In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://gameinformer.com/FeaturedNews/me ... atform=ps3 oby to była prawda...

[ Dodano: Czw 12 Lip, 2007 09:31 ]
jednak prawda^^
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3161061


....ok, ok...trailer jest jaki jest:D ale mamy screen, najprawdopodobniej z naszym głównym bohaterem (...i lekarstwem na stoliku xD)
..w każdym razie, dobrze wiedzieć, ze prace trwają:]

http://www.gametrailers.com/player/21634.html SH Origins <uhmm..xD>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ze mojej strony małe podsumowanie

- skojarzenia z SH2, faktycznie są, teraz szukamy brata
- skojarzenia z Drabiną Jakubową tym razem ewidentne:]]]
- więc mamy żolnierza + nowy system walki ofensywnej/defensywnej...ech..tylko prosze nie zróbcie z tego znowu RE....
- będzie miasteczko SH...to już coś
- Akira robi muzykę - good:]
- produkcja gry NIE zajmie sie japoński oddział Konami.......
- mimo wszystko, wciąż mam nadzieje, iz dostaniemy solidną grę...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

- skojarzenia z SH2, faktycznie są, teraz szukamy brata
W każdym SH kogoś jednak szukamy ^^
- skojarzenia z Drabiną Jakubową tym razem ewidentne:]]]
Dokładnie, żołnierz który nie umie sobie poradzić po powrocie do normalności.
- więc mamy żolnierza + nowy system walki ofensywnej/defensywnej...ech..tylko prosze nie zróbcie z tego znowu RE....
Ja mam tylko nadzieję, że postać żołnierza nie będzie pretekstem do dania nam dziwacznych broni, w postaci automatów, czy też położenie głównego nacisku na walkę. Mam nadzieję, że żołnierz posłuży nam jako postać która będzie ciekawie przedstawiona, no bo jednak żołnierz daje niezłe pole do popisu imo.
- będzie miasteczko SH...to już coś
Ditto ^^ Ciekawe jaką część miasta będziemy zwiedzać... a może jakąś nową? Moje marzenie do całe miasto ^^
- produkcja gry NIE zajmie sie japoński oddział Konami.......


To mnie przeraziło. Kto się tym zajmuje? Nie Konami?
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Garnet pisze:- będzie miasteczko SH...to już coś
Mam nadzieję, że będzie nam dane chodzić po ulicach miasta podobnie jak w jedynce i dwójce. Osobiście chciałbym, aby większy nacisk położony był na północna stronę miasta, tą przedstawioną w jedynce
Garnet pisze:- skojarzenia z SH2, faktycznie są, teraz szukamy brata

Ciekawostką jest to, że nazwisko Alexa i panieńskie nazwisko Mary z SH2 jest identyczne (Shepherd) - zbieg okoliczności, czy celowy zabieg ???
King VERMIN! pisze:Cytat:
- produkcja gry NIE zajmie sie japoński oddział Konami.......


To mnie przeraziło. Kto się tym zajmuje? Nie Konami?
Z tego co czytałem to developer nazywa się Foundation 9 Entertainment.
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Ciekawostką jest to, że nazwisko Alexa i panieńskie nazwisko Mary z SH2 jest identyczne (Shepherd) - zbieg okoliczności, czy celowy zabieg ???
Szczerze mówiąc, pierwsze słyszę. Ja zauważyłem przez tyle lat, że w SH nie ma niczego takiego jak zbieg okoliczności. Może się okazać, że Mary miała brata... czort wie czy Jamesa nie poznamy, albo nie usłyszymy o nim 0_0 ale szczerze mówiąc, chciałbym uniknąć tego...
Z tego co czytałem to developer nazywa się Foundation 9 Entertainment.
A wiadomo czemu Konami zabiło kurę co znosiła złote jaja? Czyżby SH ich przerosło? Ja bym chciał jedynie wiedzieć czy Tsuboyama (reżyser SH2) macza palcami w produkcji?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King VERMIN! pisze:A wiadomo czemu Konami zabiło kurę co znosiła złote jaja? Czyżby SH ich przerosło?
w sumie to sama nie wiem -_-" od SH2 było stopniowo coraz mniej orginalnych członków Team Silent...co do V mam jednak nadzieje, ze ostatecznie przekażą produkcję Brytyjczykom, tak jak to miało miejsce w przypadku 0rigins...bo z Ameryka to każdy wie jak jest...
King VERMIN! pisze:Ja bym chciał jedynie wiedzieć czy Tsuboyama (reżyser SH2) macza palcami w produkcji?
Tsuboyama ogłosił, iż gra jest w produkcji, więc jakaś nadzieja jest......
..z drugiej strony zawsze mamy p. Toyame (w sumie to on wymyślił SH) i serie Forbidden Siren^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

..z drugiej strony zawsze mamy p. Toyame (w sumie to on wymyślił SH) i serie Forbidden Siren^^
Garnuś, ja wiem kim jest Toyame ;) i dzięki niebiosom, że siedzi od w produkcji.
w sumie to sama nie wiem -_-" od SH2 było stopniowo coraz mniej orginalnych członków Team Silent...
Dwójka ich zabiła. Ta część była po prostu za dobra. Ludzie już nie chcieli horroru (np. ja), a chcieli horroru psychologicznego, który aż kipi emocjami. Trójka już była horrorem, ale nimi nie kipiała, w czwórce zaś nie było emocji. Zboczyli z kursu przez dwójkę i sami się zabili tworząc grę... zbyt ambitną. Piątka ma niby wracać do korzeni dwójki... niby.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King VERMIN! pisze:Garnuś, ja wiem kim jest Toyame ;) i dzięki niebiosom, że siedzi od w produkcji.
nie tylko, Ty czytasz ten temat^^" (a ja zawsze lubie robić reklamę FS xD)
King VERMIN! pisze:Piątka ma niby wracać do korzeni dwójki... niby.
uważają, że sami już nie potrafią stworzyć takiej gry i to dlatego? ..jakiekolwiek tłumaczenie by się znalazło nie brzmi ono zbyt logicznie -_-
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Mówią, że piąta część wróci do schematu dwójki, czyli mniejszy nacisk będzie położony na sam horror, a na wewnętrzne rozterki bohatera, czyli tak jak było w SH2. Tam bardziej fascynowała historia, fabuła i tragedia Jamesa, niż zabijanie stworów itp. Trzecia część wróciła do korzeni, czyli nie było już tej nastrojowości i tego smutnego klimatu, a brutalny strach, jak to miało miejsce w SH1. Powiedzmy sobie szczerze, że Heather nie miała... hmm... takich dylematów i problemów co James, ona po prostu chciała się zemścić. Po prostu. Czwórka zaś dla mnie była najdziwniejsza, bo mimo, że jej fabuła i klimat:

Kod: Zaznacz cały

Ta świadomość, że Walter był ciągle za ścianą i wisiał na tym krzyżu 0_o
Była trochę konkretniejsza od SH3, to jednak główna postać nie miała imo żadnych motywacji (pomijam fakt, że był drętwy, nudny i nienaturalny, zważywszy na na okoliczności), do tego inne postaci, z wyjątkiem Waltera, były smętne. Ale klimatu, atmosfery zaszczucia i ciągłej paranoi nie brakowało. Trzeba przyznać, że od pewnego momentu czujemy ogromny strach, na zasadzie, że nie boimy się ciemności i niewiadomego (jak to miało miejsce w poprzednich części, ot, taki PH), a czujemy ciągły lęk spowodowany... Walterem (czy zaraz nie się nie pojawi i nie zacznie mnie gonić? Czy zaraz nie stanie pod moimi drzwiami i będzie się drwiąco uśmiechał?)

A teraz quiz... kim sterujemy w SH4? ^^
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Słyszałem że ma wyjść druga część filmu Silent Hill ale nie wiem czy to prawda czy tylko plotki
Ţ&#8224;&#8225;&#710;&#8222;ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jamal to po co się odzywasz? >>'

"Christophe Gans announced in December 2006 that the sequel, Silent Hill 2, is "well on the way". Gans has said that he might not direct the sequel due to his next project, a movie version of the Capcom game Onimusha. In July 2007, Avary said that he would not be returning to collaborate on Silent Hill 2 on the account that Gans would not be returning, either. The second film will be produced by Samuel Hadida, and distributed by TriStar Pictures"

http://www.imdb.com/title/tt0938330/

http://www.gamespot.com/news/6163606.html

http://www.bloody-disgusting.com/news/7874

A wystarczy poszukać w googlach... -_-'
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nowe info:]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..heh, plusem tego, że gra robią Amerykańce jest to, że przynajmniej scany są czytelne _-_ (American Gothic:D)

Hmm..pielęgniarki wyglądają naprawdę sexy xD ...Siam - nie ma nic przeciwko:] podobają mi sie czarne pazurki i baleriny w wersji hardcore;p
mHmmm..mamy krew :lol:, brawa dla latarki!....ah nio i Alex ma całkiem miła twarz o.O

tylko niepotrzebnie ta ruchoma kamera...z drugiej str. twórcy mówią, że gra będzie kładła nacisk na aspekty psychologiczne..lets hope for the best:]

..tak czy siak i tak jest to gra, na która najbardziej czekam ;[ <zabiera sie za czytanie>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Czy w ogóle sa planowane remake'i pierwszych części?
Może wiecie skąd mogę wytrzasnąć Silent Hilly 1 i 2 PAL? Wszelkie internetowe sklepy etc. też mile widziane... Byle nie Allegro etc.
http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=4030700
http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=4030700 ooo .... Ivy by się ucieszyła, że się na to powoli napalam. Tylko czy ze strachu w ogóle odpalę XD
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

http://sklepgekon.pl/product_info.php/p ... 2_Gry.html

Używana, wiec nie wiem czy może być ( nie allegro przynajmniej :) )
Z możliwością kupna nowej gry się nie spotkałem ( w Polsce ), musiały dziady całą platynę wykupić.
Tylko czy ze strachu w ogóle odpalę XD
Horrory są miłe i przyjemne, do momentu, gdy człowiek nie wraca do domu na skróty przez las z imprezy o 3 w nocy.
Jakoś wszystkie wydarzenia z filmów i gier się wtedy bardzo wyraźnie przypominają :smile:
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”