In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

:)

http://www.the-magicbox.com/0406/game061804c.shtml nowe screnny :]

a ja zaniedlugo bede sie delektowac ostem z sh4 :] (moze:D)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Drugi i trzeci screen na drugiej stronie,co za pomysłowosc twórców,mniam.. ja juz nie wyrabiam musze w to zagrac :!: :!:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w japonii gra wyszla zarowno w jez. jap jak i angielskim tzn mzona wybrac jaki jezyk chce sie w grze...moze przez to sie pospiesza z wydaniem...

btw http://www.nurserycryme.net/sh2/music/sh2music.html tutaj sa utworki z sh2 ktore nie zostaly zamieszczone na ost..sa tez z sh3 trzeba przejsc do odpiwednego dzialu
http://www.felixmcli.org/silenthill.html tez warta obejrzenia
http://www.siliconera.com/ps2/silenthill4/040622.htm receznja sh4
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Kiedy w końcu wyjdzie SH4 bo w różnych gazetach piszą różne rzeczy w jednej że pod koniec wakacji w innej że na koniec roku :)
Kamil

Post autor: Kamil »

e tam mnie tam Silent Hill nie kręci
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Widzialem 6 min. trailer Silenta na X-Boxie i jestem pod wrazeniem. Ta gra jest chora i z checia w nia bym pogral :D
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Kamil pisze:e tam mnie tam Silent Hill nie kręci
Dziekuje za wypowiedzenie sie,bardzo mi sie przyda ta wiadomosc :roll: :lol: :lol:

Co do daty wydania to ma to byc ``WRZESIEN 2004``
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kiedy w końcu wyjdzie SH4 bo w różnych gazetach piszą różne rzeczy w jednej że pod koniec wakacji w innej że na koniec roku
przeciez juz wyszedl :]
e tam mnie tam Silent Hill nie kręci
nie rozumie-po co sie tu w takim razie wypowiadasz?
Widzialem 6 min. trailer Silenta na X-Boxie i jestem pod wrazeniem. Ta gra jest chora i z checia w nia bym pogral
heh..juz od dawno pisalam Ci aby sobie to zakupil..chociazby zamiast dmc2..a szcegolnie sh2..ktore nie ma praktycznie nic wpsolnego(poza miastem) z czescia 1..the best game ever :] ..heh a kiedys naprawde balam sie w to grac :D..nio i psychika sie spaczyla ;) ..w koncu kazdy z nas sie zastanawial na jakich to drugach bylo konami kiedy robilo gre :D

http://www.suprnova.org/ jest ost z sh4..ale tzreba miec torrenta :] (po 24h uswuwamy:])
jak pisalam jzu w temacie o tym czego sluchamy..goraco polecam posluchac...po prostu kolejny majsterszczyk Akiry...ech..przy 'Cradle of Forest' ja naprawde wysiadam...i maja kiedys w koncu wuydac koncertowke...jeden utworek live wrzucili i mysla ze wystarczy:]

http://www.gamedreamz.com/index.cgi?m=s ... ad&id=1363 plotki o 5

jakos ostatnio wogole o filmie ucichlo....to chwile obecna to jedyne info ktore znalazlam

Deep in the back woods of Oregon, Heather and her dad find themselves stranded in a small, strangely deserted resort town. What they don't know is demon's monsters, and undead run amok causing chaos and a hell Heather will not be able to get herself out of. To add even more terror, her dad has gone missing. Based on the horror video game series, Sielnt HIll posses a secret to her past that will bring 10 folds of meyhem upon the entire planet. The Revelation has commenced.

..ja sie tylko modle oby to nei bylo zadne hollywodzkie kino czyli czyste gore i to wszystko...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:[heh..juz od dawno pisalam Ci aby sobie to zakupil..chociazby zamiast dmc2..a szcegolnie sh2
Nom, ale nie chcialo mi sie wydawac 100 zeta na to :/ - coz jeszcze pogram :D
Hmmm kto wie moze z Toba :lol: :smile:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Hmmm kto wie moze z Toba
po drugiej stronie zycia to kto wie :]
a taniej napewno niejedn raz da sie kupic ;] niedawno widzialam tam tez opowiadania z SH ale za bagatela 90 zl...szkoda gadac..wiem ze gdzies na necie widzialm scany z tego..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

właśnie grałem w Silent Hill i nie wiem o co biega z fortepianem w szkole
help!
p.s. przyjmijmy ten topic za dział pomocy również ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

jzu biegne by Ci pomoc :D

na scianie jest napsiana pisoenke o niemych ptakach..nieme ptaki to milczace klaiwsze...wiec do roboty :D :D

dobra to roziwaznie ;]
pelikan to drugi bialy klaiws zod lewej
mewa to drugi bialy od parwej
kruk to ostatni czarny po prawej
labedz to tzreci bialy od prawej
spiacy kruk to pierwszy czarny od lewej

i jzu ,medalion w Twoich lapkach ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Auron

Post autor: Auron »

Hehe jedena z lepszych zagadaek jakie rozwiazywalem. 6 hours mi zajelo rozkumowywanie tego fortepianu. A okazuje sie ze je***y medalion mozna bylo lomem wygrzebac. :twisted: (Tu chyba nie musze spoilera oznaczac :wink: )
BTW: jakos teraz dopiero temat zobaczylem ;)

Co do tematu. To chcialbym zagrac. Czytalem kilka tekstow o grze, widzialem mase genialnych screenow i podoba mi sie. Mam nadzieje ze klimatem dorownywac bedzie jedyneczce.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Hehe jedena z lepszych zagadaek jakie rozwiazywalem
ja szcerze tez przy tym dosc dlugo stalam..wtedy tez zrobilam taka dluzsza pzrerwe w graniu a potem psozlo ;] (jak zrbie taka przerw pare dni w gzre jak nei umei cos przejsc to pozniej jzu lepiej jest)

no jak ogladalam recenzje to blyy tak pzrewaznie 8/10 ..i ze zdecydowanie lepsza jest od 3...oby..i jeszcze ten pikny ost :)

..ciekawy patent bedzie z tym pzrechodzneiem pzrez sciany :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

jzu biegne by Ci pomoc
na boso w kaloszach czy w trampeksach?? :D
na scianie jest napsiana pisoenke o niemych ptakach..nieme ptaki to milczace klaiwsze...wiec do roboty
sama na to wpadłaś rozwiązanie?? :D
(jak zrbie taka przerw pare dni w gzre jak nei umei cos przejsc to pozniej jzu lepiej jest
u mnie też tak samo jest chociażby RE
ost
co to jest ten ost?
..ciekawy patent bedzie z tym pzrechodzneiem pzrez sciany
może nieczym w soul rewerze? :wink:

słyszałem że mój kumpel dostał od kogoś z jap (rodzinka chyba) i tak zachwalał ale ja tam jeszcze u niego nie byłem może warto się przejść i rzucić okiem
p.s. już się boję :mrgreen:
P.S. zazdroszczę mu 8)
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”