy i poprawiona twarz, bardziej zbójecka, choć IMO brzydki nie jest, w końcu wygląda jak facet ;]

A Legends... coś kieprawo z deka to wygląda... Jakby brakło dynamiki, zróżnicowania, grafika też nie tak. Ale przede wszystkim nie ma płynności w ciosach przejściach między nimi, czy nawet ruchami. Jakby spece od animacji zasnęli podczas pracy nad grą.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:Bodaj Ci się coś Ocaj we łbie poprzestawiało :>
Nie no, style mają kompletnie różne ;p :] Tylko tak mi się skojarzyło... jedna broń większa od drugiej.... ta mniejsza też w prawej ręce... :>
Gveir pisze:(btw. ma fajnie zaprojektowaną zbroję)
a tam... za dużo zakrywa :> Zbroje są zue XD
Gveir pisze:Ludzie! Ludzie! Co oni zrobili z Tir'ą? _^_ Wygląda kretyńsko, twarz paskudna.
Mi tam ona zwisa... styl walki też ma do bani ... imo :> Ale fakt.... patrzeć na nią czasem będzie trzeba _^_
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Nie no, style mają kompletnie różne ;p :] Tylko tak mi się skojarzyło... jedna broń większa od drugiej.... ta mniejsza też w prawej ręce... :>
A jak powiem, że dwiema brońmi przeważnie walczy się tak, że w jednej ręce duża, w drugiej mała? :> W Japonii przeważnie w szkołach walki dwiema brońmi była to katana w głównej ręce i tanto w drugiej, u nas długi miecz w głównej a sztylet w drugiej, chociaż np. w Japonii jednak były szkoły uczące walki dwiema normalnymi katanami na raz ;>

:P
Jaco pisze:a tam... za dużo zakrywa :> Zbroje są zue XD
Chędożyć to :P Ale zbroja też fajnie wygląda ;>
Jaco pisze:Mi tam ona zwisa... styl walki też ma do bani ... imo :> Ale fakt.... patrzeć na nią czasem będzie trzeba _^_
No, styl walki okropny... Ale przedtem można było na nią chociaż popatrzeć -_-"
Ostatnio zmieniony czw 12 lip, 2007 18:54 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:A jak powiem, że dwiema brońmi przeważnie walczy się tak, że w jednej ręce duża, w drugiej mała? :> W Japonii przeważnie w szkołach walki dwiema brońmi była to katana w głównej ręce i tanto w drugiej, u nas długi miecz w głównej a sztylet w drugiej, chociaż np. w Japonii jednak były szkoły uczące walki dwiema normalnymi katanami na raz ;>
Ja tam się nie znam... jestem prostym idiotą i mówię o tym co widzę :> Ale dziękuje za lekcję, przyszły (oby nie!) panie nauczycielu i (oby nie!) kolego po fachu :]
Gveir pisze:Ale przedtem można było na nią chociaż poprzednio -_-"
o_O
Erm... a taak, taak, oczywiście :lol: :> Ten zielony strój jakoś tak przyciągał wzrok w jednym miejscu, right? XD
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Jeśli chodzi o nową postać, to wogule mnie ona nie przekonuje. Walczenie bronią drzewcową i mieczem\sztyletem jest pomysłem dość karkołomnym. Tak samo jej wygląd jest chybiony, ponieważ pomyka z szybkoscią, która byłaby nie do osiągnięcia przy zbroi, którą nosi. O ile w przypadku takiego wielkiego faceta jak Sieg czy Koszmarek to nie przekadza, u niej poprostu razi.
A co się tyczy pysia Tiry to jestem na tak. Tylko te ubranie jest takie sobie (te bufiaste spodnie...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”