GTA SA

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

GTA:SA to jedna z największych porażek, w jakie grałem. Klimat to porażka (bo jakiś klimat toto ma, tyle że spodoba się on tylko i wyłącznie "joł mada faka ziomalom"). Co prawda gra miała też swoje plusy w ilości wystarczającej - wielki świat, tereny pozamiejskie, kombajny XD, opcja (choć dosyć kulejąca) zdobywania własnego terenu, i jeszcze można by było parę wymienić. Jednak to, co mnie najbardziej odpycha od tej gry to wspomniany już klimat - osobiście uważam, że murzyńskie raperskie gangi to obraza całego gangsterskiego świata (yakuza i mafia roxxxx 8) ). Poza tym zawiodłem się na tak zachwalanej przez niektórych opcji nauki sztuk walki (3 znane ciosy z każdej? wtf?). Sama gra jest zaś stanowczo za długa, a mnie, jako osobie której szybko nudzi się niemalże każda gra, cholernie to przeszkadzało. Tak więc gry nie ukończyłem ;d
Tak więc jak na razie GTA3 i GTA:VC zostawiają San Andreas dość daleko w tyle.

Btw, bardzo sposobał mi się wątek nawiązujący do GTA3 (po misjach, kiedy mieliśmy się ścigać poza miastem).
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

VaanFromRO pisze:Nie potrzebnie wrzucales w temat Polecamy... Pozatym na S.A. pojechalismy juz w "najnudniejszych grach"
temat ten juz jakiś czas istnieje, więc nie on to wrzucał... poza tym, dla niektórych jest to shit, a dla innych hit. Szanując opinie obydwu grup pojawić sie temat ten powinien w Polecamy jak i Najnudniejsze gry :) Proste
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

VaanFromRO pisze:Nie potrzebnie wrzucales w temat Polecamy... Pozatym na S.A. pojechalismy juz w "najnudniejszych grach"
Ty i te Twoje porządki.. ^^
Temat ogólny jest po to żeby wychwalalać i "jeździć" po grach...
GTA SA - nawet mi się podobała ale to już jest przesada. Za dużo tego wszystkiego. Znudziło mi się po pierwszym mieście - wieś jest beznadziejna... za długo się gra..
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

nawet mi się podobała ale to już jest przesada. Za dużo tego wszystkiego. Znudziło mi się po pierwszym mieście - wieś jest beznadziejna... za długo się gra..
Piewrsze misto bardzo mi sie podobalo tak samo wioski ^^ gorzej jest z pustynia -_-'' tam to tylko lotnisko nadrabia..... po pustyni gra robi sie nuda do potegi.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

VaanFromRO pisze:Nie potrzebnie wrzucales w temat Polecamy... Pozatym na S.A. pojechalismy juz w "najnudniejszych grach" :P
Oj, to chyba też grzech popełniłem, bo wcześniej w tym temacie na GTA psioczyłem :D. Troszkę luzu :P.
Kimahri pisze:Piewrsze misto bardzo mi sie podobalo tak samo wioski ^^ gorzej jest z pustynia -_-'' tam to tylko lotnisko nadrabia..... po pustyni gra robi sie nuda do potegi.
W San Andreas nic nie nadrabia nuuuudy... Zbyt pusto jest niestety przez połowę gry. I nie mam na myśli ilości obiektów otoczenia :P. Szkoda, bo żaden trójwymiarowe GTA grywalnością nie sięga pułapu starych części 2D. Najbliżej było Vice City ze swoją fenomenalną muzą.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:Najbliżej było Vice City ze swoją fenomenalną muzą.
Z muzyka sie z godze, z grywalnoscia nie :) IMO najlepsza pod tym wzgledem bylo GTA 3, ten gangserski klimat, prawie cigle padal deszcz, super.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

IMO najlepsza pod tym wzgledem bylo GTA 3, ten gangserski klimat, prawie cigle padal deszcz, super.
Też lubię taki klimaty, ale wolę lata 80'. Chyba wpływ "Człowieka z blizną", na którym zresztą Vice City było robione. No i ten chumor głównego bohatera. np: jego pogaduszki z szefem gangu motocyklowego o Wietnamie, o wyburzeniu budynku, czy inne takie (najlepsza była aducja radiowa, będąca reklamą jakiejś gry: "...Dad, I don't wanna hear any of your Vietnam stories!..." i tak dalej :D ). San Andres też miewało dobre akcje - C.J. grający z szefem yakuzy na konsoli, albo dowolne akcje z ich udziałem. Poza chumorem GTA w 3D niewiele mają do zaoferowania...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Mnie tam trójka jakoś nie zachwyciła klimatem - misje mnie irytowały a ten deszcz to już w ogóle:) W Vice City jest fajnie, słonecznie :)
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Thompson pisze:misje mnie irytowały
No cos ty :) misje byly przyjemne (nie to co GTA SA). Gorzej bylo z kasa :roll: bylo jej o WIELEEEEEE za duzo.
W Vice City jest fajnie, słonecznie
To ja juz wole deszczyk ^^
targaroth

Post autor: targaroth »

GTA SA bardzo mi się podoba- jest wreszcie trochę motorów!! :) i ładna sceneria fajne misje, fabuła.. przyjemnie wciąga i przyjemnie się gra.. :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

targaroth pisze:ładna sceneria
Tylko że pusta jakaś - nawet w miastach :P.
targaroth pisze:fabuła..
Jedyny poważny plus całej produkcji - razem z chumorem: - "CJ, I'am blind. - No shit, man!"; jak to zobaczyłem, leżałem na podłodze :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
targaroth

Post autor: targaroth »

:D właśnie! zapomniałem.. czasem na filmikach leże ze śmiechu.. CJ ma "specyficzne poczucie humoru"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

targaroth pisze:CJ ma "specyficzne poczucie humoru"
Oj ma, oj ma :D. I nie zapomne jeszcze akcji jak grał z szefem yakuzy na konsoli. I przegrał :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
targaroth

Post autor: targaroth »

a wiesz że ten filmik przed misją pojawia się tylko wtedy kiedy nie umiesz dobrze pływać.. Potem jak się podszkolisz i jeszcze raz pójdziesz do Wooziego to jest zupełnie inny
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A, tego nie widzeniałem. Pewno dlatego że przechodziłe GTA SA od niechcenia, pakując CJ wtedy, kiedy było trzeba.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”