In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Post autor: Garnet »

nie wiem jak Wy (heh Wy na to pewnie jak na lato :D) ale ja teraz czekam jzu tylko na 4 ...
nawet tym razem dali podtytul...na szczescie pogloska jakoby to murzyn mial byc glownym bohaterem okazala sie nieprawda (nie ze cos mam przeciwko nim ale tak juz jakos sie przyzwyczailam do bialych bohaterow)
co do fabulki,bohaterem jest niejaki henry ktory zyje w miasteczku niedaleko sh w ,South Ashfield,ma 28 lat akcja zaczyna sie w jego pokoju,zamkniety przez 4 dni(dokladniej zabarykadowany),5 dnia znajduje wyjscie przez lazienke...(ze tez zawsze musi byc lazienka na poczatku sh :D) i portala dostaje sie do alternative world :]
tak jak myslalam gierka nie ebdie miala nic wspolnego z pozostalym czesciami (jak sh2) w koncu musial byc taki bieg bo w sh3 watek zapoczatkowany w sh1 dobiegl konca
ofkoz znowu sa infa ze to bedzie najbardziej krwawa,przerazajaca czesc :)..chociaz przed sh3 rzeczywiscie mowili ze ebdzie ql...heh to teraz..lepiej moze narazie o tym nie myslec :]
ma byc wiecej broni (w sh3 bylo juz widac te powiazania z re jelsi chodzi o akcje-strzelanie),ma byc kilka zakonczen...w apartamencie henrego kamera ma byc z peiwrszej perspektywy,kolajna ciekaowstka alternative world ma sie rozwijac w ciagu gry a nie poprzez uzycie fmv,ktory to pokazuje (ciekawa jestem ostatnich lokacji :D)
http://www.the-magicbox.com/Jan04/game010904c.shtml tu jak chcecie macie pare info i screenow (ciekawy ten pierwszy tzn z latajacym okazem,moze bardziej lewitujacym :D)
http://www.silenthillheaven.com/Site/SH ... sMenu.html screeny,moze troche lepszej jakosci
gra zapowiedziana narazie na ps2 i xbox

praise to Samael!! :)
Ostatnio zmieniony czw 17 lut, 2005 13:27 przez Garnet, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

no screeany fajne, jak brachol by kupił to pewnie ze bym sobie pograł. Jak narazie to nawet w trójeczke niegrałem :evil: !!
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Jak widze to grafa wymiata :] ale ja ta mwole kolorowe łąki i postacie z duzymi oczami :D
Madtrax

Post autor: Madtrax »

heh Garnet w siodmy niebie - dobrze ze Queen jest szczesliwa ;)
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

wszyscy sie cieszymy :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

lol to dzisiaj dzien wolny od pracy :D a kto przyniesie mi teraz SH4 ma pensje na cale zycie :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

<wow> bedzie swieto :D

kurcze chyba poprosze szatana aby ci wyslal - osobiscie :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio to jak swieto to swieto trza bedzie jutro nowe butki wyprobowac :D

...tak tylko odbior osobisty zaznacz :D

ech qrde panowie z konami sprezac sie,Queen czeka :] (do nich tez przyda sie wyslac odpowiednia delagacje to sie pospiesza :])
Madtrax

Post autor: Madtrax »

hehe Mefisto pewnie sie nudzi to go wyslij :D

kurcze ale sobie dzis pogadalismy na gg :(
zaraz ide lulu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

lulu :lol:
nio cuz tak bywa :] zreszta pewno i tak zaraz stara mi tu przyjdzie...
...nio qrde nie wiem czy sie ktos zglosil z tym sh4 :D

tak do tematu najbardziej ciekawa jestem nowych potworkow :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Wypaśne jest te zdjecie,gdzie te ciała wychodzą ze śćiany :twisted: :grin: :smile: :)






SAMAEL przybywaj!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

www.psx.net.pl tu tez pare infa i wlasnie min o tych postaciach wylaniajcych sie ze sciany heh niezle idziesz atu ze scaniy cosik ci wyplywa i otacza twa szyjke :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

heh to ja pamietam taki motyw z re2 w komisariacie policji szlo sie takim korytarzem i tam zombie rozwalaly deski i wylatywaly ich lapki :D - pamietam gram z bracholem widze ten korytarz i mam zle przeczucia(brachol menel juz wtedy to przeszedl) i sie pytam:
tam bedzie cos no nie Haku??
co ty nie tutaj dopiero dalej...
i sobie poszedlem ufny w brata i malo nie dostalem zawalu :D

dobre tez bylo w jednym momencie jak ten wielki ziomal z umbrelli rozwali sciane na komisariacie tuz przed twoim nosem - najlepsze momenty w re2 :D :D :D
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

hehe to z deskami niezłe było :D tez by mi piekawa wysiadła ;) cały czas chodziłem przyklejony do drugiej ściany ;P
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

te czasy z re :twisted: hmmmmmmmmm masakra

niezapomnie jak grałem w jedynke (DC) , bez kary pamieci i przeszedłem całą, najlepjej mi sie wtedy grało w rezidenta. Ten cykor ze sie zginie i odnowa i ten klimat, naprawde super mi sie grało!!! ps najlepsze dwójeczko ofkors :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”