GTA SA

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Uważam że ta gra jest świetna , duze miasto , wiele misji , duzo broni , zle , dobre i glupie charaktery xD . W tą gre mozna dlugo grać ale wedlug mnie ona ma cos takiego ze po pierwszym przejsciu tej gry czlowiek juz nie ma ochoty jeszcze raz być Carlem Johnsonem. Muszę się pochwalić ze jako nieliczny ze znanego mi otoczenia przeszedlem calą bez kodow i sądze ze zabawa jest milion razy lepsza. Grafika ładna , nie powiem . Godny następca wielkiej serii Grand Theft Auto. Teraz tylko czekać jak wyjdzie GTA 4 na X-Boxa 360 oraz PS3 xD.
Ostatnio zmieniony ndz 25 mar, 2007 18:44 przez UNOisMAD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm zatęskniłam za GTA XD I aż musiałam w jakąś część się zaopatrzyć : D No i padło na... VC : D Tak, jak dla mnie to chyba najlepsza część : ) W 3 brakowało mi motorków no i jakoś tak... SA odrzuciło mnie na samym początku z bohaterem XD Jeszcze może kiedyś się skuszę na VCS...

Mam nadzieję, że tym razem wreszcie skończę ową część : P Tak btw. dużo misji jeszcze jest po tej polegającej na

Kod: Zaznacz cały

uratowaniu Lance'a?
Bo mam przeczucie, ze nie XD Ale i tak przecież tutaj oprócz tych misji są jeszcze dodatkowe z taksówką albo autobusem XD (rozwożenie pizzy chyba też było nie??)

Jednak mam problem : ( Zdaje mi się, ze on częsty jest w GTA :sad: Od razu mówię, ze nie psuje mi się konsola... Mam ją od niecałego roku i naprawdę nie mam problemów : P Tylko chodzi o to, że po jakimś dłuższym czasie grania obraz się jakby niszczy... I nie widać np. budynków, w które można wjechać... : ( No, a tak się raczej grać nie da... Miał ktoś taki problem?? Bo mi się on zdarza nie pierwszy raz... Oczywiście wcześniej nie na tej konsoli : P Żeby nie było ^^

A co do SA to chyba nawet grałam w to dosyć długo i miałam gdzieś siłownię i jedzenie XD I jakoś przeżył : D Albo to inna część była... Nie... Raczej nie : P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Eiko pisze:jest po tej polegającej na
Kod:
uratowaniu Lance'a?
Bo mam przeczucie, ze nie XD
To jeszcze nawet nie połowa gry :)
Eiko pisze:Jednak mam problem : ( Zdaje mi się, ze on częsty jest w GTA :sad: Od razu mówię, ze nie psuje mi się konsola... Mam ją od niecałego roku i naprawdę nie mam problemów : P Tylko chodzi o to, że po jakimś dłuższym czasie grania obraz się jakby niszczy... I nie widać np. budynków, w które można wjechać... : ( No, a tak się raczej grać nie da... Miał ktoś taki problem??
Wiem że problem na konsolach też jest taki że jak powiedzmy jedzie się z dużą prędkością to konsola nie nadąża wczytywać elementów gry takich jak budynki czy nawet ulice. Ja jeszcze nie trafiłem na problem który opisujesz. Jest on stały czy czasowy ? (chodzi mi o to czy budynek którego nie widać pojawia się po jakimś czasie czy nie)
Eiko pisze:Jeszcze może kiedyś się skuszę na VCS...
Oj warto warto :) VCS tak jak LCS pokazuje początki Vice City i Liberty City. Jako że LCS była (fabularnie dobra) graficznie niepoprawna (strasznie klatkowała) to VCS jest już świetna. Fajnie np. zobaczyć jak rozwijał się Salvatore w LC czy początki Lance'a w VC :)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

soniq pisze:Jest on stały czy czasowy ?
Po jakimś czasie... Ale nawet nie jak się maksymalnie rozpędzę co jest dziwne... Hmm nie wiem czemu tak jest : ( No cóż trudno : P
To jeszcze nawet nie połowa gry :)
Serio?? XD Looool : D A ja myślałam, ze końcówka XD (bo mówię o drugim mieście : P) Tzn. że potem jest jeszcze coś po tej drugiej części miasta?? : P Choć sobie wyobrażam te misje potem o_O Hmm jeszcze więcej kombinowania chyba :lol:
soniq pisze:Oj warto warto :)
No to jak warto to już wiem w co zagram jak będę chciała zagrać w coś innego niż mam XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Eiko pisze:Tzn. że potem jest jeszcze coś po tej drugiej części miasta?? : P Choć sobie wyobrażam te misje potem o_O Hmm jeszcze więcej kombinowania chyba :lol:
Są tam jeszcze ciekawe rzeczy, no i oczywiście bardziej skomplikowane misje :wink:. Polecam też znaleźć 100 ukrytych paczek za które dostaje się możliwość latania Hunter'em (czyli Apache).
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

soniq napisał/a:
Polecam też znaleźć 100 ukrytych paczek za które dostaje się możliwość latania Hunter'em (czyli Apache).


Aaaa czyli po to są te takie dziwne kaczkopodobne zielone cosie XD

soniq napisał/a:
Są tam jeszcze ciekawe rzeczy, no i oczywiście bardziej skomplikowane misje :wink:


No w sumie nie zdążyłam wszystkiego sprawdzić, bo chyba grę musiałam oddawać ^^ Ojć to mi narobiłeś smaka : P

A teraz mam nowe pytanie... Na czym polega pierwsza misja po zabicu Diaza (w rezydencji Tommy'ego ^^) Shakedown bodajże się nazywa... Bo jak dojeżdżam do supermarketu tam gdzie mnie ślą to widzę tylko multum różowych punktów na mapce, ale nie wiem o co chodzi :sad: Mam nadziewję, ze ktoś mi pomoże : P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Vice City? O ile dobrze pamietam to ta misja gdzie trzeba porozbijac wszystkiego szyby w markecie ;)
MadTraks

Post autor: MadTraks »

San Andreas... nie ma to jak bawić sie samolotami i smigłowcami po przejsciu gry :D Jednakże ta gra ma w sobie to coś co zniechęca do przejścia jej drugi raz ;/
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

MadTraks pisze:Jednakże ta gra ma w sobie to coś co zniechęca do przejścia jej drugi raz ;/
Najpewniej chodzi o siłownię - drugi raz pakować w staty mi się nie chciało. Za to Vice City ze 4 razy ukończyłem.
MadTraks

Post autor: MadTraks »

Ja Vice City z 2-3 razy :P nie to ze silownia, chyba dlatego ze przyzwyczailem sie do biegania w innym stroju xD
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Mnie wnerwiał w SA ten cały yo klimat =/ Wogóle wszystko było takie... nijakie. Za dużo bajerów.

Vice City wymiata. Ten klimacik lat 80 mmmm....miodzio. Te poczucie humoru. Możliwość wczucia się w grę, przypominającą oldskulowy film gangsterki lat 80. Mmm...To jest to...
MadTraks

Post autor: MadTraks »

Sephir pisze:Mnie wnerwiał w SA ten cały yo klimat =/ Wogóle wszystko było takie... nijakie. Za dużo bajerów.
A mnie sie podoboły te odzywki "Yo homes!" albo "Damn man!" :D
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

MadTraks pisze:San Andreas... nie ma to jak bawić sie samolotami i smigłowcami po przejsciu gry :D Jednakże ta gra ma w sobie to coś co zniechęca do przejścia jej drugi raz ;/
może jest po prostu za długa? ja osobiście po przejściu SA często wracałem do latania samolotami - uwielbiam to ^_^ im większy tym więcej frajdy. nie lubiłem tych małych wypierdków - awionetek :/ a zdawanie na pilota to była niezła masakra. śmigłowcami jak nie lubiłem w żadnej części latać, ta nie lubię i w SA - są do bani, wolne i za dużo zachodu, nie można tak extremalnie sobie poszaleć... to jak wyjechać do lasu motorynką i udawać, że to cross :]
siłownia mnie drażniła... z czasem wyglądałem jak taki czarny niedźwiedź :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
MadTraks

Post autor: MadTraks »

Gagarin pisze:śmigłowcami jak nie lubiłem w żadnej części latać, ta nie lubię i w SA - są do bani
a grałeś na konsoli czy na PC?
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

MadTraks pisze:a grałeś na konsoli czy na PC?
niestety na PC... pewnie przez to, bo steruje się tym w cholere niewygodnie. za wolne są :P tyle przestrzeni w powietrzu, więc trzeba to jakoś wykorzystać bardziej ekstremalnie :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”