In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie schodzic mi tu z tematu ;)
nio w re to chodzi w klimacie o to ze nagle cos tam wyskoczy itd...mam nadzieje ze sh zachowa dalej ten sam klimat bo to powoduje ze to dwie rozne gry....a juz w sh3 widac ze wiecej stzrelania i broni...

co do sh4 konami oficjalnie podalo ze nie bedzie konwersji na gacka a giera ma sie ukazac w okolicach jesieni..moze by tak znowu europa pierwsza :D...ech to bylo wtedy bardzo mile zaksoczenie i plus dla konami :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

No właśnie mogli by wydac najpierw na europe a potem na reszte,wkoncu masa gier jest wydawana najpierw na japonię a potem na resztę,jakby tak dali na europe to bym sie w cale nie pogniewał :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio ja tez ;) chociaz jak ostatnio dali europe peirwsza to teraz moze usa dadza...zreszta kto tam ich wie ;] ...wazne ze wogole giere robia :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

nie schodzic mi tu z tematu
hahaha :twisted:
narwaniec

Post autor: narwaniec »

Nio imo SH4 bedzie przesadą wieksza od poprzednich czesci. Gralem w 1 u qmpla i nie moglem spac przez 2 dni... Nie wiem jak wy odbieracie swiat SH, ale dla mnie jest to Horror ktoory naprawde potrafi wystraszyc. RE jest troche bardziej nastawione na tlooczenie zombie i wogle walke. Za to w SH mamy motywy z pustym miastem, swietna sciezke dziekowa, sample takie ze z krzesla spadlem gdy w SH1 byl pokooj w szpitalu w ktoorym zaczelo cos walic jakby mlotem w jakies rury. Te i jeche wiecej cech wybijaja imo Sh wyzej na podium niz RE. Wqrza mnie ze Konami cos rzyga o alternatywnych swiatach, niby w 1 tesh bylo cos takiego tylko ze "niejasno okreslone" ze alternatywna rzeczywistosc... No nic czekam na kolejna odslone "Cichego wzgurza" z niecierpliwoscia. 8)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nie wiem jak wy odbieracie swiat SH, ale dla mnie jest to Horror ktoory naprawde potrafi wystraszyc
ja jako czysta przyjemnosc ktora moge czerpac z tego szarego zycia :lol:

nio w 1 byla alternatwana rzeczywistosc..ta stworzona przez alesse...nio i tak chyba ona juz na stale zagoscila w miasteczku...

edit- http://www.sh2004.com/ mzona scignac filmik zawierjacy scenki z sh4,polecam :] fajne sa maszkary np te z 2 glowami :D te lewitujace tez spox..i te jeki...heh niekotre ujecia przypominaja projet zero...czy w prawie kazdym sh musi byc wozek inwalidzki?;]
piekna grafa..szcegolnie w mimce twarzy kobiety...nio i muzyczka..chyba to bedzie motyw przewodni
..anyway jak nazrei jestem pozytwnie nastawiona do tej gry...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

czy w prawie kazdym sh musi byc wozek inwalidzki?;]
Musi być,gdzysz to dodaje tylko wiecej adrenalinki i strachu do tego całego klimatu,chorego klimatu.



Ten filmik jest MNIAM:D te latajace postacie są extra,a te z dwiema głowamiteż daja rade ale Piramidogłowego z SH 2 to nie przebije
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Musi być,gdzysz to dodaje tylko wiecej adrenalinki i strachu do tego całego klimatu,chorego klimatu
ale innowacje przydalyby sie nei sadzisz ;)..poza tym jesli znowu akcja bedzie sie zaczynac w lazience albo w jej oklicahc ..to :] (chociaz w smei mzoe tak byc bo zaczynamy w zamknietym apartamencie)
heh tak mi sie przypomnial ten filmik na plycie z sh2(nie tej z gra) jest tam fajny filmik domku wzorowanym na tej grze,wszedzie cieno,mroczno,krew na scinach,pielegniarki itd :D...ech mogliby gdzies kolo nas takie cudo otworzyc :] ..w jap tez maja swoja wlasna rezydencje spencera z re :/


niop nawet nemesis nie ma tyle uroku cio nasz kochany kacik ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

No fakt jakaś innowacja by sie przydała,pewną nowosćią mogą być te unoszace sie nad ziemia postacie.Łazienka będzie na bank i pewnie w niej główny bochater zacznie swoją przygode (czy raczej koszmar)z Cichym Wzgórzem.Takie miejsce u nas by sie przydało,ale jak by dobrze poszukać to by znalazł takie :D
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

spox u mnie tez takich nie brak :P
anyway ciekawa stronka http://www.suchawaste.com/sh4/?x=general :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Hmm... ciekwa stronka,mają tam taką ciekawą tapete ta 3 (ostatnia) taka PREDATOROWA :D :D
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

sh4 wyjdzie w czerwcu w japonii...qrde jednak japonczycy pierwsi :/ no cuz..teraz tlyko liczyc ze do naszej wersji dadza jakies bonusy ;) ...moglby znowu dac osobny dvd..szkoda ze do 3 nie dolaczyli lost memories...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Noo jakis bonusik by sie przydał,wtedy my byliśmy pierwsi no to ni teraz ale szybko to zleci i zagramy nim sie obejżymy:)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio oby oby :]
heh tak mysle,zawsze na ogol jak glownym bohaterem jets kobieta sa po przejsciu gry dostepne jakies dodtakowe stroje(recv,sh3) heh teraz raczje wiemy ze tego bonusy raczej nie mmay co sie spodziewac :D ..nio ja licze na jakos dodatkowa plytke dvd :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

No tez mysle o płytce DVD.




P.S. Czy mi sie wydaje czy tylko my tu lubimy SH? :)
FF XII W trakcie katowania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”