In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

w końcu udało się 'oslicę' :D namówić na SH1... ciekawe dlaczego udało Ci sie skończyć z endingiem Good+ :D który dostajesz po:

Kod: Zaznacz cały

uratowaniu Cybil, a nie masakrowaniu jej na karuzeli &#58;D
ja niedługo dorwę SH4, podobno różni się od reszty serii - ciekawe czy lekka modyfikacja gry jest się dobrym pomysłem. Podobno gra toczy sie w czasie rzeczywistym, czyli stwory nas ranią w czasie jak np. bierzemy ampułkę czy zmieniamy borń. Mam pytanie... czy ktoś przeszedł SH3 na poziomie extreme 10? bo też doszły do mnie 'ploty' :D że za kazdym razem jak przejdziesz gre na poziomie extreme pojawia sie kolejny poziom extreme aż do 10...
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Pewnie o tym wiecie ,ale jak nie to podam :)
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3788
Tu mozemy sobie kupic prawie wszystkie czesci SH, malo tego dostajemy bilet do kina na film SH.
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Już wcześniej o tym mówiłem, tylko nie wiedzałem o biletach. Ale i tak nie mam tylko SH3 do kolekcji więc wolę potem wydać 16zł na bilet ;]

Btw ma ktoś może taby/nuty do Theme of Laura? Z wielką chęcią pograłbym sobie ten kawałek na gitarce ale nie mogę nigdzie znaleźć tabów ani nut :(
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Dziś skończyłem SH 1 - i musze powiedzieć jedno - granie po nocy jest ZUE i może doprowadzić do zawłu O__o'. Przy tej gierce seria RE to Teletubisie.

Kod: Zaznacz cały

Ciało wypadające znienacka z szafki w "innej szkole" sprawiło, że prawie nie wyrobiłem na serce... Za to małpy "gwałcące" głównego bohatera były świetne - podobnie jak Lisa zalewająca się krwią
Reasumując - gierka świetna i szkoda, że dopiero teraz w nią zagrałem - ale wiem jedno -warto było poświęcić te 5 godzin ^__^'. Zakończenie Good+ jakoś jednak nie przypadło mi do gustu - a kolejne przechodzenie gry raczej nie wchodzi w rachubę - nie chce mi sie :P
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

A zebys wiedzial, ja gralem tak gdzies o 1:00 muzka calkiem glosno i myslalem ze sie posr*m
Ale bardziej sie przestraszylem
SPOILER pisze:Jak kot wyskoczyl z szafki
Ogolnie gra super glownie za muzyke i za mhroczne lokacje.
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

No akcja z kotem niezła rzeczywiście. Ja najbardziej lubię te dziwne odgłosy które nagle rozlegają się po wyjściu z niektórych kibli. To chyba jeden z elementów pojawiający się w każdej części. Odgłosy spadającego czegoś na podłogę, albo jakby się coś na ścianie rozkwaśiło :twisted: .

A tak wogóle to słyszałem, że remake SH1 ma się ukazać. Ma ktoś może jakieś info odnośnie tego?
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Maju pisze:A tak wogóle to słyszałem, że remake SH1 ma się ukazać. Ma ktoś może jakieś info odnośnie tego?
przejrzyj ostatnie posty
Maju pisze:Ja najbardziej lubię te dziwne odgłosy które nagle rozlegają się po wyjściu z niektórych kibli
jest to tez po czesci zwiazane z jap. legenda,w ktorej dzieci gina,czy tez raczej znikaja w kiblach;) <mozna sie domyslec jakXD> dlatego tak czesto sa toalety i maja one potegowac strach
HWDPIS pisze:Btw ma ktoś może taby/nuty do Theme of Laura? Z wielką chęcią pograłbym sobie ten kawałek na gitarce ale nie mogę nigdzie znaleźć tabów ani nut :(
google znasz?;P http://www.google.pl/search?client=fire ... j+w+Google
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

A no słyszałem kiedyś o czymś takim :P dzięki wielkie :) btw premiera filmu już niedłu go ;]
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

HWDPIS pisze:Czy to jest kawałek z dwójki tylko że tam James się chowa w szafie a tu one stoją przed Piramidowcem...chyba wiecie o który moment mi chodzi
w tym linku,nizej jest napisane co robi PH^^
HWDPIS pisze:już tylko miesiąc do premiery w Polsce to nie mogę się doczekać ^^
w Pl ma byc 26 maja...wiec troche wiecej niz miesiac ;/ ja i tak poczekam do premiery u nas :)

edit

http://dustfungo.com/shm/shmovie/movie/ ... xtract.avi
pojawienie sie PH (video dobrej jakosci) *faints*

na youtube sa tez nowe reklamowki tv
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a jednak...

Konami announced Silent Hill: Original Sin for PSP, a remake of the first Silent Hill title for PSone. The game will be released in October 2006.

It's expected to be a new version of SILENT HILL 1: a new character, new twists in the story and a completely new graphics engine are expected in this game.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=378 ... 43a4cb6cb9 oho, bilet do kina dołączony? ^^" Anyway co do collectiona, heh, taki pakiecik fajnieby było mieć :(
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni-looknij do tematu o grze...

....to dzisiaj juz byla premiera SH.....jeszcze tylko miesiac czekania:)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Trochę mnie zmartwiła wzmianka o nowym bohaterze...nowym pobocznym czy nowym głównym? :/
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

najprawdopodobniej chodzi o babke w roli glownej (bylo o tym tutaj wczesniej pisane..gra miałaby byc bardziej zblizona do filmu..)


horror na psp? ja tam..dziekuje...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:horror na psp? ja tam..dziekuje...
Też nie mogę sobie wyobrazić, w jaki sposób mozna oddać klimat SH na takiej małej konsolce, mimo niezłej grafiki na PSP i technologicznego zaawansowania. Gra w tak niewielkim formacie może się ograniczyć do eksterminacji wrogów i logicznych zagadek, ale wątpię,żeby mogła faktycznie straszyć :]

Huh, przechodze łaśnie SH3 po raz trzeci,żeby wreszcie ubić 333 wrogów- po zdobyciu

Kod: Zaznacz cały

endingu "Possesed" mam lekki niedosyt, bo sama scenka jest krótka i przy normalnych zakończeniu wypada raczej blado.
Spodobała mi się w tej grze możliwość odkrywania takich smaczków, jak miecz świetlny, czy nowe kostiumy

Kod: Zaznacz cały

&#40; Princess Heart i jej przemiana rlz XD&#41;
To niezła rekompensata za braki fabularne - dwójka pod tym względem pozostaje niedościgniona :]
Do SH4 się zabieram i zabieram..jakoś nie mogę się przekonać do badziewnego sterowania w wersji PC, braku latarki, radia, mgły i do portali, zamiast normalnych przejść między kolejnymi lokacjami :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”