GTA SA

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

a dorwał ktoś z Was ten wielki, pasażerski samolot? Jest schowany w hangarze w yyyy (nie pamiętam gdzie, chyba w Los Santos) - kawał bydlaka. Fajnie się tym lata, ale najwieksza frajda (a przy okazji wysiłek) to wyjechanie z hangaru i star... ooo tak pas startowy zużyty na maxa. Tylko raz udało mi się nim wylądowac, zwykle nie wystarczało mi pasa startowego i wpadałem na jakieś budynki, bądź inne samoloty :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Taaak,latałem tym i to wiele razy,wyjazd troche trwa,ale nie rozumie,co znaczy:
Gagarin pisze:star... ooo tak pas startowy zużyty na maxa
on ma taka siłe ciagu,że sie odrywa od ziemi po paru metrach i ma najkrótszy rozbieg z wszystkich samolotów.

Co do lądowania,to bez problemu ( no może nie tak zupełnie bez ;) ) można wyladawc w San Fierro ( tym pierwszym mieście ),w drugimm też można sie zmiescic,a na pustyni jeszcze nie próbowałem.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

TomajS pisze:on ma taka siłe ciagu,że sie odrywa od ziemi po paru metrach i ma najkrótszy rozbieg z wszystkich samolotów.
O.o to albo ja nie umiem latac albo cos nie tak z grą miałem... bo na serio, żeby wystartowac i wylądowac to trochę napocic się musiałem. Zwykle próbowałem wyjądowac w Los Santos :] a na pustyni... to lądowałem skacząc ze spadochronem :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gagarin pisze:a dorwał ktoś z Was ten wielki, pasażerski samolot?
Ja wlasnie cholera nie! nie moglem go nigdy spotkac :)
Aha TomajS- to okulary termiczne sa obok satelity ;) wczoraj musialem sprawdzic :D
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Ehh... no dobra namówiliście mnie :) Co prawda chętniej pograłbym sobie w VC, ale dopóki jej nie zdobęde bede grał (w przerwach między Oblivionem ofcoz) w SA. Ogólnie gra sie nieźle i przyjemnie, ale wkurzaja niektóre błędy, czasem kamera denerwuje. Heh, można się rozpędzic na maxa i pierdyknąć w bylejaki płotek a skutkiem bedzie jedynie zmasakrowane auto, ale za to taka latarnia przy lekkim dotknięciu leci na ulicę ><. :P
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Gagarin pisze:a na pustyni... to lądowałem skacząc ze spadochronem
Odpaliłem gre i sprawdziłem,da sie wylądować na pustyni,ale samolot jest tak szeroki,że uderzy w hangar po lewej i ten wielki po prawej.Ale wystartowac sie już chyba nie da,bo zawrócic jest bardzo ciężko.

W drugim miescie ladowanie i start są bardzo proste,ale ladowanie w Las Venturas już jest mało realne,ciasno tam i pas krótki jest,ale jeszcze popróbuje.
Kimahri pisze:Aha TomajS- to okulary termiczne sa obok satelity
No ja własnie szukałem obok satelity i nie widziałem,możliwe,że ich nie było w tym momencie. btw:dzięki za info.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

TomajS pisze:No ja własnie szukałem obok satelity i nie widziałem,możliwe,że ich nie było w tym momencie. btw:dzięki za info.
Tak to prawda bo one sa jakos bardzo zadko O_o'' na jakies 10 dni 2 razy udalo mi sie je znalesc :roll:
Aha co do tego wielkiego samolotu, gdzie on jest ?? :D kiedys ktos pisal , ze w las venturas w hangarze na lotnisku, i owszem tam sa 2 otwarte hangary, czy to tam?? , czy moze gdzie indziej??
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

hangar jest zamknięty... lotnisko w Las Venturas udaj się w stronę wielkiego hangaru na południu lotniska, podejdź pod same drzwi do hangaru aż zaczną się otwierac (z góry w dół), poczekaj aż zsuną sie całkiem na dół, i wejdź na betonowe podwyższenie bez którego nie wsiądziesz do tego gianta, wsiądź do samolotu i polataj sobie :D have fun :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Oki niedlugo sprawdze dzieki za info ;)
A on jest od razu, czy po jakiejs misji, a moze w odpowiednich godzinach?? :>
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

nie, bez zadnych misji... tylko weź pod uwagę to, że drzwi od hangaru otwierają sie dłuuugo. Dawno w to grałem, ale hangar jest chyba po prawej stronie od wejscia na lotnisko
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Tak juz latalem, on sie nazywa AK-400. LOL dziwny jest ^^ podniecilem sie jak go zobaczylem, ze taki duzy i wogole, ale gorzej bylo jak do niego wsiadlem :/ cholernie wolno cofa z tego hangaru i potem jeszcze sie ustawic na pasie ; jak juz polecialem to probowalem ominac budyki ^^ katastrofa byla XD potem probowalem przeleciec pod mostem na pustyni- jeszcze gorzej _^_, ale ogolnie sie fajnie lata, tak poooooooowoli ale milo, no i dobze sie nim laduje :)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

a jak ze startem? potrzebuje dużo pasa? i ogólnie miałes problemy z ruszeniem? bo ja jak pisałem wcześniej: wysilałem sie. Ale czadowy jest... :) taki powolny, ale jak się rozbryka to można poszalec :D
Ale i tak Hydra wymiata :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

D startu potrzebowalem okolo 1/2 pasa w Las Venturas, nie ,ogolnie to wiekszych problemow z startem nie bylo, gorzej bylo jak dolecialm do Los Santos ( to juz pisalem^^) pierdyknolem o budynek bo ciezko mi bylo ze skreceniem _^_
No jest super taka wieeeeeeelka kobyla latajaca :D
Gagarin pisze:Hydra wymiata :D
Taa 2 godziny sie meczylem zanim szczailem , ze przesuniecie do przodu prawej galki analogowej przeniesie nas do trybu "samolotowego"^^ ja tam wole Rustlera ^^



EDIT:

Czy mozna gdzies w grze sprawdzic jaki jest dzien tygodnia??
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Kimahri pisze:Czy mozna gdzies w grze sprawdzic jaki jest dzien tygodnia??
Jeśli grasz na PS2 to chyba klawisz R2,pokazuje ci okienko ze statystykami i na dole,masz skrót nazwy obecnego dnia.
Kimahri pisze:D startu potrzebowalem okolo 1/2 pasa w Las Venturas, nie ,ogolnie to wiekszych problemow z startem nie bylo, gorzej bylo jak dolecialm do Los Santos ( to juz pisalem^^) pierdyknolem o budynek bo ciezko mi bylo ze skreceniem _^
Nie wiem co wy macie z tym startem:P ale mi on sie wznosi w powietrze po ok.20% długosci pasa.Omijanie budynków to mały problem,dla tego nie latam nim miedzy wierzowcami :P
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

TomajS pisze:Jeśli grasz na PS2 to chyba klawisz R2,pokazuje ci okienko ze statystykami i na dole,masz skrót nazwy obecnego dnia.
Myhy gram na ps2 zaraz sprawdze, dzieki ;)
TomajS pisze:Nie wiem co wy macie z tym startem:P
Po ok. 20% pasa to on sie wznosi jak strzalke w dol naciszniesz, dlatego masz racje TomajS ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”