In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

King VERMIN! pisze:Więc to nie jest Lisa ;)
LOL, a niby czemu nie? Gdyby do Dahlii nie zwracano się po imieniu to spokojnie mogłaby w creditsach zostać "Bezdomną" xD Postacie w filmie tylko nawiązują do tych z gry, a wiec skoro ta namiastka Dahlii nosiła jej imię, to i Lisa może spokojnie zostać nazwana "Lisą" :lol: Przyjmując za zasadę nazywanie filmowych postaci imionami ich (choćby nawet odległych wyglądem czy rolą) pierwowzorów...odpowiedź nasuwa sie sama.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

No ja nie wiem. Zresztą, te SH filmowe nie jest SH z gier, więc nie ma sensu nawet porównywać, ale nazwanie tamtej pielęgniarki "Lisa" wydaję się krzywdzące dla tej postaci -- najbardziej tragicznej postaci w jedynce, a tu? Statystką.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Konami revealed Silent Hill The Arcade at the AOU show, which is a new lightgun shooter, the story will take place in Silent Hill 2, you play as Eric and Tina from SH2. The game will suppose e-Amusement Pass save card, you can save your game and play later. The game will be available in summer 2007.

ehmm.....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

0_0 Albo nie doczytałem... albo... albo przeczytałem, że będzie to shooter w... Silent Hill...? Garnet, to jest ŻART?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to niestety nie jest zart :/
http://www.the-magicbox.com/0702/game070216c.shtml screeny o.O

zamiast zajac sie SH5, to robia to... <.....cenzura...>....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

O nie... jak tak można? Przecież to na pierwszy rzut oka jest paskudne i zajeżdża czymś na kształt RE: Gun Survivor, kiszki jakiej mało. I dlaczego nie zajmują się robieniem SH 5, tylko nabijacza kasy na automaty, który tylko zszarga do okrutnie nazwę marki? Jakby sam SH 4 nie był oznaką, że trzeba wziąć się do roboty i poprawić co nieco w SH 5...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:zajeżdża czymś na kształt RE: Gun Survivor, kiszki jakiej mało.
albo gorzej-House of the Dead...omg..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Nie, to niemożliwe. Przecież to jest przerażające i... jakieś groteskowe. Nie chodzi mi o grę, ale o to co robi Konami, a przepraszam bardzo, oni sobie w ch**a lecą :/ Dla mnie to jest straszne, biorąc pod uwagę fakt jak Team Silent strasznie się pyszni, że jacy oni nie są zajebiści w dziedzinie Survival Horror, a robią to samo co z serią RE :/ Straszna kicha i straszna, ale to straszna komercha. Wszystko przez to, że ktoś z Konami mianował pana Yamaoko na producenta :/ Do tego jeszcze to co mówicie, zamiast robić SH5 który IMO jest być, albo nie być serii.

Ehhhhh... i naturalnie w tym - nazwijmy to po imieniu, GÓWNIE - strzelamy do Pyramid Head'a :/ Oczywiście gra sprzeda się wyśmienicie tam, gdzie ludzie uważają SH za "CoOl" i "StRaShne BoSh"... ja pie****, straciłem wiarę w Konami.

Swoją drogą, łudzę się, że jest to ŻART.

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 00:15 ]
Jakby sam SH 4 nie był oznaką, że trzeba wziąć się do roboty
A co złego było w SH4?

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 00:15 ]
Prócz drętwych postaci ofkoz XD
szerokopasmowy

Post autor: szerokopasmowy »

Witam wszystkich bardzo gorąco!!!

Strasznie poszukuje nut z Silent Hill na fortepian, ale niestety nie moge ich
nigdzie znaleść :cry: Szczególnie zależy mi na dwóch utworach:

Silent Hill (Akira Yamaoka) - intro
Silent Hill (Akira Yamaoka) - Not tomorrow

wie ktoś może z Was skąd można je wziąść?

Z góry serdeczne dzięki i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Google, Twoim przyjacielem byc :]

wpisz "silent hill sheet piano", a znajdziesz link do forum, na którym, ktos zapodał nuty do Silent Hill Theme

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 20:27 ]
nowe info odnośnie Origins :]

http://www.gameinformer.com/News/Story/ ... htm?Page=1 recka dema + screeny + 2 videa

hmmm..Alessa..brzmi interesująco...nio i nowy OST^^" ..pielegniarki wygladaja troche dziwnie xD

..jesli Origins nie wyjdzie na PS2, to powaznie sie zastanowie nad kupnem PSP (qrde, fajnie by tak byloby pograc ze sluchawkami w łóżku, nocą xD)


btw..tak czekam na jakieś info o SH5 i czekam...i tak mysle, ze chyba, jednak sie nie doczekamy o.O...znaczące serie na PS juz dawno maja zapowiedziane kontynuacje, tylko SH w tyle..poza tym, czytałam tam też kiedys o niezbyt dobrej atmosferze w Team Silent...pozostaje czekać..ehmmm...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Hmm to Origins upodabnia się do RE4(Combat was quite easy, and not only can you attack while moving, Travis has the ability to lock on to targets and cycle among them. There will also be context sensitive moments where you&#8217;ll be attacked by an enemy and jam on the button to break free.). Oby się to przyjęło...
Garnet pisze:btw..tak czekam na jakieś info o SH5 i czekam...i tak mysle, ze chyba, jednak sie nie doczekamy o.O
Proszę bardzo oto newsy o SH5 :)
"Zdaniem Yamaoki, "piątka" będzie przypominać pod pewnymi względami SH2 &#8211; m.in. w kwestii zachowania się wirtualnych postaci.". O to mi właśnie chodziło :) SH2 jest moim faworytem i jeśli 5-tka będzie go przypominać to będę bardzo zadowolony... Jak na razie jest mowa tylko o next-genach ale poczekamy na oficjalną zapowiedź :)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Yamaoko... rzygać już mi się chcę jak o nim słyszę :/ Przez niego ta cała seria w ogóle pójdzie w RE... ale kogo by to obchodziło? Wzmianka zaś, że gra będzie podobna do SH2 jest tanie, muszą się ratować po tym co zaprezentowali w trójce (i po trochu w czwórce)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie ma jak polskie newsy :]]

hmm..to, ze rzekoma 5 ma przypominać SH2 było już 'wiadomo' odkąd powstały spekulacje o tejże części^^...(mowiono min. ze 5 miałaby podobnie jak 2 być odstępstwem od głównej fabuły)

no nic..czekania ciąg dalszy :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Umówmy się, że jedyne info jakie mamy o SH5, to wiadomość, że ma w ogóle powstać. Tak to nic nie ma i sądzę, że gra wyjdzie w jakimś 2009, jeżeli teraz nawet nie ma jeszcze żadnych przecieków (screen, teaser, wtaheva...)
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

http://silenthillorigins.com/silenthill ... arland.jpg
Screenshot z Silent Hill Origins przedstawiający Travisa rozmawiającego z Lisą.

Ponadto na tej samej stronie jest link do 9 minutowego filmiku przedstawiającego Origins (można go pobrać). Nie widziałem jestcze tego filmiku, tak więc nie mogę powiedzieć co tam jest (ale brzmi kusząco).
http://silenthillorigins.com/
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”